Påmeldte deltakere til 2-mannsstafett Kalbergskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: 2-mannsstafett Kalbergskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: onsdag 28 juni 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 74 påmeldte deltakere.

2-mannsstafett (48)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Tor BrekkenGanddal IL197768
Torill BrekkenGanddal IL184483
Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb211921
Lars DymbeStavanger Orienteringsklubb226943
Johannes Skjæveland EideStavanger Orienteringsklubb114932
Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb184558
Jonas Klausen EspedalNTNUI
Odd FuglestadÅlgård Orientering500402
Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb229498
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Svein-Erik KvameGanddal IL502585
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Trond LamarkGanddal IL184425
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Anne LangmyrGanddal IL211819
Tallak LangmyrGanddal IL207764
Erik LimaGanddal IL209922
Helen LomelandÅlgård Orientering71867
Sondre Taugbøl LomelandÅlgård Orientering71864
Jonas Lye ScheieFrøyland ski & fritid220752
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb211553
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb173470
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)86290
Geir SandÅlgård Orientering181660
Barbro SandalGanddal IL206194
Fredrik SandalGanddal IL501381
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Bjørnar Andre Alvær SandsmarkFrøyland ski & fritid226956
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb146332
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Per Martin StoklandGanddal IL197870
Henning SundbyGanddal IL225587
Kjell SvihusGanddal IL501674
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Dina Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648
Aart Joakim in't VeldGanddal IL96740
Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)216894
Therese Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)109334
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Individuelt (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga AaslidEgersund OK97798
Ragnhild AuglændGanddal IL182021
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb501011
Eli FrafjordGanddal IL501510
Bjarne GimreGanddal IL200598
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb192473
Frank HansenEgersund OK187209
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb207746
Helga KlausenKlepp Kommune BIL201961
Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb39158
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Ove OalandGanddal IL216734
Hilde OhrGanddal IL213113
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb192464
Sølvi Utbø SakseidStavanger Orienteringsklubb188698
Trine SelvikvågFrøyland ski & fritid215170
Tor Sverre SkåraEgersund OK502813
Arild SvihusGanddal IL206298
Håvard SvihusFrøyland ski & fritid227534
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

NY (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ronja Marie FalkenbergStavanger Orienteringsklubb211796

Annonser

IOF Eventor