Påmeldte deltakere til Nærløp Hesthammer

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nærløp Hesthammer
Arrangørorganisasjon: Riska Orienteringsklubb
Dato: tirsdag 2 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 103 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BarvikGanddal IL197952
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Pernille HovstadGanddal IL206306
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223588
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975

Damer - mellomlang løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb211553
Alida OftedalÅlgård Orientering184277
Hilde OhrGanddal IL213113
Mariann SveinsvollGanddal IL145679
Nora SvendsenGanddal IL211917
Anna TaksdalGanddal IL188955

Damer - lang løype (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Trine BolstadGanddal IL206193
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Marjo LiikanenGanddal IL199632
Hilde NordbøRiska Orienteringsklubb231514
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139

Herrer - kort løype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik HovstadGanddal IL198081
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Eivind RothGanddal IL206192
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)206522
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)206527
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering184384
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)174362

Herrer - mellomlang løype (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)224799
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb173470
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb401040
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering60598

Herrer - lang løype (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)159317
Joar EilevstjønnGanddal IL188748
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Trond LamarkGanddal IL184425
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Ove OalandGanddal IL216734
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Tobias RøddeGanddal IL197866
Per Frode SandalGanddal IL206297
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb146332
Per Martin StoklandGanddal IL197870
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023

Herrer - XLang (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)195729
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb114931
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

N-åpen (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering225585
Norah BreivoldGanddal IL211689
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Kasper BøeKlubbløs
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)223701
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)213024
Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)224803
Oda Thorsen KlavenessSandnes IL (Rogaland)224214
Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)212888
Christopher LundÅlgård Orientering
Gunhild MagnussenSandnes IL (Rogaland)223510
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)201103
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Inger RothGanddal IL213137
Olav RothGanddal IL206191
David RønningÅlgård Orientering225537
Oskar SletvoldÅlgård Orientering223867
Tobias SletvoldÅlgård Orientering223829
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)212314
Odne van ZantenSandnes IL (Rogaland)211928
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850

Annonser

IOF Eventor