Påmeldte deltakere til Tomannstafett Pyttaskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tomannstafett Pyttaskogen
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: onsdag 12 juli 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 57 påmeldte deltakere.

Stafett (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Brekken / Torill BrekkenGanddal IL / Ganddal IL197768 / 184483
Elin Dymbe / Lars DymbeStavanger Orienteringsklubb / Stavanger Orienteringsklubb211921 / 226943
Johannes Skjæveland Eide / Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb / Stavanger Orienteringsklubb114932 / 114931
Svein Eliassen / Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb / Stavanger Orienteringsklubb184558 / 158624
Kristin Skadsem / Per Ingar HadlandGanddal IL / Ganddal IL193010 / 483738
Vibeke Lamark / Trond LamarkGanddal IL / Ganddal IL189151 / 184425
Jørgen Nilsen / Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb / Stavanger Orienteringsklubb173470 / 211553
Stein Arne Olsen / Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb / Stavanger Orienteringsklubb195873 / 211735

Individuelt (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga AaslidEgersund OK97798
Tormod AaslidEgersund OK204742
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Keth BerggrafStatoil BIL39846
Øivind BerggrafStatoil BIL61781
Trine BolstadGanddal IL206193
Arne BrandsbergEgersund OK204773
Ole Andre BrandsbergEgersund OK224732
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb192473
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Frank HansenEgersund OK187209
Jan HetlandEgersund OK208645
Jørgen HetlandEgersund OK224960
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb207746
Helga KlausenKlepp Kommune BIL201961
Erik LimaGanddal IL209922
Inge LølandKlubbløs200772
Gun Irene MonsenEgersund OK216918
Ida MonsenEgersund OK38983
Roger Endre NysethKlubbløs150998
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Fredrik SandalGanddal IL501381
Bjørnar Andre Alvær SandsmarkFrøyland ski & fritid226956
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb146332
Arne Magne SondresenKlubbløs137346
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Håvard SvihusFrøyland ski & fritid227534
Rune SvihusFrøyland ski & fritid209851
Anna TaksdalGanddal IL188955
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb158042
Ingunn VoilåsEgersund OK184007
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb197948

Annonser

IOF Eventor