Påmeldte deltakere til Foll-O-karusellen #4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #4
Arrangørorganisasjon: Bækkelagets SK
Dato: onsdag 30 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 66 påmeldte deltakere.

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro FrøsethKolbotn og Skimt OL204596
Emilie RehnKolbotn og Skimt OL211703
Vilja StørksenKolbotn og Skimt OL224436

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL211707
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Celine YtternesKolbotn og Skimt OL211801

D 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering96649
Goro Tillerås UrsetÅs-NMBU Orientering83273
Linn Mei WaalerMåren OK212721

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering79476
Kristin RoskifteKolbotn og Skimt OL213093

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Gro Hege LudvigsenMåren OK400784
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bodil KlakeggKolbotn og Skimt OL229681
Anitha Kolberg OlsenKolbotn og Skimt OL204602
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL165646

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL204601

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK192432
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Markus HirschBækkelagets SK212251
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK185059
Jakob Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering
Martin Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus EndresenMåren OK213002
Andreas GjetangerMåren OK197814

H 17- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL221352
Donatas KontautasOK Moss503666
Morten TangenOK Moss208419

H 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Petter EndresenMåren OK502121
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401
Håkon Meland-TangenBækkelagets SK212247

H 50- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering91575
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL500051
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Morten KarlsenMåren OK400006
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering89431
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering91600
Erlend RehnKolbotn og Skimt OL235208
Gløer WinsvoldSentrum OK488280
John YtternesKolbotn og Skimt OL221152
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig Hultgreen KarlsenKårvåg IL193685
Peter KlavenessMåren OK501154
Stein TurtumøygardMåren OK502381

H 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsmund JahrDriv IL168487
Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL204607

D -12N (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malin GjetangerMåren OK213106
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL212790
Pernille KristiansenKolbotn og Skimt OL204516
Susanne KvedalenKolbotn og Skimt OL204409
Lea Leiren GüntherKolbotn og Skimt OL204464
Julia Meland-TangenBækkelagets SK

H -12N (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard EndresenMåren OK204774
Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL213191
Jonas HirschBækkelagets SK212575
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK184993
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK212023
Viktor Meland-TangenBækkelagets SK
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL224129

Åpen C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dan Erik KallesonOppsal Orientering206250

LangLett (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orientering191198
Tor LahlumKolbotn og Skimt OL220722

Annonser

IOF Eventor