Påmeldte deltakere til RR7 - Kretsløp Bue-Røysland

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: RR7 - Kretsløp Bue-Røysland
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: søndag 21 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 117 påmeldte deltakere.

N-åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne LangmyrGanddal IL211819
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Inger RothGanddal IL213137
Olav RothGanddal IL206191
Marius RøddeGanddal IL211906
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)184085
Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)223516

C-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb165135
Maria NilssonGanddal IL213110
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048

B-åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore RøddeGanddal IL206300
Arild SvihusGanddal IL206298
Tore TengesdalSandnes IL (Rogaland)123456
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)67821
Mette WathneSandnes IL (Rogaland)123456

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Lea StokkelandÅlgård Orientering189172

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna TaksdalGanddal IL188955

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alida OftedalÅlgård Orientering184277
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648

D 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Tonje Hausberg BjergaVikebygd IL185484
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Ida MonsenEgersund OK38983
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631
Nora SvendsenGanddal IL211917

D 17-A kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb79070
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844

D 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)196743

D 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trine BolstadGanddal IL206193
Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)195483
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788

D 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL185591
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Otilie OftedalÅlgård Orientering180157
Mariann SveinsvollGanddal IL145679
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

D 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild AuglændGanddal IL182021
Helene Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)197969
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Helen LomelandÅlgård Orientering71867
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)61802
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb98302
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga AaslidEgersund OK97798
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Livar OftedalÅlgård Orientering212199

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind RothGanddal IL225525
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)189031
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering184384
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)212148

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)68532
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800

H 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias RøddeGanddal IL197866
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering229677
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

H 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein BaustadHaugesund IL Orientering211047
Per Ivar StoklandGanddal IL197767

H 21- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Njål Helge VølstadÅlgård Orientering173226
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260

H 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering39624
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Oddvar TaksdalGanddal IL501146

H 50- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)209845
Sverre Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)184117
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb229498
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Trond LamarkGanddal IL184425
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Einar MartinsenVikebygd IL188080
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Tor Sverre SkåraEgersund OK502813
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)208640
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)67813
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

H 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Harry BreilandÅlgård Orientering500521
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb211702
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb192464
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Kjell SvihusGanddal IL501674
Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb216768

H 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK204742
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb181616
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Geir HusdalTIF Viking62992
Magnar NerheimSuldal Orienteringslag217144
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Annonser

IOF Eventor