Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour of Lillomarka 2017 – løp 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2017 – løp 4
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 29 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 51 påmeldte deltakere.

Herrer Sort A-løype (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kai Halvorsen AarekolSiemens189000
Truls AngellLillomarka OL3885993
Mathias BenjaminsenLillomarka OL3846219
Terje BlindheimLillomarka OL3885803
Arne DybdahlLillomarka OL
Hallvard FjærLillomarka OL
Knut FossgardLillomarka OL3881398
Brynjar FredheimLillomarka OL
Stein H. HagenFossum IF3448610
Sjur SæterenLillomarka OL
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3859287
Lars Audun VoldLillomarka OL3886546
Dag WangLillomarka OL13
Richard Zeiner-GundersenFossum IF3882487

Damer Sort A-løype (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Marie AriansenLillomarka OL3709136
Netta Bar-NathanLillomarka OL3635125
Kristin BrekkeLillomarka OL3205523
Oda Marie ColquhounLillomarka OL3877388
Marit B. EithunNittedal OL3780756
Emma Eithun PaulsenLillomarka OL3781077
Maria Rørvik HaverLillomarka OL3880689
Brita Opheim SauarIL Koll501224
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL3501137

Herrer Rød B-løype (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3334869
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF3780889
Bjørn Sverre GulheimLillomarka OL91343
Uno HanslienKlubbløs221317
Ove HildrumLillomarka OL3882545
Egil HusethKamp/Vestheim IF3780848
Stig Hultgreen KarlsenKårvåg IL3653284
Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL
Peter NylundHaugerud IF502485
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3822285
William WoodhouseLillomarka OL

Damer Rød B-løype (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Bar-NathanLillomarka OL3884855
Elin BrekkeLillomarka OL3881638
Lene ColquhounLillomarka OL3877917
Kathinka Zahl HagenFossum IF3521564
Sunniva HalvorsrudLillomarka OL
Aase MestadLillomarka OL3885928
Anne RusteLillomarka OL3885621
Merete RørvikLillomarka OL204205
Aurora Opheim SauarSK Vidar3885357
Emilie Pedersen VoldLillomarka OL3886884

Herrer Blå C-løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nov Bar-NathanLillomarka OL3782075
Håkon BogasonLillomarka OL
Stian LillegårdLillomarka OL3885944

Damer Blå C-løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma Mestad HansenLillomarka OL3885902
Vibeke HøstLillomarka OL

Grønn Barn Nybegynnere (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob BellLillomarka OL

Annonser

IOF Eventor