Påmeldte deltakere til 2-mannsstafett Vagleskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: 2-mannsstafett Vagleskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: onsdag 26 juli 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 58 påmeldte deltakere.

2-mannsstafett (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Keth BerggrafStatoil BIL39846
Øivind BerggrafStatoil BIL61781
Trine BolstadGanddal IL206193
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb184558
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844
Inge LølandKlubbløs200772
Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)181468
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb173470
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Fredrik OmdalGanddal IL185866
Fredrik SandalGanddal IL501381
Kjell SvihusGanddal IL501674
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

Individuelt (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga AaslidEgersund OK97798
Tormod AaslidEgersund OK204742
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Ole AuklendSkattesport BIL229708
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Helene Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)197969
Sverre Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)184117
Rolf Kristian FolgerøKlubbløs209835
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb98302
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb192473
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb195822
Helga KlausenKlepp Kommune BIL221034
Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb39158
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb211553
Ida MonsenEgersund OK38983
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Roger Endre NysethKlubbløs150998
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Ove OalandGanddal IL216734
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Trine SelvikvågFrøyland ski & fritid215170
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Arne Magne SondresenKlubbløs137346
Mariann SveinsvollGanddal IL145679
Nora SvendsenGanddal IL211917
Arild SvihusGanddal IL206298
Håvard SvihusFrøyland ski & fritid227534
Rune SvihusFrøyland ski & fritid209851
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804
Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb181758
Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb216768
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb158042

NY (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Norah BreivoldGanddal IL211689
Pernille BreivoldGanddal IL213049

Annonser

IOF Eventor