Påmeldte deltakere til Nammo-cup 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nammo-cup 2
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / Ringsaker OK
Dato: onsdag 10 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 94 påmeldte deltakere.

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL217847
Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering212774
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944

D 13-14 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Henriette BergLøten o-lag213154
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Emma DåsnesVang OL213609
Oline HyttebakkLøten o-lag202057
Serine JørgensenLillehammer OK217724
Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Julie MyklesetVang OL213610
Mathilde OustadLøten o-lag213605
Astrid RognstadHadeland OL180263
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL212129
Tuva Fossheim AsplinGjø-Vard OL168541
Kristine KravdalGjø-Vard OL201989
Kamilla LomeHamar OK189071
Ingeborg RognstadHadeland OL155546
Berthe TesloHadeland OL502452

D 17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Holm GrønengLillehammer OK191310
Agnethe HasliGjø-Vard OL501170
Jasmin SchwammbergerGjø-Vard OL203612
Marit SveenHamar OK501245
Heidi Therese WiestVang OL173253

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orientering213273
Ola DåsnesVang OL188854
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Jørgen Holm GrønengLillehammer OK217876
Thomas KalgraffRingsaker OK149722
Even LienGjø-Vard OL187269
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL224981

H 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL217733
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Sjur Holm GrønengLillehammer OK217875
Lars LienGjø-Vard OL187270
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Vegard RanestadHamar OK176005
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL221392
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Sindre Grøv SvensenLillehammer OK181785
Anders TaraldsenLillehammer OK224297

H 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AlfeiLøten o-lag202142
Even BordalRingsaker OK215180
Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering212811
Morten Aleksander HarkinnRingsaker OK216741
Iver HyttebakkLøten o-lag202037
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Jakob MoOL Toten-Troll207814
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352

H 17-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes BordalRingsaker OK92337
Ole Johan BråtenVang OL159324
Jostein Svaland DaleVang OL191177
Eskil FrøislandVang OL208085
Even LindaasVang OL202094
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137

N-Åpen (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL217800
Ane BeitdokkenLillehammer OK217718
Maren Bleken RudVang OL211885
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Sivert DåsnesVang OL188886
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL
Henrik JørgensenLillehammer OK
Ingrid JørgensenLillehammer OK217828
Marie KalgraffRingsaker OK
Mats KalgraffRingsaker OK
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK217672
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Peder MoOL Toten-Troll223878
Ville Langgård MunchLillehammer OK182160
Niklas MyklesetVang OL234527
Tuva MyklesetVang OL213472
Sivert Mickelson StanderholenOL Vallset/Stange223855
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401
Sofie TaraldsenLillehammer OK212593
Nikolai TesloHadeland OL204702
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL191165
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL212132
Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL224719

C-Åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sunniva Alm-KristiansenVang OL234304
Johanne BergLøten o-lag202138
Mina Bleken RudVang OL213580
Markus KvammeOL Toten-Troll
Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL191111

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017