Påmeldte deltakere til Klubbkarusell løp 2 - Ganddal

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbkarusell løp 2 - Ganddal
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 19 juni 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 73 påmeldte deltakere.

Damer - mellom løype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BreivoldGanddal IL213020
Norah BreivoldGanddal IL211689
Pernille HovstadGanddal IL206306
Anne LangmyrGanddal IL211819
Hilde OhrGanddal IL213113
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL174701
Anna Alexandra WirowskiGanddal IL212041

Damer - lang løype (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Barbro SandalGanddal IL206194
Grethe StoklandGanddal IL174706
Mariann SveinsvollGanddal IL145679
Nora SvendsenGanddal IL211917
Anna TaksdalGanddal IL188955
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

Herrer - mellom løype (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Øivind HansenGanddal IL206195
Fredrik HovstadGanddal IL198081
Anders Jess LinjordGanddal IL188883
David Jess LinjordGanddal IL189061
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Tore RøddeGanddal IL206300
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Kristian Steinsbø SeljebotnGanddal IL212328
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL212758
Arild SvihusGanddal IL206298
Lars Joshua VigesdalGanddal IL211818

Herrer - lang løype (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Joar EilevstjønnGanddal IL188748
Bjarne GimreGanddal IL200598
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Svein-Erik KvameGanddal IL502585
Trond LamarkGanddal IL184425
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Erik LimaGanddal IL209922
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Ove OalandGanddal IL216734
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Fredrik OmdalGanddal IL185866
Tobias RøddeGanddal IL197866
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Per Martin StoklandGanddal IL197870
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Tore SvendsenGanddal IL184560
Kjell SvihusGanddal IL501674
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Aart Joakim in't VeldGanddal IL96740

Nybegynnerløype (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Mari BremnesGanddal IL211905
Øivind FagerlundGanddal IL211919
Maria LangmyrGanddal IL212950
Arve LundeGanddal IL225356
Karen OrstadGanddal IL206299
Peder OrstadGanddal IL212951
Inger RothGanddal IL213137
Wilma Sanne-GundersenKlubbløs
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL212615
Johanne Bjøberg StoklandGanddal IL213453
Kristoffer TveitGanddal IL211788

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017