Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nærløpskarusellen Kleppeloen individuelle

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nærløpskarusellen Kleppeloen individuelle
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: tirsdag 9 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 61 påmeldte deltakere.

Damer lang (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helene Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)197969
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb211553
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb207747
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Grethe StoklandGanddal IL174706
Mariann SveinsvollGanddal IL145679
Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)188723

Herrer lang (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)159317
Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb184558
Sverre Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)184117
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Tor Kristian GylandStavanger Orienteringsklubb216896
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Olav HellandEgersund OK207822
Svein-Erik KvameGanddal IL502585
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Rune LodeÅlgård Orientering500247
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Andreas MellemstrandGanddal IL197861
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb173470
Ove OalandGanddal IL216734
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Per Frode SandalGanddal IL206297
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Kjell SvihusGanddal IL501674
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb158042
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Damer kort (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mette GylandStavanger Orienteringsklubb220761
Gunhild MagnussenSandnes IL (Rogaland)223510
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Hilde OhrGanddal IL213113
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Berit Brandsberg RogdebergEgersund OK225189
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL174701
Aina SolheimÅlgård Orientering187064

Herrer kort (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens GylandStavanger Orienteringsklubb217158
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)189148
Vegard HaugSandnes IL (Rogaland)171913
Fredrik HovstadGanddal IL198081
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)151431
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Anders Jess LinjordGanddal IL188883
David Jess LinjordGanddal IL189061
Ludvig MellemstrandGanddal IL197942
Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)213429
Kristian Steinsbø SeljebotnGanddal IL212328
Arild SvihusGanddal IL206298
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)195724

Annonser

IOF Eventor