Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Le Tour de Glåmdal #2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Le Tour de Glåmdal #2
Arrangørorganisasjon: Brandval/Kongsvinger OK
Dato: tirsdag 23 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 60 påmeldte deltakere.

N-løype (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simeon BraatenOdal OL - Orientering147637
Maja Seigerud HaugenLunderseter IL227502
Marte Smedstad JahnsenLunderseter IL
Bo JullumBrandval/Kongsvinger OK67779
Erik JullumBrandval/Kongsvinger OK
Asbjørn LandeEidskog OL67771
Emre Nybråten-GerhardsenLunderseter IL193021
Nova Lill Nybråten-GerhardsenLunderseter IL151421
Tindra Nybråten-GerhardsenLunderseter IL151422
Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL211805
Mali SminesBrandval/Kongsvinger OK

H-16C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering204614
Oskar KvernesBrandval/Kongsvinger OK
Viktor KvernesBrandval/Kongsvinger OK98590
Ragnar LandeEidskog OL401122
Knut Egil Sjønneng SjøenOdal OL - Orientering147633
Emil SkytterenOdal OL - Orientering191270

17-C (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna BraathenBrandval/Kongsvinger OK176415
Berit DalheimLunderseter IL227480
Oddvar GravingenGrue IL89078
Fred NordalBrandval/Kongsvinger OK
Martin SkytterenOdal OL - Orientering204566
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering204722
Niklas StolpeEidskog OL227621
Tor SætabergetLunderseter IL193022
Åse Karin ThorsbergBrandval/Kongsvinger OK192607
Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering204565

H-16AB (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering204567

H17-AB (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Ivar BergersenEidskog OL160105
Kai Jostein BergersenEidskog OL84774
Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL229660
Leif BillingsøEidskog OL175999
Thor BjørnsethBrandval/Kongsvinger OK84786
Arne Børre BørresenBrandval/Kongsvinger OK97502
Trond Egil DigernesBrandval/Kongsvinger OK229544
Klaus EngenEidskog OL216401
Jo Christer FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK67773
Oddgeir FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK97474
Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK
Ole Harald L. KvesethGrue IL202466
Eivind LandeEidskog OL500534
Magnar LangbråtenBrandval/Kongsvinger OK
Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK97472
Stein Magnus MoenGrue IL89091
Ivar NorlundBrandval/Kongsvinger OK97528
Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK60858
Erlend RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK142877
Sondre SkytterenOdal OL - Orientering191271
Dagfinn StangnesBrandval/Kongsvinger OK
Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering221412
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering217038
Per SvestadBrandval/Kongsvinger OK
Roar SætabergetLunderseter IL227482
Rune ØstliBrandval/Kongsvinger OK198598

D17-AB (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guri Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK60845
Vibeke JullumBrandval/Kongsvinger OK198614
Marianne SminesBrandval/Kongsvinger OK
Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL227481
June SønsterudbråtenBrandval/Kongsvinger OK89548

Annonser

IOF Eventor