Påmeldte deltakere til Graneløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Graneløpet
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: søndag 5 november 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 90 påmeldte deltakere.

C-Åpen (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adriana EikKristiansand OK222156
Lene HaugeHisøy OK212884
Amalie LekvaKlubbløs
Kaia LøschbrandtIK Grane Arendal Orientering222589
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK173189
Therese NilsenIL Imås236001
Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193005
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523
Inger SkjæveslandIF Trauma237881
Sandra Sofie TømtIL Imås
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465

N-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sara Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193012

Damer - kort løype (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg BøbelIL Imås206511
Linn Carina DalandKristiansand OK181678
Marianne HaugeHisøy OK78908
Anna Sofie HoffHisøy OK195909
Torun LynnebakkenKristiansand OK224238
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Siri Thortveit MyhreKristiansand OK219383
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Janne ThygesenIK Grane Arendal Orientering77447
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK504224

Damer - lang løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne AndersenKristiansand OK170604
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK231241
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK221130
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Malin HaugeHisøy OK212879

Herrer - kort løype (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AlvestadWing OK503970
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Stig DalsørenKristiansand OK229985
Harald EikKristiansand OK71537
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Gaute FriestadKristiansand OK184414
John HansenKristiansand OK208650
Inge HaugeHisøy OK173172
Per Magne HoffHisøy OK412225
Ove KjetsåOtra IL204645
Geir KristiansenKristiansand OK229983
Per LarsenKristiansand OK236333
Hogne Stokke LilleaasKlubbløs
Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK204748
Widar Taxth LølandHisøy OK98008
Eiliv Bjarne LønningenOtra IL204833
Øyvind MikkelsenKristiansand OK502231
Dag MoeKristiansand OK184578
Magne MoyOK Sør60533
Roar MyhreKristiansand OK237895
Einar Krafft MyhrenHisøy OK173187
John RundeKristiansand OK504087
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Inge SkjæveslandIF Trauma168617
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419
Henrik Andreas TømtIL Imås207732
Per Kristian TømtIL Imås206546
Thorbjørn VærpKristiansand OK93939

Herrer - lang løype (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK114839
Ola Bakke AashamarFlosta IL114838
Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering222086
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK184348
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Erlend Odd BergeKristiansand OK212666
Oluf BøckmanKristiansand OK184174
Vegard DanielsenKristiansand OK230085
Egil FossumIK Grane Arendal Orientering193466
Even FossumIK Grane Arendal Orientering206421
Kjell Arne HålandOK Sør227057
Håkon HåversenIK Grane Arendal Orientering187079
Håvard IrgensKristiansand OK206479
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL203401
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK503555
Jostein MoeTorridal IL226027
Sigurd Myhre AndreassenHalden SK504573
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Per Olav NærestadIF Trauma221105
Kristian PyttenKristiansand OK221206
Marius PyttenKristiansand OK197877
Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193004
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
David RundeKristiansand OK221505
Georg SmedsaasHisøy OK234912
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering485697
Brage TakleKristiansand OK198046
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Terje UrfjellIL Imås97792
Torbjørn VaajeAustre Moland IL
Anders VestølVegårshei IL222559

Annonser

IOF Eventor