Påmeldte deltakere til NM utfordrer (publikumsløp)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM utfordrer (publikumsløp)
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 9 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 90 påmeldte deltakere.

H21utfordrer (50)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar AndrénIL Leik504684
Martin BagnessWarrior OC
Gaute BerganNydalens SK502486
Nils BerganNydalens SK191246
Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK227062
Øivind BergetSarpsborg OL83070
Vebjørn Blom-HagenFossum IF
Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK220887
Thomas BlomkvistFredrikstad SK500601
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Rune BlågestadIndre Østfold OK187067
Mårten BoströmKlubbløs501046
Mårten BoströmIFK Lidingö SOK501046
Erlend BørliFossum IF504152
Henning Bratland CarlsenOK Moss190570
Espen DanevadFredrikstad SK79095
Øyvind DrageKongsberg OL211394
Bendik EliassenFredrikstad SK500903
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Helge FossøyØyestad IF allianse86123
Filip GrahnHestra IF
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959
Simon HectorSnättringe SK
Johan HögstrandIFK Göteborg407851
Jo Forseth IndgaardFrol IL502893
Anton JohanssonOK Orion
Isak JonssonNydalens SK502695
Olle KaleredOK Denseln73576
Erling KatlaFossum IF187104
Mikkel KatlaFossum IF203103
Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK181967
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Anton KuukkaTampereen Pyrintö218361
Elias KuukkaTampereen Pyrintö502418
Petteri KähäriKlubbløs312886
Kaspar LiljaModum OL200099
William LindMalungs OK74151
Jerker LysellRehns BK
Jan Erik NaessFossum IF504581
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Per OsenVestre Akers SK197509
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg235138
Martin RegbornHagaby GoIF
Jens RönnolsJärla Orientering
Anton SjökvistStora Tuna OK222222
Ole Petter VestølVegårshei IL222073
Sigmund VisterIndre Østfold OK215057

D21utfordrer (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AlexanderssonAlfta-Ösa OK3014
Jennie AnderssonHalden SK186978
Vidar BenjaminsenLillomarka OL223228
Emma BjessmoIFK Lidingö SOK
Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK158223
Amilia BjörklundSävedalens AIK61477
Elin CarlssonOK Pan Kristianstad
Kari ChristiansenSandefjord OK501221
Anita Sørensen DrageKongsberg OL181574
Ellinor ErikssonOK Tisaren
Jane ExleyWarrior OC
Linne GolsäterEksjö SOK
Marita Lilja GrønhovdModum OL205685
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Venla HarjuTampereen Pyrintö501553
Aleksandra HornikOK Kolmården220649
Adela IndrakovaZBM SK Zabovresky Brno201396
Svein S JacobsenIL Tyrving226293
Øystein JensenSarpsborg OL206026
Tilda JohanssonOK Orion
Maria JonssonNydalens SK224623
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Ane Sofie KroghOppsal Orientering504480
Jonas KroghOppsal Orientering203311
Marie Lindløv JensenSarpsborg OL504498
Wenche LindløvSarpsborg OL206022
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Miia NiittynenKoovee184960
Kirsi NurmiIFK Göteborg221231
Karolin OhlssonJärla Orientering
Alva OlssonLinköpings OK
Roar PedersenOppsal Orientering203405
Delphine PoirotLillomarka OL502044
Liv Inger PrangerødTistedalen FL214847
Sabine RothaugHalden SK222533
Solveig SikkelandIL Tyrving501595
Paula StarkeUSV TU Dresden181875
Josefin TjernlundOK Tisaren
Karoliina UkskoskiKoovee500094
Leonore WinklerUSV Jena158416

Annonser

IOF Eventor