Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Treningsløp Grudaskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Treningsløp Grudaskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 3 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 53 påmeldte deltakere.

Damer A (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Kristin BarvikGanddal IL197952
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Vibeke LamarkGanddal IL174809
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb184155
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Hilde OhrGanddal IL213113
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Mariann SveinsvollGanddal IL145679
Nora SvendsenGanddal IL211917
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb172001
Anna TaksdalGanddal IL188955
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788

Herrer A (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Andreas BreivoldGanddal IL197882
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Joar EilevstjønnGanddal IL184484
Bjarne GimreGanddal IL200598
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Trond LamarkGanddal IL184425
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Tallak LangmyrGanddal IL207764
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb173470
Ove OalandGanddal IL216734
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Fredrik OmdalGanddal IL185866
Otte OmdalGanddal IL185860
Tobias RøddeGanddal IL197866
Tore RøddeGanddal IL206300
Fredrik SandalGanddal IL501381
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Per Frode SandalGanddal IL206297
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Henning SundbyGanddal IL189151
Tore SvendsenGanddal IL184560
Kjell SvihusGanddal IL501674
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL184652
Jakob Hovland WadelGanddal IL212108
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL189095

Damer B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Alexandra WirowskiGanddal IL212041

Herrer B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind RothGanddal IL206192
Kristoffer TveitGanddal IL211788

Annonser

IOF Eventor