Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nærløpskarusellen Lagkonkurranse og Ungdomsstafett Kleppeloen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Nærløpskarusellen Lagkonkurranse og Ungdomsstafett Kleppeloen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: tirsdag 9 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 29 påmeldte lag.

Lagkonkurranse (16)

NavnLagoppstilling
Egersund OK 1
1
 Thea Beate Puntervold204740
2
 Julie M Helland
3
 
Ganddal IL 1
1Olav Roth
 Pernille Breivold213049
2Amanda Sofie Fagerlund
 Inger Roth
3
 
Ganddal IL 2
1Øivind Fagerlund211919
 Arve Lunde
2
 Norah Breivold
3
 Marius Rødde
Ganddal IL 3
1Lars Joshua Vigesdal
 
2Håkon Stokke Seljeskog212758
 
3
 
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Torkel Hiorth Myklatun213112
 Vebjørn Oftedal212395
2Ole Kverneland224754
 
3Magnus Haug224844
 
Sandnes IL (Rogaland) 2
1Mari Richter501267
 Oda Fjermestad Helgesen189114
2Ine Winther Malde212314
 Oda Thorsen Klaveness224214
3Tuva Halvorsen Sætre213024
 
Sandnes IL (Rogaland) 3
1Jomar Halvorsen Sætre196763
 Emil Wathne Thingbø204850
2Odne van Zanten211928
 Idar Jongenburger204554
3Vegard Berge
 
Sandnes IL (Rogaland) 4
1Selma Lothine Fridheim Torp212133
 
2Ane Hagalid Sæbø212922
 
3
 
Sandnes IL (Rogaland) 5
1Marte Roth Aarskog212433
 
2Dirk Einar van Zanten174362
 
3Amalie Wathne Thingbø161991
 
Sandnes IL (Rogaland) 6
1Ine Wathne Thingbø212314
 
2Frida Richter201103
 
3
 
Stavanger Orienteringsklubb 1
1
 
2
 
3
 
Ålgård Orientering 1
1Hanna Vølstad212634
 Ane Byrkjedal Levang
2Ada C Stokkeland
 
3Karoline Skurve
 
Ålgård Orientering 2
1Julie Berge212681
 Mille Sofie Eidsaa
2Kristina Kleppa
 
3Mari Solheim Volden
 
Ålgård Orientering 3
1Ella Nesset Ravndal212518
 
2Eiril Laugaland
 
3Vetle Laugaland
 
Ålgård Orientering 4
1Maren Oftedal212181
 Stine Kleppa
2Synne Byrkjedal Levang
 
3Mari Vølstad
 
Ålgård Orientering 5
1Knut Halvor Amdal225585
 Tobias Sletvold
2Oskar Sletvold
 Brage Laugaland
3Christopher Lund
 Samuel A Stokkeland

D/H 13-16 (13)

NavnLagoppstilling
Egersund OK 1
1
 Sindre Skeie Petterson195800
2
 Celina Iversen Åse209950
3
 Ida Monsen38983
Egersund OK 2
1
 Julie Puntervold204767
2Alexander Horpestad223933
 Ole Andre Brandsberg224732
3
 Edvin Aakre223935
Ganddal IL 1
1
 Nora Svendsen211917
2
 Øyvind Lamark195846
3
 Janne Tjørhom Aasheim187124
Ganddal IL 2
1
 Andreas Nybak Urdal188800
2Elias Eidsvåg213012
 Kristoffer Tveit211788
3
 Ole Kristian Taksdal188960
Ganddal IL 3
1
 Jonas Årvik Sandal211823
2
 Jakob Hovland Wadel212108
3
 Tobias Rødde197866
Ganddal IL 4
1
 Markus Andreas Breivold121613
2
 Thomas Barvik Mæland211775
3
 Ingrid Lamark174736
Ganddal IL 5
1Erlend Bremnes213047
 Clemens Sundby Øxnevad225547
2
 Aksel Dommersnes211842
3
 Åsmund Lauritz Vaaland212918
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Simon Fjermestad Helgesen224799
 
2Eirik Wathne67813
 
3Kaja Peikli181460
 
Sandnes IL (Rogaland) 2
1Bjørnar Peikli181492
 
2Kaja Hiorth Myklatun208752
 
3Thomas Valdal211799
 
Sandnes IL (Rogaland) 3
1Kalle Jongenburger189038
 
2Ola Wathne Thingbø184394
 
3Omund Thu Landstad68532
 
Stavanger Orienteringsklubb 1
1
 Arne Jacob Nystrøm Olsen195833
2
 
3
 Sara Nystrøm Olsen211735
Stavanger Orienteringsklubb 2
1
 
2
 
3
 
Ålgård Orientering 1
1Nora Byrkjedal Levang189169
 
2Helen Solheim Volden189181
 
3Alida Oftedal184277
 

Annonser

IOF Eventor