Påmeldte deltakere til Vaulens juleløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vaulens juleløp
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: tirsdag 26 desember 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 154 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)212433
Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)158628
Solbjørg BorgersenKlubbløs
Marte K FuglestadÅlgård Orientering189158
Marianne Steinkopf JohnsenAftenbladet BIL207862
Lene Taugbøl LomelandÅlgård Orientering71867
Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb214813
Therese Immerstein NorabergMulticonsult ASA216952
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)195929
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Aase SveinsvollGanddal IL200609

Damer - mellomlang løype (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margretha AlmedalStavanger Orienteringsklubb221510
Ragnhild AuglændGanddal IL182021
Sarah DenieulJWC BIL200363
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Nina GogaBergens TF184202
Oddny HauglandKlubbløs234816
Ingrid W. HestnessStavanger kommune BIL209909
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb211553
Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb200514
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Liv-Grete ObrestadVaulen Orienteringsklubb132073
Randi RothSandnes IL (Rogaland)39730
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804
Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)67821
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)192462

Damer - lang løype (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trine BolstadGanddal IL206193
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844
Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb172126
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Helen LomelandÅlgård Orientering238199
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Hilde NordbøRiska Orienteringsklubb231514
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Nora SvendsenGanddal IL211917
Anna TaksdalGanddal IL188955
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139

Herrer - kort løype (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gorm JohnsenKlubbløs
Magnus LandstadFreidig483336
Frode Halvor LundÅlgård Orientering170503
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)223710
Anders NorabergKlubbløs220874
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395
Ole Morten SvendsenGanddal IL184240
Arild SvihusGanddal IL206298
Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb401040
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)212148

Herrer - mellomlang løype (43)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Otto AlsnesSandnes IL (Rogaland)181469
Jan ArendalStatoil BIL192611
Jan Erik ArendalKlubbløs91633
Erik BakkeSandnes IL (Rogaland)181602
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Olav Dag BorgersenKlubbløs
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb181616
Olav EkrheimBækkelagets SK195567
Sindre EkrheimBergens TF165469
Tor Geir EspedalGanddal IL185991
Bjarne GimreGanddal IL200598
Arne Magne HandelandSandnes kommune BIL500626
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)208719
Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)223589
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb198001
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Kjell LangvikStavanger Orienteringsklubb197812
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Jonas Lye ScheieFrøyland ski & fritid220752
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb483691
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)223698
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb210964
Arne NygaardKlubbløs220838
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Arnfinn RømuldSandnes IL (Rogaland)197829
André SirevågKlubbløs172974
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Norvald SkrettingKlubbløs158522
Kjell SvihusGanddal IL501674
Kjetil SvihusGanddal IL197859
Eigil SørliMalvik IL179842
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Atle WeibellRiska Orienteringsklubb200256
Leif Gunnar WikeneKlubbløs500502
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb233906
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Herrer - lang løype (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)183832
Harry BreilandÅlgård Orientering500521
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)229434
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)221218
Bertrand DenieulJWC BIL412336
Sverre Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)184117
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb229498
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Jakob KarlsenGanddal IL174721
Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb195822
Alexander KhorunzhiyAvito Aktiv200430
Trond LamarkGanddal IL184425
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Inge LølandKlubbløs200772
Erling MaulandGanddal IL206301
Morten Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb66801
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb146332
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)67813
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering60598

Nybegynnerløype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Elias Hinna GauselKlubbløs224629
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Alfred SvihusGanddal IL174786
Sondre SvihusGanddal IL174785
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)212332
Even WeibellRiska Orienteringsklubb

Herrer - Ekstra lang (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Odd FuglestadÅlgård Orientering500402
Bjarte ImsFreidig39026
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb211212
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Mathieu McGuireGanddal IL197954
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Fredrik OmdalGanddal IL185866
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Fredrik SandalGanddal IL501381
Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb114931
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Aart Joakim in't VeldGanddal IL96740
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK500258

Damer - Ekstra lang (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Ida MonsenEgersund OK504690
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Silje Skorve SkarpeidGanddal IL157474
Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)224622
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775

Annonser

IOF Eventor