Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KOK Sommercup, løp 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KOK Sommercup, løp 4
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 11 juli 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 87 påmeldte deltakere.

A-lang (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK174100
Marianne AndersenKristiansand OK170604
Kimme ArnesenHeming Orientering84024
Maya Jones ArnesenHeming Orientering171152
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
Torbjørn Blom-hagenFossum IF203011
Vebjørn Blom-HagenFossum IF212353
Oluf BøckmanKristiansand OK184174
Jostein Svaland DaleVang OL191177
Stig DalsørenKristiansand OK229985
Petter Marki ErichsenKristiansand OK197823
Even FossumIK Grane Arendal Orientering206421
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Aurora FossøyNTNUI62220
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Matias Hodne HanischKristiansand OK229996
Morten HulløenKristiansand OK191221
Erling KatlaFossum IF187104
Mikkel KatlaFossum IF203103
Pernille KatlaFossum IF191341
Geir KristiansenKristiansand OK229983
Per Kåre LimmesandKlubbløs488408
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK503555
Johan MalmOK Kolmården
Dag MoeKristiansand OK184578
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Ernst PyttenKristiansand OK197841
Kristian PyttenKristiansand OK221206
Marius PyttenKristiansand OK197877
Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK231504
Brage TakleKristiansand OK198046
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Håvard WedegeKristiansand OK206479
Svein WigemyrOddersjaa SSK91322
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK216713
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113

A-kort (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne BjorvandOddersjaa SSK189092
Linn Carina DalandKristiansand OK181678
Arnstein DaleOL Vallset/Stange190986
Øystein DybeslandSøgne og Songdalen OK158600
Bjørn EgnerHeming Orientering207009
Harald EikKristiansand OK71537
Anne Marie EkelandOddersjaa SSK229716
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK80031
John HansenKristiansand OK208650
Jan Tore JørgensenOK Sør400857
Magne Reier JørgensenKristiansand OK91374
Einar JørundlandOK Sør211619
Gudveig JørundlandOK Sør181467
Rune KittelsenKristiansand OK402905
Målfrid KonstKristiansand OK197878
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Magne MoyOK Sør60533
Ingvild MulenKristiansand OK80825
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Roar MyhreKristiansand OK221313
Øyvin SimonsenIL Imås157021
Erling StrandBergens TF186000
Are StrandlieGjø-Vard OL500062
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL500063
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388
Thorbjørn VærpKristiansand OK93939
Terje WoldOK Sør227051
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb501115
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb207530
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

C-løype (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jennifer Jones ArnesenHeming Orientering501521
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054
Ragnhild Blom-HagenFossum IF177485
Hanne HermansenKristiansand OK197970
Odd JakobsenKristiansand OK211899
Fredrik PyttenKristiansand OK197956
Guttorm RosendahlIL Vindbjart186154
Peter RosendahlIL Vindbjart86351
Rune SkogerbøIL Vindbjart184619
Jonas WilsbergNydalens SK186178
Astrid YtterbøAsker Skiklubb202157

Nybegynner (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage BjorvandOddersjaa SSK483693
Olaf Blom-HagenFossum IF177485
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Kristoffer KatlaFossum IF203225
Maja WilsbergNydalens SK22494816

Annonser

IOF Eventor