Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KOK Sommercup, løp 8

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KOK Sommercup, løp 8
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 8 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 71 påmeldte deltakere.

A-lang (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ørjan Svaland AasKristiansand OK156978
Marianne AndersenKristiansand OK170604
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Oluf BøckmanKristiansand OK184174
Stig DalsørenKristiansand OK229985
Vegard DanielsenKristiansand OK230085
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Gaute FriestadKristiansand OK184414
Ståle GjelstenKristiansand OK184459
Kjell Arne HålandOK Sør227057
Arild KnutsenSøgne og Songdalen OK197924
Roar MyhreKristiansand OK221313
Siri Thortveit MyhreKristiansand OK219383
Ernst PyttenKristiansand OK197841
Kristian PyttenKristiansand OK221206
Marius PyttenKristiansand OK197877
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK184353
Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK231504
Reidar SæstadKristiansand OK91382
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Håvard WedegeKristiansand OK206479
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK176142
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK216713

A-kort (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benedicte BeckmannKristiansand OK212044
Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK84731
Siri BjorvandBirkenes IL216806
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK158601
Floke BredlandSøgne og Songdalen OK158606
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK221130
Morten CowardOK Sør192692
Stein CowardOK Sør71282
Linn Carina DalandKristiansand OK181678
Øystein DybeslandSøgne og Songdalen OK158600
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Bjørn A FriestadKristiansand OK184415
Liv Bente H FriestadKristiansand OK184416
Bjarne FærestrandKristiansand OK188905
Svein Ove GjeruldsenØyestad IF allianse160722
John HansenKristiansand OK208650
Jan Tore JørgensenOK Sør400857
Magne Reier JørgensenKristiansand OK91374
Einar JørundlandOK Sør211619
Gudveig JørundlandOK Sør181467
Audun KjøstvedtIL Høvdingen192274
Helge KristensenOK Sør83267
Kari Timenes LaugenIL Imås183856
Widar Taxth LølandHisøy OK98008
Ingvild MulenKristiansand OK80825
Hans Tore SandsdalenOddersjaa SSK91631
Øyvin SimonsenIL Imås157021
Gunhild Aamli SundtjønnÅrvoll IL86519
Tore SundtjønnÅrvoll IL86520
Clas SvantesonKolbotn og Skimt OL222543
Børje SvenssonMarnardal IL195779
Harald VingerhagenKristiansand OK184399
Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK161016
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807
Thorbjørn VærpKristiansand OK93939
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286
Jesse WhiteSøgne og Songdalen OK200355
Terje WoldOK Sør227051
Svein ØderudKristiansand OK180545
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940
Asle ÅsmulBirkenes IL502084

C-løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hildegunn R. BøckmanKristiansand OK184176
Torhild Nesmann HalvorsenSøgne og Songdalen OK84732
Olav KjetsaaOtra IL412861
Fredrik PyttenKristiansand OK197956
Peter RosendahlIL Vindbjart86351
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465

Nybegynner (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline DalandKristiansand OK181677

Annonser

IOF Eventor