Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestlandsmesterskapet (DM), Mellom (HOK-ranking 3/2018)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestlandsmesterskapet (DM), Mellom (HOK-ranking 3/2018)
Arrangørorganisasjon: IL Gular
Dato: lørdag 25 august 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 204 påmeldte deltakere.

D15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Kristine Bog VikaneFana IL213410

H15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Andreas DaleBergens TF201918
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Lars Schjølberg EvensenGneist, IL192267
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Mathias HeradstveitGneist, IL211612
Jens Øien KlosterFitjar IL211234
Sven Bergset LangvikIL Veten504586
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett195921
Birk Bell LysakerFana IL211313
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett505702
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645

D13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL212858
Anja HoleFørde IL225359

H13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon GrønliFørde IL225536
Brage Bell LysakerFana IL211903
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering184384

D11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Idun HeklandIL Gular213259
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Karoline StrandenesFana IL213524
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791

H11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett223880
Dagfinn GjerstadOsterøy IL225456
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett174290
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett195949

D50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Irene Kroken BergsetIL Veten92120
Inger BjergaVaregg Fleridrett182148
Lise ChristensenTIF Viking
Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb223909
Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett220181
Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb212813
Liv Sylvi MeyerGneist, IL216781
Rannveig NordhagenFana IL213207
Marianne NummedalFana IL79898
Ingrid SandvollGneist, IL168625

H50- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders BergsetIL Veten223970
Kjetil DammTIF Viking215576
Peter DirksenSauda Orienteringsklubb187254
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Kjetil DyrvikVoss IL168530
Tom Eirik EikangerIL Gular211413
Arnt Ove FemsteinevikVaregg Fleridrett483556
Johannes GjerstadOsterøy IL171970
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Jan HauglandÅrstad IL211518
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL195959
Einar MartinsenVikebygd IL209430
Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering222627
Yngve NymarkAskøy OL205945
Rolf Atle RolfsnesFitjar IL224484
Helge RosenlundVaregg Fleridrett506825
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett500904
Dag Terje RøenSamnanger IL178151
Bjørn-Inge SkageGneist, IL500054
Jan SteinegerGneist, IL236501
Torgeir StrandFana IL208120
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb502089
Matti TorgersenBergens TF201948
Ørjan TotlandTIF Viking503098
Ole TørnqvistFana IL192921
Yngve ÅrdalFørde IL502447

D17-AK (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild Lien MollandSogndal IL224306
Christine Danielsen SoløyVaregg Fleridrett222635
Olena StrugalovaVaregg Fleridrett204546

H19-AK (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sturle NordeideGneist, IL211077

D/H-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirill EikangerGneist, IL212188
Gitle FemsteinevikVaregg Fleridrett100318
Emil Øye KragsethIL Gular212315

D/H13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stella S. DahleFana IL233713
Olve HeklandIL Gular212401
Andreas KragsethIL Gular212521

D/H17-C (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BohneVaregg Fleridrett197820
May-lill DammTIF Viking220770
Tone HandegårdVoss IL213635
Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202223
Hege OmmedalVaregg Fleridrett222637
Sverre SoløyVaregg Fleridrett222675
Eivind StrandenesFana IL225012
Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL213792
Ragnar VikørenGneist, IL503942

N-åpen (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik BlomquistBergens TF239564
Josefine BlomquistBergens TF239563
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Rannveig Elisa EenVoss IL212320
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL401006
Håkon Øien KlosterFitjar IL156991
Mira MukhidinovaVaregg Fleridrett234241
Sofiya MukhidinovaVaregg Fleridrett223882
Samuel Elias NærheimIL Gular204854
Malena Grov OttesenKlubbløs89734
Lea StokkelandÅlgård Orientering225533
Tea StokkelandÅlgård Orientering225358

D/H11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lea SkaugeIL Gular160426

D/H13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Sofie NærheimIL Gular204537
Mathias SkaugeIL Gular94064

H15-20B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegar HoleFørde IL206016
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Espen LærkIL Gular
Sivert ReinertsenIL Gular

B-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mirjam BråtenVoss IL139496
Rebekka BråtenVoss IL68036
Anne FjeldstadÅrstad IL241764
Anita E. HoleFørde IL501592
Knut Even HoleFørde IL211179
Frode KlosterFitjar IL211295
Gro MadslienVaregg Fleridrett470006
Tone RosenlundVaregg Fleridrett191663

D17-18 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett184535
Ingunn Torød BusetGneist, IL204708
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Eli KolstadMo OK186199
Mari Strømme LidVaregg Fleridrett185870
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett192399
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631

D19-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Johanne AadlandSamnanger IL188758

D21- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annemarie B. AarnesFana IL180017
Mariell ArntzenGneist, IL192268
Valentina DimitrovaGneist, IL502475
Helen MartinsenIL Gular209975
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066

D40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett192587
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Randi HoleBergens TF87062
Kirsti LysakerFana IL191280
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678
Linda RykkjeVaregg Fleridrett100200
Karianne StrømmeVaregg Fleridrett235225
Anita SælevikHaugesund IL Orientering183669

D60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siren GreveBergens TF211515
Kjellaug GrødemVoss IL222555
Berit HegdalBergens TF215429
Nina SoligardBergens TF217014
Rannveig SolliAskøy OL500609

D70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brita Eilertsen GrønliFørde IL199289
Bjørg KocbachBergens TF180128
Ingjerd SognnæsBergens TF480130

H17-18 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias BergsetIL Veten229749
Otto FemsteinevikVaregg Fleridrett100325
Olav Hammersland GarnesGneist, IL173240
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering193057
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular502442
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Mads Jørgen SkageGneist, IL207693
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett186221
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF209742
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering229677

H21- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AadlandSamnanger IL188882
Sigve BotnenBø OL89665
Kristian BråtenFørde IL502446
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Scott JuvikIL Gular504399
Magne KnudsenGneist, IL207802
Jan KocbachFana IL194000
Einar Marius Hjellestad MartinsenVikebygd IL185849
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Rune NygaardIL Gular207699
Tore NymarkVaregg Fleridrett192524
Per Melander OftenNydalens SK194465
Andreas G. PoldenGneist, IL204632
Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett222525
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Sturla StokkelandÅlgård Orientering187110
Kenneth WesterheimStord Orientering197944

H40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øivin AarnesFana IL
Steinar DanielsenOs Orienteringsklubb502085
Ketil DøskelandFana IL192228
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Tormod SkaugeIL Gular202182
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett222690
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154302
Anders Tønnessen RødFana IL91559
Erik Utne VieHaugesund IL Orientering506662

H60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar GytriFørde IL211292
Terje Mathias HauglandTIF Viking204297
Bernt HeggøyVoss IL203630
Norvald HestetræetAskøy OL213772
Alfon Harald JohansenBergens TF217046
Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar501773
Jan Arve SolliAskøy OL500608

H70- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kurt GrønliFørde IL199757
Per HauglandÅrstad IL211480
Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL201917
Dagfinn HoleBergens TF216755
Geir HusdalTIF Viking226952
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Sigurd LangelandVoss IL92547
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Sigvald RobberstadStord Orientering211544
Knut SkipleVoss IL193105
Jørn TorgersenTIF Viking219114
Per VoldFana IL220842

A-åpen L3 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita HernandezOL Toten-Troll201974
Ole KragsethIL Gular181688

Annonser

IOF Eventor