Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbkamp/Ungdomscup - 2, 2017

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbkamp/Ungdomscup - 2, 2017
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: tirsdag 30 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 178 påmeldte deltakere.

D 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)212433
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Ane Hagalid SæbøSandnes IL (Rogaland)212922
Anna TaksdalGanddal IL188955
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975

D 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb211921
Pernille HovstadGanddal IL206306
Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)208752
Alida OftedalÅlgård Orientering184277
Hilde OhrGanddal IL213113
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648
Anna Alexandra WirowskiGanddal IL212041

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Ida MonsenEgersund OK38983
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb171900
Nora SvendsenGanddal IL211917

D 17-59 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margretha AlmedalStavanger Orienteringsklubb221510
Jorunn HadlandEgersund OK173321
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Helen LomelandÅlgård Orientering71867
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb211553
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Barbro SandalGanddal IL206194
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb98302
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb207747
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

H 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik HovstadGanddal IL198081
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)151431
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Eivind RothGanddal IL206192
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)189031
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering184384
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)174362

H 13-14 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Ole Andre BrandsbergEgersund OK224732
Erlend BremnesGanddal IL213047
Aksel DommersnesGanddal IL211842
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Jonas Årvik SandalGanddal IL211823
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL212758
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Lars Joshua VigesdalGanddal IL211818
Henrik WadelStavanger Orienteringsklubb211667

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Alexander HorpestadEgersund OK223933
Tobias RøddeGanddal IL197866
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL225494
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

H 17-59 (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)159317
Sverre Espedal-SelvågSandnes IL (Rogaland)184117
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb229498
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Øivind HansenGanddal IL206195
Svein-Erik KvameGanddal IL502585
Trond LamarkGanddal IL184425
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Martin NevlandÅlgård Orientering222560
Torgeir NevlandÅlgård Orientering207017
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb173470
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering205576
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Helge RisaStavanger Orienteringsklubb169784
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb114931
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb146332
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb207867
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb158042
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering60598

H 60- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Harry BreilandÅlgård Orientering500521
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb501011
Bjarne GimreGanddal IL200598
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb483691
Ove OalandGanddal IL216734
Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb192464
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Kjell SvihusGanddal IL501674
Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb216768
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb197948
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

D Ny (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)225066
Norah BreivoldGanddal IL211689
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)213024
Oda Thorsen KlavenessSandnes IL (Rogaland)224214
Hanna MaldeSandnes IL (Rogaland)225031
Ine Winther MaldeSandnes IL (Rogaland)212633
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169677
Inger RothGanddal IL213137
Randi RothSandnes IL (Rogaland)39730
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899
Lea StokkelandÅlgård Orientering189172
Tea StokkelandÅlgård Orientering187110
Oda Haver WiigSandnes IL (Rogaland)213030

H Ny (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering225585
Øivind FagerlundGanddal IL211919
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)196763
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)224803
Arve LundeGanddal IL225356
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395
Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169767
Olav RothGanddal IL206191
Marius RøddeGanddal IL211906
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL212615
Oskar SletvoldÅlgård Orientering223867
Tobias SletvoldÅlgård Orientering223829
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
Odne van ZantenSandnes IL (Rogaland)211928

B-Åpen (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)223525
Hilde HetlandEgersund OK224784
Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)208722
Anders Jess LinjordGanddal IL188883
David Jess LinjordGanddal IL189061
Andreas MellemstrandGanddal IL197861
Ludvig MellemstrandGanddal IL197942
Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)213429
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL174701
Hildegunn SvenssonStavanger Orienteringsklubb212725
Arild SvihusGanddal IL206298
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)224711
Tone WadelStavanger Orienteringsklubb212549

C-Åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BarvikGanddal IL197952
Mari BremnesGanddal IL211905
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704
Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)143226
Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)212072
Gunhild MagnussenSandnes IL (Rogaland)223510
Solveig MælandÅlgård Orientering225503
Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)184386
Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169780
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)224995

Annonser

IOF Eventor