Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KOK Sommercup, løp 6

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KOK Sommercup, løp 6
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 25 juli 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 57 påmeldte deltakere.

A-lang (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne AndersenKristiansand OK170604
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
Marit EgnerAsker Skiklubb199742
Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett197823
Aurora FossøyNTNUI62220
Svein GranerudAsker Skiklubb504485
Julie HjortlandNTNUI187327
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering170486
Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering206480
Rune KittelsenKristiansand OK402905
David RundeKristiansand OK221505
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK184353
Henrik UpsalNTNUI184471
Dag WangLillomarka OL197505
Håvard WedegeKristiansand OK206479

A-kort (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK84731
Siri BjorvandBirkenes IL216806
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK158601
Linn Carina DalandKristiansand OK181678
Bjørn EgnerHeming Orientering207009
Harald EikKristiansand OK71537
Synne FossøyNTNUI98004
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK80031
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Kristin HjortlandLarvik OK217250
Ole Edvard HjortlandLarvik OK209885
Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering206481
Jan Tore JørgensenOK Sør400857
Magne Reier JørgensenKristiansand OK91374
Einar JørundlandOK Sør211619
Gudveig JørundlandOK Sør181467
Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK204748
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Torun LynnebakkenKristiansand OK224238
Magne MoyOK Sør60533
Ingvild MulenKristiansand OK80825
Stein MyhreNydalens SK180690
Olaf RosendahlIL Vindbjart186044
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Erling StrandBergens TF186000
Arild TelstøIL Vindbjart203330
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388
Thorbjørn VærpKristiansand OK93939
Hege WangLillomarka OL503668
Terje WoldOK Sør227051
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

C-løype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adriana EikKristiansand OK222156
Torhild Nesmann HalvorsenSøgne og Songdalen OK84732
Olav KjetsaaOtra IL412861
Torstein LyeLarvik OK98158
Guttorm RosendahlIL Vindbjart186154
Peter RosendahlIL Vindbjart86351
Inger SkjæveslandIF Trauma176023

Nybegynner (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian Kaupang LyeLarvik OK217755
Signe Emilie LynnebakkenKristiansand OK225273

Annonser

IOF Eventor