Påmeldte deltakere til AAOK-karusellen løp 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 4
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: onsdag 26 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 89 påmeldte deltakere.

Damer 1 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK
Tonje JohnsenØyestad IF allianse160726
Sara Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193012
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523
Thea Vågsnes SælsbråtenIF Trauma225345

Damer 2 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann BjørkliØyestad IF allianse197764
Hanna Okkenhaug BratlandIF Trauma159628
Karen HelsørFroland IL165564
Kaia LøschbrandtIK Grane Arendal Orientering222589
Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193005
Kamilla StudsrudHisøy OK195895
Liv Cathrine SælsbråtenIF Trauma145493

Damer 3 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg BøbelIL Imås206511
Hanne-Kristin HagtvedtFlosta IL187082
Anna Sofie HoffHisøy OK195909
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Kristin Krafft MyhrenHisøy OK173188
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK173189
Gerd-Torun RikeHisøy OK87648
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Ann Mari StudsrudHisøy OK98483

Damer 4 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsten Blakstad CappelenHisøy OK87670
Sigrun ErlandsenHisøy OK61078
Tove FossnesHisøy OK87656
Marianne HaugeHisøy OK78908
Mia HirschIF Trauma189015
Tone HirschIF Trauma221238
Turid Dalen JohnsenØyestad IF allianse198010
Ada Helene OlsenIF Trauma203326
Henriette OlsenIF Trauma156961
Fanny SkindloIF Trauma221419

Damer 5 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK211385
Malin HaugeHisøy OK212879
Silje HaugeHisøy OK193045
Julie NærestadVegårshei IL180242

Herrer 1 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vemund HelsørFroland IL226220
Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering222602
Georg SmedsaasHisøy OK
Heine Joansen SmedsaasHisøy OK
Otto Johansen SmedsaasHisøy OK

Herrer 2 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Okkenhaug BratlandIF Trauma181797
Elias Vågsnes SælsbråtenIF Trauma225130

Herrer 3 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas H FossnesHisøy OK211278
Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianse197728
Reidar GrøsleAustre Moland IL116457
Dagfinn HagtvedtFlosta IL132059
Tony HalsallOtra IL501219
Benjamin JonesIK Grane Arendal Orientering221185
Eiliv Bjarne LønningenOtra IL204833

Herrer 4 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åge AashamarFlosta IL114839
Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering222601
Magne BlågestadIK Grane Arendal Orientering91191
Erik Broers DamsgaardHisøy OK500400
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Geir Henrik HirschIF Trauma195680
Henrik Chr. HirschIF Trauma180081
Per Magne HoffHisøy OK412225
Jan JohnsenØyestad IF allianse197832
Matthew JonesIK Grane Arendal Orientering
Ove KjetsåOtra IL204645
Rune LandsverkØyestad IF allianse502955
Rolf MikkelsenIL Imås211569
Einar Krafft MyhrenHisøy OK173187
Tor OlsenIF Trauma203431
Sivert Møklegård PihlGrane IL194888
Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193004
Olav G RøyslandGrane IL72495
Are SkindloIF Trauma203432
Andreas SælsbråtenIF Trauma145494
Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering91185
Øystein VågsnesIF Trauma203327
Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse158104

Herrer 5 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering230599
Øyvind BratlandIF Trauma127085
Ole-Herman CappelenHisøy OK78910
Even FossumIK Grane Arendal Orientering206421
Øyvind HelsørFroland IL165566
Per Olav NærestadIF Trauma221105
Finn PettersenGjerstad IL68409
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Svein RoslandHope IL87126
Øyvin SimonsenIL Imås157021
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Per Kristian TømtIL Imås206546
Anders VestølVegårshei IL222559
Ole Petter VestølVegårshei IL222073
Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orientering192907

Nybegynner 1 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian ÅnonsenØyestad IF allianse158104

Annonser

IOF Eventor