Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KOK Sommercup, løp 7

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KOK Sommercup, løp 7
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 1 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 63 påmeldte deltakere.

A-lang (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ørjan Svaland AasKristiansand OK156978
Marianne AndersenKristiansand OK170604
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Stig DalsørenKristiansand OK229985
Vegard DanielsenKristiansand OK230085
Petter Marki ErichsenKristiansand OK197823
Aurora FossøyNTNUI62220
Gaute FriestadKristiansand OK184414
Ståle GjelstenKristiansand OK184459
Morten HulløenKristiansand OK191221
Øyvind MikkelsenKristiansand OK502231
Dag MoeKristiansand OK184578
Ida MonsenEgersund OK38983
Per Olav NærestadIF Trauma221105
Ernst PyttenKristiansand OK197841
David RundeKristiansand OK221505
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK184353
Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK231504
Brage TakleKristiansand OK198046
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Håvard WedegeKristiansand OK206479
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK176142

A-kort (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK84731
Siri BjorvandBirkenes IL216806
Linn Carina DalandKristiansand OK181678
Bjarne FærestrandKristiansand OK188905
Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianse197728
Svein Ove GjeruldsenØyestad IF allianse160722
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK238125
John HansenKristiansand OK208650
Jan Tore JørgensenOK Sør400857
Magne Reier JørgensenKristiansand OK91374
Målfrid KonstKristiansand OK197878
Torun LynnebakkenKristiansand OK224238
Bente MestadTorridal IL236393
Kristin MestadTorridal IL62681
Mette MestadTorridal IL236434
Magne MoyOK Sør60533
Stein MyhreNydalens SK180690
John RundeKristiansand OK504087
Pål RundeKristiansand OK182054
Øyvin SimonsenIL Imås157021
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Øivind StenstadOddersjaa SSK188881
Bjørn StormoenBirkenes IL203396
Erling StrandBergens TF186000
Carl Tore SundquistØyestad IF allianse160740
Clas SvantesonKolbotn og Skimt OL146574
Bart VergeylenKlubbløs504389
Harald VingerhagenKristiansand OK184399
Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK161016
Jesse WhiteSøgne og Songdalen OK200355
Terje WoldOK Sør227051
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940
Asle ÅsmulBirkenes IL502084

C-løype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK158601
Torhild Nesmann HalvorsenSøgne og Songdalen OK84732
Fredrik PyttenKristiansand OK197956
Peter RosendahlIL Vindbjart86351
Aileen RundeKristiansand OK177978
Thorbjørn VærpKristiansand OK93939
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

Nybegynner (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465

Annonser

IOF Eventor