Påmeldte deltakere til NØK Sprintcup - 2. løp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NØK Sprintcup - 2. løp
Arrangørorganisasjon: Røros IL
Dato: onsdag 26 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 65 påmeldte deltakere.

D10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Kvittum NytrøenTynset IF224126
Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL186861
Maria sæther VerdeniusVingelen IL192237

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida HøsøienTynset IF191217
Elin MøllerRøros IL225426
Carina Marie NarvesenOs IL211718
Astrid SchjølbergRøros IL78751
Guro SchjølbergTynset IF166982

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Grøtli SvergjaKvikne IL213330
Eline Horten JordetVingelen IL203270
Live MøllerRøros IL225220
Andrea sæther VerdeniusVingelen IL189067

D 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF71311

D 40- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgit Wikan BergIL Nansen413071
Sissel BolstadTynset IF227620
Karin BredalslienIL Nansen412933
Ragnhild DåsnesOs IL83196
Bente HortenVingelen IL203370
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF71309
Karin KeiseråsOs IL92092
Anne Meli NarjordOs IL199436
Britt Laila NilsgårdRøros IL483749
Anne Mette NormannTynset IF80586
Marit Eggen NyaasTynset IF206907
Inga NørenRøros IL502424
Kari OsmoenOs IL181473
Helene RustenTynset IF182013
Britt Vangen SandvoldTynset IF228436
Annett SauerOs IL187132
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF190619

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Johanne SimensenOs IL62149

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Mari HaagensenOs IL62410
Sigrid MeliOs IL165398
Grete UrsetVingelen IL216897
Solveig VingelenVingelen IL92146

H 10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvard Leander Lundquist LangenOs IL199445

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Angel Lundquist LangenOs IL158864
Bennet SauerOs IL211940

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Esten Hansen-Møllerud HauenAlvdal IL
Truls LunåsmoTynset IF89815
Markus Wilhelm NarvesenOs IL229689
Vetle Bondhus OftenTynset IF110649

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asgeir EspelandTynset IF203667
Jakob HøsøienTynset IF227619
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109
Jørgen SchjølbergTynset IF501269
Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL188718

H 17- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Arve U EngebakkenVingelen IL203604
Erlend Kvittum NytrøenTynset IF187108

H 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BergIL Nansen413164
Per EngebakkenIL Nansen412970
Torger HøsøienTynset IF191248
Leif Arne NytrøenTynset IF204550
Olaf PiekarskiOs IL501772
Harald SvergjaKvikne IL184562
Jan Jacob VerdeniusVingelen IL39781

H 70- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mads BergIL Nansen165400
Oddvar ErlienVingelen IL192269
Erik HaagensenOs IL217154
Johan Arnt JohansenTynset IF502650
Simen KalbækkenTynset IF71315
Bjørn Ivar RyenVingelen IL174877
Steinar SimensenOs IL62148
Tore StubbeNord-Østerdal OK71719
Tor ØstvangOs IL400004

Annonser

IOF Eventor