Påmeldte deltakere til NØK Sprintcup 3. løp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NØK Sprintcup 3. løp
Arrangørorganisasjon: Os IL
Dato: mandag 1 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 65 påmeldte deltakere.

D -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren BrynhildsvollOs IL212779
Synne Kvittum NytrøenTynset IF224126
Aurora OldertrøenTynset IF72029
Ida Joanne OldertrøenTynset IF206515
Svanhild RyenOs IL212028
Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL186861
Maria sæther VerdeniusVingelen IL192237

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida HøsøienTynset IF191217
Elin MøllerRøros IL225426
Carina Marie NarvesenOs IL211718
Astrid SchjølbergRøros IL78751
Guro SchjølbergTynset IF166982

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Grøtli SvergjaKvikne IL213330
Eline Horten JordetVingelen IL203270
Live MøllerRøros IL225220
Andrea sæther VerdeniusVingelen IL189067

D 17- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF501105
Åse Karin LangbekkheiKlubbløs199442

D 40- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karin BredalslienIL Nansen
Elisabeth EspelandTynset IF206516
Bente HortenVingelen IL203370
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF71311
Karin KeiseråsOs IL92092
Liv MeliIL Nansen78516
Anne Meli NarjordOs IL199436
Anne Mette NormannTynset IF80586
Marit Eggen NyaasTynset IF206907
Inga NørenRøros IL502424
Helene RustenTynset IF182013
Britt Vangen SandvoldTynset IF228436
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF190619
Sigrid Meli SimensenRøros IL86066
Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF180879

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren SandvoldOs IL

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid MeliOs IL165398
Grete UrsetVingelen IL216897
Solveig VingelenVingelen IL92146

H -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eskil MøllerRøros IL
Amund RyenOs IL92096
Hallvard Solli OsOs IL181473
Elias StålemOs IL213076

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon DirfeldtOs IL212872
Lars Horten JordetVingelen IL203272
Jørund Solli OsOs IL181813

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Truls LunåsmoTynset IF89815
Vetle Meli NarjordOs IL211828
Markus Wilhelm NarvesenOs IL213692

H 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asgeir EspelandTynset IF203667
Jakob HøsøienTynset IF227619
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109
Jørgen SchjølbergTynset IF501269

H 17- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK203604
Erlend Kvittum NytrøenTynset IF187108

H 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per EngebakkenIL Nansen412970
Petter GullikstadRøros IL483728
Torger HøsøienTynset IF191248
Leif JordetVingelen IL203271
Morten LøbergOK Fjell179841
Leif Arne NytrøenTynset IF204550
Harald SvergjaKvikne IL184562

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mads BergIL Nansen165400
Johan Arnt JohansenTynset IF502650
Simen KalbækkenTynset IF71315
Bjørn Ivar RyenVingelen IL174877
Tore StubbeNord-Østerdal OK71709

Annonser

IOF Eventor