Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Fjord-O 2018

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Fjord-O 2018
Arrangørorganisasjoner: Haugesund IL Orientering / Odda OL
Dato: onsdag 4 juli 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 297 påmeldte deltakere.

N-åpen (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora Ryen BertelsenOdda OL241657Dag 3, Dag 4
Heine BrunborgOdda OL241868Dag 3, Dag 4
Iver BrunborgOdda OL241649Dag 3, Dag 4
Iris Popsueva BuanesTIF Viking223661Dag 3, Dag 4
Sigve Popsuev BuanesTIF Viking195759Dag 3, Dag 4
Vegard Solheim EideOdda OL192404Dag 3, Dag 4
Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubb196900Dag 3, Dag 4
Markus M. HellandEgersund OK224828
Emma Fitjar HjelleFitjar IL211340Dag 3, Dag 4
Jon Fitjar HjelleFitjar IL211472Dag 3, Dag 4
Ola Fitjar HjelleFitjar IL211257Dag 3, Dag 4
Anna F. HøysæterWing OK213643
Sigurd Oma LøyningOdda OL206058
Ruben M. HellandEgersund OK209394
Ingrid SveenHaugesund IL Orientering242512
Emil Solheim ØyreOdda OL206060Dag 3, Dag 4

D -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johana CechovaKOS Tesla Brno169766Dag 3, Dag 4
Rannveig Elisa EenVoss IL212320
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering212912Dag 1, Dag 2
Triana K. NerhusIL Strand-Ulv223568
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)195929Dag 3, Dag 4

D 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie M HellandEgersund OK209739
Anna Fitjar HjelleFitjar IL223801Dag 3, Dag 4
Rannveig Oma LøyningOdda OL206054
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267Dag 3, Dag 4
Aoife RotheryBig Foot Orienteers
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb203792
Ingrid SteinslandFredrikstad SK212127Dag 1
Miriam SveenHaugesund IL Orientering217721
Karina Solheim ØyreOdda OL206051Dag 3, Dag 4

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193011

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alva ErssonIFK Mora OK
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb182028
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552Dag 1
Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering212932
Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL192442
Martha WisløffAsker Skiklubb207601

D 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline Fitjar HjelleFitjar IL224371Dag 3, Dag 4
Mari Fitjar HjelleFitjar IL224385Dag 3, Dag 4
Maria Helena MarhaugClub Orientacion Sant Joan

D 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334Dag 3, Dag 4
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Eline SchjervenLardal OL192960
Mina SchjervenLardal OL234921
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851Dag 3, Dag 4
Kristine Bog VikaneFana IL213410Dag 3, Dag 4

D 17-A kort (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie AarnesNydalens SK506689
Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb66700
Berit BergsetGjø-Vard OL92121
Irene Kroken BergsetIL Veten92120
Stine BjørkevollOdda OL241648Dag 3, Dag 4
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering502230Dag 3, Dag 4
Jane M HellandEgersund OK209949
Britt Kari LegårdOdda OL236906Dag 3, Dag 4
Marion RyenOdda OL229602Dag 3, Dag 4
Maj-Lisbet RønningFreidig207676
Sigrid Melander VieFossum IF228272Dag 3, Dag 4

D 17-B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Solheim EideOdda OL178265Dag 3, Dag 4
Madli HjermannHaugesund IL Orientering506355Dag 3, Dag 4

D 17-C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove EriksenBærums Skiklub180689Dag 1, Dag 2, Dag 4
Mette FitjarFitjar IL224068Dag 3, Dag 4
Ann Merete HandegårdVoss IL211767
Tone HandegårdVoss IL213635
Gry Sveri LierTIF Viking195958Dag 3, Dag 4
Victoria PopsuevaTIF Viking203420Dag 3, Dag 4
Linn WikstrømHaugesund IL Orientering197247Dag 3, Dag 4

D 17-18 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662Dag 3, Dag 4
Ida MonsenEgersund OK504690
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett192399

D 19-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tonje Aasheim NymarkNTNUI500914
Anna ParsonsAuckland Orienteering ClubDag 3, Dag 4
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968Dag 3, Dag 4
Margrethe WisløffAsker Skiklubb500313

D 21- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karen BjergaardNydalens SK180935Dag 1, Dag 2, Dag 3
Bodil HelgerudHalden SK505183
Vigdis HobølOppsal Orientering221436Dag 3, Dag 4
Elin HögstrandIFK Göteborg
Helen MartinsenIL Gular209975Dag 3, Dag 4
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Kate SalmonNorth West OCDag 3, Dag 4
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066Dag 3, Dag 4
Lisbeth VollHaugesund IL Orientering96612Dag 3, Dag 4
Emilie Westli AndersenLøten o-lag236005
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130

D 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gerd Inger BrunborgOdda OL241541Dag 3, Dag 4

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)184505Dag 3, Dag 4
Liv SchjervenLardal OL82130

D 45- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett192587
Cath ChalmersBig Foot Orienteers
Randi EngløkkHaugesund IL Orientering188456Dag 3, Dag 4
Hege FeiringIL Tyrving186189
Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL185591
Annika LundströmSundbybergs IK
Kirsti LysakerFana IL211312Dag 3
Katherine MossDelaware Valley Orienteering AssociationDag 3, Dag 4
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb181955
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050Dag 3, Dag 4
Anita SælevikHaugesund IL Orientering206521Dag 3, Dag 4
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb500271

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marit BjergaardNydalens SK214920Dag 1, Dag 2, Dag 3
Åshild FlatebakkenIL Tyrving220908
Mai Helen LingaIL Gular487964Dag 3, Dag 4
Heidi MyklemyrEiker OL173452
Rannveig NordhagenFana IL213207Dag 3, Dag 4
Sigrun NygårdAsker Skiklubb96109
Birgitte TorbjørnsenIL Gular192223

D 55- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsti Grundnes BergIL Tyrving211335
Gunhild BredesenVerdal OK192104
Hege FjellbirkelandIL Gular211280Dag 3, Dag 4
Linda HanssenØstmarka OK203515
Marie HögstrandMarkbygdens OK
Dagrun MelkildHeming Orientering197758
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Marianne Rud SkjærstadLøten o-lag503923
Elisabeth StrandhagenGöteborg Majorna OK71500
Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)216894Dag 1
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139Dag 1, Dag 2

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siren GreveBergens TF211515
Kjellaug GrødemVoss IL222555
Randi NilstadIL Tyrving222047

D 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina SoligardBergens TF217014Dag 3, Dag 4
Aud I SpjelkavikIL Tyrving241750
Kari StrandeRingerike OL87520

D 70- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK158601
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb234530Dag 1, Dag 2
Bjørg GårdhammerFossekallen IL88960
Torhild Nesmann HalvorsenSøgne og Songdalen OK84732
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880Dag 3, Dag 4
Bjørg MostaulBø OL39205Dag 3, Dag 4
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413Dag 1, Dag 2
Edel SlettemarkStord Orientering207689
Margit Ryen SteenBø OL80353

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tirill Liby SeipOK Skeidi506694

H -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald Solheim EideOdda OL206060Dag 3, Dag 4
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb225349
Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering211761
Odin Vie StrislandFossum IF213256Dag 3, Dag 4
Filip SveenHaugesund IL Orientering217885

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Radan CechKOS Tesla Brno169678Dag 3, Dag 4
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477Dag 3, Dag 4
Sigurd HobølOppsal Orientering212542Dag 3, Dag 4
Alfred F. HøysæterWing OK212305
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048Dag 3, Dag 4
Tollef TjentlandLardal OL506668
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730Dag 3, Dag 4

H 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre Solheim EideOdda OL192098Dag 3, Dag 4
Brage Bell LysakerFana IL211903Dag 3, Dag 4
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266Dag 3, Dag 4
Eirik Vie StrislandFossum IF191201Dag 3, Dag 4
Sindre Vie StrislandFossum IF191343Dag 3, Dag 4
Hallvard TjentlandLardal OL505852

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars WikstrømHaugesund IL Orientering211748

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Sven Bergset LangvikIL Veten504586
Birk Bell LysakerFana IL211313Dag 3, Dag 4
Jonas MyhrAsker Skiklubb502417
Jørgen WesterheimStord Orientering197834Dag 1, Dag 4
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering212826

H 15-16B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob RolfsnesFitjar IL208620Dag 3, Dag 4
Johannes Solheim ØyreOdda OL229497Dag 3, Dag 4

H 17-A kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Jørgen LegårdOdda OL192567Dag 3, Dag 4

H 17-B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Andreas EenVoss IL412242
Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering506361Dag 1, Dag 3, Dag 4

H 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AndersenLøten o-lag214744Dag 1, Dag 3
Trond BrunborgOdda OL241646Dag 3, Dag 4
Olav HellandEgersund OK207822
Daniel RolfsnesFitjar IL208618Dag 3, Dag 4

H 17-18 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias BergsetIL Veten229749
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering193057
Trygve MyhrAsker Skiklubb502876
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL504150
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering229677
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb500300
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

H 21- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trygve BuanesTIF Viking203415Dag 3, Dag 4
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151Dag 1, Dag 2
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Johannes HøysæterWing OK61005
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb211212
Hendrik LappSogndal ILDag 3, Dag 4
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520Dag 3, Dag 4
Thor MellaOppsal Orientering187259Dag 3, Dag 4
Kenneth MydlandEgersund OK216944
Rune NygaardIL Gular207699Dag 3, Dag 4
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576Dag 3, Dag 4
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Halvor SaunesNydalens SK195811
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Sturla StokkelandÅlgård Orientering187110Dag 3, Dag 4
Ragnar TonjerNydalens SK172051Dag 1, Dag 2
Anders Tønnessen RødFana IL91559Dag 3, Dag 4
Knut UtneFana IL222547Dag 3, Dag 4

H 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Radovan CechKOS Tesla Brno38907Dag 3, Dag 4

H 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL504517
Vemund HansenTIF Viking186183Dag 3, Dag 4
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699Dag 3, Dag 4
Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb216847Dag 3, Dag 4
Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering235209Dag 3, Dag 4
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK216713Dag 3, Dag 4

H 45- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild H ClausenFreidig179864
Lars HenrikssonSundsvalls OK
Jan KocbachFana IL194000Dag 3, Dag 4
Svein-Erik KvameGanddal IL502585
Frode StrislandFossum IF229636Dag 3, Dag 4
Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL192222
Nikolay SytovMosmeridian504771
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb207867Dag 3, Dag 4
Jens TjentlandLardal OL165201
Kenneth WesterheimStord Orientering197944
Sverre WisløffAsker Skiklubb228399

H 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders BergsetIL Veten92119
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Peter DirksenSauda Orienteringsklubb187254
John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering222580
Tom Eirik EikangerIL Gular211413Dag 3, Dag 4
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846Dag 3, Dag 4
Harald HatlandVoss IL203629
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011Dag 3, Dag 4
Einar MartinsenVikebygd IL209430
Torkjel NesheimIL Tyrving190573
Tore NymarkVaregg Fleridrett192524
Rolf Atle RolfsnesFitjar IL224484
Ørjan TotlandTIF Viking503098Dag 3, Dag 4

H 55- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvard BergIL Tyrving203634
Ivar BergsetIL Veten89792
Jon Magne BratsethStord Orientering91026Dag 3, Dag 4
Sigurd EiknerFana IL179948Dag 3, Dag 4
Tore Voss FagervoldBærums Skiklub227617
Geir FrøytlogEgersund OK183826
Terje HenriksenAsker Skiklubb209078
Bjørn HøllelandFana IL211193Dag 3, Dag 4
Jan Petter LandeRocky Mountain Orienteering ClubDag 1, Dag 2
Jens-Petter MarhaugClub Orientacion Sant Joan 88716Dag 1, Dag 3, Dag 4
Tom RådahlIL Tyrving501131
Charlie ShahbazianChicago Area Orienteering ClubDag 1, Dag 2
Bjørn-Inge SkageGneist, IL500054Dag 3, Dag 4
Torgeir StrandFana IL208120Dag 3, Dag 4
Onno VerberneOL Toten-Troll207674

H 60- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gilles DeslandesOrientation Caennaise
Morten DåsnesRingerike OL198537
Bernt HeggøyVoss IL411794
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876Dag 3, Dag 4
Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering168467Dag 3, Dag 4
Carl Johan HögstrandMarkbygdens OK
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Svein LingaIL Gular181793Dag 3, Dag 4
Johan MagerøyFørde IL197818Dag 3, Dag 4
Arvid MydlandEgersund OK149178
Stein MyhreBærums Skiklub180690Dag 1, Dag 2, Dag 4
Arne OkkenhaugVerdal OK80117
Alf PettersenIL Tyrving222468
Eoin RotheryBig Foot Orienteers
Mats StrandhagenGöteborg Majorna OK71900
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641

H 65- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BergsethVaregg Fleridrett211500
Harry BreilandÅlgård Orientering228413Dag 3, Dag 4
Svein Jarl HansenVoss IL206349Dag 3, Dag 4
Eivind HøysæterSamnanger IL237652
Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb192464
Bjørn SteenBø OL80354
Magnar SætreHaugesund IL Orientering184379Dag 3, Dag 4

H 70- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK84731
Floke BredlandSøgne og Songdalen OK158606
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944Dag 1, Dag 2
Sigved GramstadHaugesund IL Orientering182056Dag 1, Dag 3, Dag 4
Jan HoldhusIL Gular221244
Max MoosbergerOLG Regio Olten151493
Hallvard MyrvollBø OL88672Dag 3, Dag 4
Steinar SlettemarkStord Orientering207797
Bjørn SpjelkavikIL Tyrving186015

H 75- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingolf DybvikStord Orientering197827
Hans Jørgen LoeFossekallen IL60821
Kristian MyhrFossekallen IL143785
Sigvald RobberstadStord Orientering211544
Per VikaneFana IL221409Dag 3, Dag 4

H 85- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Einar SæbøHaugesund IL Orientering82383Dag 1, Dag 2

Direkte A (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Juris DzenitisKlubbløs232015
Ilze VanagaKlubbløs88822

Direkte B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marcela CechovaKOS Tesla Brno81568Dag 3, Dag 4
Mona Høysæter FenstadWing OK156983
Kjetil HjelleFitjar IL211607Dag 3, Dag 4
Gunhild MyhrAsker Skiklubb207399
Bernt Inge SteinslandFredrikstad SK212584Dag 1
Monica Tveit TjentlandLardal OL502577
Thor VollsetHeming Orientering216665

H45-AK (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Laurent CompereOrientation Caennaise
Erik ErssonIFK Mora OK
Arve LøyningOdda OL206005Dag 1, Dag 2
Ketil NummedalFana IL91688
Jens-Henrik SimonsenOK Øst206439

D45-AK (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karin ErssonIFK Mora OK
Siren HoplandGneist, IL195883Dag 3, Dag 4
Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb184327Dag 1, Dag 4
Åshild OmaOdda OL96297
Sølvi Utbø SakseidStavanger Orienteringsklubb184121

Annonser

IOF Eventor