Påmeldte deltakere til AAOK-karusellen løp 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 2
Arrangørorganisasjon: IF Trauma
Dato: onsdag 19 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 84 påmeldte deltakere.

Damer 1 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mette-Mari Odberg HeumØyestad IF allianse171241
Sara Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193012
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523

Damer 2 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann BjørkliØyestad IF allianse197764
Kaia LøschbrandtIK Grane Arendal Orientering222589
Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193005
Kamilla StudsrudHisøy OK195895
Rikke WernersenØyestad IF allianse79937

Damer 3 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Sofie HoffHisøy OK195909
Liv HorntvedtIL Imås412892
Nora JohansenHisøy OK
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186171
Kristin Krafft MyhrenHisøy OK173188
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK173189
Gerd-Torun RikeHisøy OK87648
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Anne Karin StigemoIL Imås98007
Ann Mari StudsrudHisøy OK98483
Johanne TerjesenØyestad IF allianse197960

Damer 4 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK211385
Sigrun ErlandsenHisøy OK61078
Tove FossnesHisøy OK87656
Mia HirschIF Trauma189015
Tone HirschIF Trauma221238
Mari Reiersen JensenBirkenes IL203340
Gunn JonesIK Grane Arendal Orientering
Kari Timenes LaugenIL Imås183856
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Ada Helene OlsenIF Trauma203326
Henriette OlsenIF Trauma156961
Fanny SkindloIF Trauma221419
Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianse137130

Damer 5 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malin HaugeHisøy OK212879
Silje HaugeHisøy OK193045

Herrer 1 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering222602

Herrer 3 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BratlandIF Trauma159631
Reidar GrøsleAustre Moland IL116457
Benjamin JonesIK Grane Arendal Orientering221185
Nils-Henrik PedersenHisøy OK195860
Henrik Andreas TømtIL Imås207732

Herrer 4 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering222601
Erik Broers DamsgaardHisøy OK500400
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianse197728
Svein Ove GjeruldsenØyestad IF allianse160722
Henrik Chr. HirschIF Trauma180081
Per Magne HoffHisøy OK412225
Matthew JonesIK Grane Arendal Orientering
Stein Olav KjerlandØyestad IF allianse197791
Ove KjetsåOtra IL204645
Rune LandsverkØyestad IF allianse
Eiliv Bjarne LønningenOtra IL204833
Rolf MikkelsenIL Imås211569
Einar Krafft MyhrenHisøy OK173187
Tor OlsenIF Trauma203431
Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193004
Are SkindloIF Trauma203432
Inge SkjæveslandIF Trauma168617
Georg SmedsaasHisøy OK

Herrer 5 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering230599
Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering174702
Øyvind BratlandIF Trauma127085
Egil FossumIK Grane Arendal Orientering193466
Even FossumIK Grane Arendal Orientering206421
Inge HaugeHisøy OK173172
Øyvind HelsørFroland IL165566
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL203401
Finn PettersenGjerstad IL68409
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Svein RoslandHope IL87126
Kjell SandåkerIL Imås206403
Øyvin SimonsenIL Imås157021
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering485697
Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse79914
Per Kristian TømtIL Imås206546
Norman UglandØyestad IF allianse79911
Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orientering192907
Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse79932

Nybegynner 1 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK
Heine Joansen SmedsaasHisøy OK
Otto Johansen SmedsaasHisøy OK

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017