Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbkamp/Ungdomscup - 1, 2017 - SI - Dale

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbkamp/Ungdomscup - 1, 2017 - SI - Dale
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: tirsdag 23 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 191 påmeldte deltakere.

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)212433
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Anna TaksdalGanddal IL188955
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)208752
Alida OftedalÅlgård Orientering184277
Hilde OhrGanddal IL213113
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851

D 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Ida MonsenEgersund OK38983
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb171900
Nora SvendsenGanddal IL211917
Celina Iversen ÅseEgersund OK209950

D 17-59 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Vibeke LamarkGanddal IL189151
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Otilie OftedalÅlgård Orientering180157
Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)195483
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)216894
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

H 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)151431
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)189031
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)206522
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)206527
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering184384
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)174362

H 13-14 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)224799
Vegard HaugSandnes IL (Rogaland)171913
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)223698
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL212758
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Lars Joshua VigesdalGanddal IL211818
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)201920

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Alexander HorpestadEgersund OK223933
Tobias RøddeGanddal IL197866
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL212918
Jakob Hovland WadelGanddal IL212108

H 17-59 (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)159317
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)221218
Joar EilevstjønnGanddal IL503100
Sverre Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)184117
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)189148
Svein-Erik KvameGanddal IL502585
Trond LamarkGanddal IL184425
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)229435
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Fredrik OmdalGanddal IL185866
Otte OmdalGanddal IL185860
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Helge RisaStavanger Orienteringsklubb169784
Fredrik SandalGanddal IL501381
Per Frode SandalGanddal IL206297
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Per Martin StoklandGanddal IL197870
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb207867
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb158042
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering60598

H 60- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Geir HusdalTIF Viking62992
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb198001
Kjell LangvikStavanger Orienteringsklubb158623
Ove OalandGanddal IL216734
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Kjell SvihusGanddal IL501674
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb197948
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

D Ny (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Norah BreivoldGanddal IL211689
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)212903
Julie M HellandEgersund OK209739
Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)224860
Oda Thorsen KlavenessSandnes IL (Rogaland)224214
Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)212888
Hanna MaldeSandnes IL (Rogaland)225031
Ine Winther MaldeSandnes IL (Rogaland)212633
Kari Winther MaldeSandnes IL (Rogaland)213048
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)195929
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL174701
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Lea StokkelandÅlgård Orientering189172
Tea StokkelandÅlgård Orientering187110
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)212314

H Ny (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering225585
Håkon BergeSandnes IL (Rogaland)
Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)208501
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)224888
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)224935
Øivind FagerlundGanddal IL211919
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)196763
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204570
Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)224803
Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)223519
Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)213112
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395
Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169767
Marius RøddeGanddal IL211906
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL212615
Oskar SletvoldÅlgård Orientering223867
Tobias SletvoldÅlgård Orientering223829
Odne van ZantenSandnes IL (Rogaland)211928
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850
Tord ØglændSandnes IL (Rogaland)224402

B-Åpen (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BarvikGanddal IL197952
Helene Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)197969
Camilla Frafjord HaarrGanddal IL502926
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)208719
Olav HellandEgersund OK207822
Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)208722
Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)212072
Anders Jess LinjordGanddal IL188883
David Jess LinjordGanddal IL189061
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb211553
Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)213429
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb173470
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)184505
Grethe StoklandGanddal IL174706
Brit SvihusGanddal IL39048
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)224711
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)192462

C-Åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari BremnesGanddal IL147081
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704
Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)143226
Solveig MælandÅlgård Orientering225503
Annabell PflugerSandnes IL (Rogaland)189134
Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169780
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223588
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)224995

Annonser

IOF Eventor