Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestlandsmesterskapet (DM), Lang (HOK-ranking 4/2018)

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestlandsmesterskapet (DM), Lang (HOK-ranking 4/2018)
Arrangørorganisasjon: IL Gular
Dato: søndag 26 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 101 påmeldte deltakere.

N-åpen kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik BlomquistBergens TF239564
Josefine BlomquistBergens TF239563
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL401006
Hege OmmedalVaregg Fleridrett222637

D/H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Kirill EikangerGneist, IL212188

D11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline StrandenesFana IL213524

D13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL212858
Anja HoleFørde IL225359

D/H13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stella S. DahleFana IL233713

D15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Kristine Bog VikaneFana IL213410

D17-AK (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Valentina DimitrovaGneist, IL502475

D/H17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BohneVaregg Fleridrett197820
Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202223
Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL213792
Ragnar VikørenGneist, IL503942

D17-18 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett184535
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Eli KolstadMo OK186199
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett192399

D21- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariell ArntzenGneist, IL192268
Helen MartinsenIL Gular209975

D35-BK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild Lien MollandSogndal IL
Tone RosenlundVaregg Fleridrett191663

D40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett192587
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Randi HoleBergens TF87062
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678
Karianne StrømmeVaregg Fleridrett235225

D50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Irene Kroken BergsetIL Veten92120
Inger BjergaVaregg Fleridrett182148
Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett220181
Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb212813
Liv Sylvi MeyerGneist, IL216781
Rannveig NordhagenFana IL213207
Marianne NummedalFana IL79898

D60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siren GreveBergens TF211515
Nina SoligardBergens TF217014

D70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brita Eilertsen GrønliFørde IL199289
Bjørg KocbachBergens TF180128

H11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn GjerstadOsterøy IL225456
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett195949

H13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon GrønliFørde IL225536
Brage Bell LysakerFana IL211903

H15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Lars Schjølberg EvensenGneist, IL192267
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Jens Øien KlosterFitjar IL211234
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett195921
Birk Bell LysakerFana IL211313
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645

H15-20B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegar HoleFørde IL206016
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540

H19-A kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigve BotnenBø OL89665
Kristian BråtenFørde IL502446
Sturle NordeideGneist, IL211077

H17-18 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias BergsetIL Veten229749
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering193057
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett186221

H21- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AadlandSamnanger IL188882
Knut Inge EngelbrethVaregg Fleridrett506773
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett401967
Scott JuvikIL Gular504399
Magne KnudsenGneist, IL207802
Tore NymarkVaregg Fleridrett192524
Andreas G. PoldenGneist, IL204632
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Sturla StokkelandÅlgård Orientering187110

H40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar DanielsenOs Orienteringsklubb502085

H50- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders BergsetIL Veten223970
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Johannes GjerstadOsterøy IL171970
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Einar MartinsenVikebygd IL209430
Rolf Atle RolfsnesFitjar IL224484
Helge RosenlundVaregg Fleridrett506825
Torgeir StrandFana IL208120
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb502089
Ørjan TotlandTIF Viking503098

H60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar GytriFørde IL211292
Jan SteinegerGneist, IL236501
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641

H70- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon FærdenKolbotn og Skimt OL186847
Kurt GrønliFørde IL199757
Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL201917
Geir HusdalTIF Viking226952
Sigurd LangelandVoss IL92547
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Sigvald RobberstadStord Orientering211544
Per VoldFana IL220842

B-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita E. HoleFørde IL501592
Knut Even HoleFørde IL211179

Annonser

IOF Eventor