Påmeldte deltakere til Foll-o-karusellen #5

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Foll-o-karusellen #5
Arrangørorganisasjon: Hauketo IF
Dato: onsdag 6 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 50 påmeldte deltakere.

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro FrøsethKolbotn og Skimt OL204596
Vilja StørksenKolbotn og Skimt OL224436

D -12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malin GjetangerMåren OK213106
Pernille KristiansenKolbotn og Skimt OL204516
Susanne KvedalenKolbotn og Skimt OL204409
Lea Leiren GüntherKolbotn og Skimt OL224917

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL211707
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Celine YtternesKolbotn og Skimt OL211801

D 17- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542

D 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering79476
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering180125
Kristin RoskifteKolbotn og Skimt OL213093

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering224060
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL165646

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL204601

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK192432
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720

H - 12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard EndresenMåren OK502086
Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL213191
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK212023
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL224129

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering211957
Magnus EndresenMåren OK213002
Andreas GjetangerMåren OK197814
Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering212191

H 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396

H 17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun BjerknesMåren OK501317
Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL221352
Lars LeirenKolbotn og Skimt OL238020
Magnus NordbrødenHalden SK222529
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709

H 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Petter EndresenMåren OK502121
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401

H 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL500051
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Trond HolterMåren OK412942
Morten KarlsenMåren OK400006
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering89431
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering91600
Erlend RehnKolbotn og Skimt OL235208
John YtternesKolbotn og Skimt OL221152

H 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peter KlavenessMåren OK501154

Åpen B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL500563
Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering501253

åpen C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL193883

Annonser

IOF Eventor