Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Saltenkarusell 4 - Hunstad barneskole

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Saltenkarusell 4 - Hunstad barneskole
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 23 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 45 påmeldte deltakere.

N- løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linnea BertheussenTverlandet IL221004
Amalie Sofie HenriksenBodø og Omegn IF Orientering211946
Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering217789
Kornelia NjållaTverlandet IL201092
Lovise Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering
Pauline Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering

C-Løype (2 km) (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martha BertheussenTverlandet IL224162
Per HøivaagTverlandet IL201005
Aina Green JohnsenTverlandet IL226790
Sigrid MoenTverlandet IL209900
Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering212287
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering
Andrea NjållaTverlandet IL217706
Jørgen NjållaTverlandet IL217802
Endre W NormannTverlandet IL217893
Vilde Wikevand NormannTverlandet IL217868
Kristin Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering157190

B-løype (3 km) (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering129756
Marianne EilertsenBodø og Omegn IF Orientering226048
Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering204588
Frode IkdahlBodø og Omegn IF Orientering217139
Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering206481
Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering206482
Morten SelnesBodø og Omegn IF Orientering97886
Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering153652
Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering411308
Eivind Lindahl ValleBodø og Omegn IF Orientering226156
Svein ValleBodø og Omegn IF Orientering226051

A-løype (4 km) (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering91263
Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering79085
Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering160717
Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF Orientering235924
Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering181784
Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering192245
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering91258
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering195861

A-løype (6 km) (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Fallbakken BergeLøten o-lag216339
Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering502666
Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering155831
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering170486
Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering192548
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering217140
Arild Skarvik PettersenBodø og Omegn IF Orientering203321
Jørn K RemloIL Siso215018
Laura SuominenBodø og Omegn IF Orientering

Annonser

IOF Eventor