Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til AAOK-karusellen løp 5

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 5
Arrangørorganisasjon: Vegårshei IL
Dato: onsdag 10 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 59 påmeldte deltakere.

N1 Nybegynner (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren AanonsenØyestad IF allianse198014
Jeremy John AquirreHope IL185743
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK
Gudrun Fidje GrytingGjerstad IL212360
Kristina Fidje GrytingGjerstad IL212302
Erling Gryting HafredalGjerstad IL212703
Ole Jørgen Gryting HafredalGjerstad IL211970
Simen Gloppe HaganeHope IL185441
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Christian ÅnonsenØyestad IF allianse158104

D1 Nybegynner (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anniken FossnesHisøy OK87650
Sara Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193012

H2 C-nivå (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering186173
Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering200500
Jonas Skajå OlimstadFroland IL226221

D2 C-nivå (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tonje JohnsenØyestad IF allianse160726
Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL206436
Mette-Mari Odberg HeumØyestad IF allianse171241
Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193005
Rikke WernersenØyestad IF allianse79937

H3 B-nivå (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidar GrøsleAustre Moland IL116457
Tony HalsallOtra IL501219

D3 B-nivå (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg BøbelIL Imås206511
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Karin SteenIF Trauma188904

H4 A-nivå kort (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åge AashamarFlosta IL114839
Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering222601
Erik Broers DamsgaardHisøy OK500400
Trond FossnesHisøy OK195738
Inge HaugeHisøy OK173172
Ove KjetsåOtra IL204645
Rune LandsverkØyestad IF allianse502955
Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193004
Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering91185
Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse171227

D4 A.nivå kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK211385
Tone Fidje GrytingGjerstad IL199270
Marianne HaugeHisøy OK78908

H5 A-nivå lang (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK174100
Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering230599
Erling FredriksenIF Trauma181611
Helge GisholtOK Skeidi94900
Tallak Olav GrytingGjerstad IL199446
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL206434
Per Olav NærestadIF Trauma221105
Finn PettersenGjerstad IL68409
Mads Henrik SandnesHope IL77465
Kjell SandåkerIL Imås206403
Øyvin SimonsenIL Imås157021
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering485697
Terje UrfjellIL Imås97792
Anders VestølVegårshei IL222559
Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse79932

D5 A-nivå lang (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malin HaugeHisøy OK212879
Silje HaugeHisøy OK193045
Karine VestølVegårshei IL206428

Annonser

IOF Eventor