Påmeldte deltakere til Hedemarken sprint cup løp 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Hedemarken sprint cup løp 3
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: onsdag 3 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 66 påmeldte deltakere.

N-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Marte Libak- FeiringVang OL92147
Sivert Mickelson StanderholenOL Vallset/Stange223855

D 17- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK500047
Ingvild GjessingVang OL181651
Line Merete LibakVang OL480073
Anine LomeHamar OK195757
Mona LomeHamar OK190329
Nina SmestadLøten o-lag501471
Nina SøndmørHamar OK91387
Stine Frogner TømmervoldHamar OK95256
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130
Heidi Therese WiestVang OL173253

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne MyklebustHamar OK181991
May Jorunn RognlienModum OL87079
Kjersti RønningHamar OK480289

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK95251
Lis DæhliLøten o-lag181113
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger E. VamnesHamar OK97449

H 17- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar Jevne ArnesenHamar OK188688
Kenneth BilstadVang OL220950
Ole Johan BråtenVang OL159324
Jostein Svaland DaleVang OL191177
Eskil FrøislandVang OL208085
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Sverre NarumVang OL206442
Fredrik SveenVang OL188458
Sveinung SyversenHamar OK502233
Yngve VoldenLøten o-lag84104

H 50- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AndersenLøten o-lag214744
Arne ArnesenHamar OK202026
Herman BakkeLøten o-lag202141
Ole Christian BangHamar OK154868
Harald BergeLøten o-lag224526
Frode BergersenHamar OK201926
Frode HaugHamar OK97998
Frode HjorthHamar OK68061
Andreas HuberHamar OK211653
Stein Arne NegårdVang OL170443
Henning WernøeHamar OK189105

H 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Avle Christen BjørnHamar OK189087
Erik GrøndalenHamar OK96657
Einar LienLøten o-lag76183
Einar LundHamar OK60530
Knut MalmoRingsaker OK501243
Harald VoldenHamar OK78710
Terje WikstrømRingsaker OK501259
Harald ØstbyeElverum OK221167

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond FeiringHamar OK202135
Terje MalmHamar OK206901
Knut SkjesetVang OL185959
Per VoldVang OL71474
Knut WikstrømRingsaker OK211405

D-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Ovidia RanestadHamar OK219500

H-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund Søndmør MartinsenHamar OK154867

D13-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Oline HyttebakkLøten o-lag202057
Mathilde OustadLøten o-lag213605

H 13-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AlfeiLøten o-lag202142
Iver HyttebakkLøten o-lag202037
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Vetle Søndmør MartinsenHamar OK154867
Vegard RanestadHamar OK176005

Annonser

IOF Eventor