Påmeldte deltakere til Nord-Norsk Mesterskap Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Nord-Norsk Mesterskap Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Mo OK
Dato: lørdag 17 juni 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 96 påmeldte deltakere.

Bardu IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Knut Øyvind JohansenBardu ILH 21-216935

Bodø og Omegn IF Orientering (28)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marit BjørnevikBodø og Omegn IF OrienteringD 50-156894
Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF OrienteringH 70-91259
Håkon B. BøBodø og Omegn IF OrienteringH 50-170706
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF OrienteringH 60-91263
Marianne EilertsenBodø og Omegn IF OrienteringDirekte C226048
Hedda Bygd HedenstadBodø og Omegn IF OrienteringD 11-12N212242
Svein Henrik HedenstadBodø og Omegn IF OrienteringH 40-96667
Arild HegrebergBodø og Omegn IF OrienteringH 21-155831
Ida HegrebergBodø og Omegn IF OrienteringD 17-A kort187126
Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF OrienteringH 13-14204588
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF OrienteringD 17-20170486
Torkel IrgensBodø og Omegn IF OrienteringH 17-A kort206480
Marit JohnsenBodø og Omegn IF OrienteringD 50-226159
Katrine KalvigBodø og Omegn IF OrienteringD 50-206482
Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF OrienteringD 50-179901
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF OrienteringH 17-20217140
Anders KureBodø og Omegn IF OrienteringH 50-91245
Åge MohusBodø og Omegn IF OrienteringH 60-160717
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF OrienteringH 11-12
Per RekkedalBodø og Omegn IF OrienteringH 60-91258
Wenche RekkedalBodø og Omegn IF OrienteringD 60-91247
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF OrienteringH 17-20207012
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF OrienteringD 15-16195861
Dag SkoganBodø og Omegn IF OrienteringH 60-411308
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF OrienteringH 17-20215129
Tilde StoltenbergBodø og Omegn IF OrienteringD 11-12N212268
Johanne TjønndalBodø og Omegn IF OrienteringD 13-16C212483
Morten TjønndalBodø og Omegn IF OrienteringH 40-191232

IL BUL-Tromsø (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-TromsøH 17-20193120
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-TromsøD 17-20216693
Elisa Götsch IversenIL BUL-TromsøD 13-14168551
Ronja Götsch IversenIL BUL-TromsøD 11-12214921
Arntraut GötschIL BUL-TromsøD 21-206775
Jonny I HansenIL BUL-TromsøH 50-80044
Jan-Hugo HanssenIL BUL-TromsøH 21-192913
Børge HarveyIL BUL-TromsøH 50-501155
Tora IndregardIL BUL-TromsøD 17-20502125
Atle IversenIL BUL-TromsøH 50-192305
Anne Birgitte JensenIL BUL-TromsøD 40-80045
Liv Karen JohannessenIL BUL-TromsøD 50-91389
Henning StrandIL BUL-TromsøH 13-14192370

IL Siso (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Asbjørn PedersenIL SisoH 70-67561
Erling PedersenIL SisoH 70-226049
Jørn K RemloIL SisoH 50-215018

Korgen IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sigmund BerglundKorgen ILH 40-503971
Jan Gaute BuvikKorgen ILH 60-174549
Arne HåpnesKorgen ILH 80-168517
Arnulf VillmoKorgen ILH 60-192115

Mellembygd OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Axel Juell TheisenMellembygd OLH 50-192990

Mo OK (41)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Martin AlteråsMo OKH 11-12
Niklas Kristoffer AlteråsMo OKH -10
Ronja Elise AlteråsMo OKD -10
Lisbeth BeyerMo OKD 60-68127
Mette BjerveMo OKD 17-A kort138481
Gunnar BrattliMo OKH 60-186195
Leo Melfjord FjellheimMo OKH 11-12
Sondre FjellheimMo OKN-åpen
Viktor FjellheimMo OKH 17-A kort
Vemund Bernhard FunderMo OKH 13-14225362
Hilde Sofie HansenMo OKD 50-184159
Elsa HauknesMo OKD 60-186197
Wenche HjelmsethMo OKD 60-91313
Tamara JoelsenMo OKN-åpen
Doris Stien KaspersenMo OKD 40-182132
Even-Johan KaspersenMo OKH 17-20182130
Ole-Kristian KaspersenMo OKH 17-A kort182131
Eli KolstadMo OKD 17-20186199
Tore KolstadMo OKH 50-181461
Kjetil KvitnesMo OKH 17-A kort
Magnus KvitnesMo OKN-åpen
Maja KvitnesMo OKD 11-12
Oliver LarsenMo OKH 13-14
Joachim LindMo OKH -10
Morten LindMo OKH 17-A kort198051
Sigrid LindMo OKD 11-12
Ragnhild MonsenMo OKD 60-34657
Isak MortensenMo OKH -10212961
Marianne MortensenMo OKD 17-C
Sandra MortensenMo OKN-åpen
Kristin NilssenMo OKD 50-184314
Håvard RokkanMo OKH 17-20186141
Tom SandbergMo OKH 60-82361
Ida SolliMo OKD 13-14212966
Lars SolliMo OKH 17-20182025
Martin SteinmoMo OKH 17-A kort
Ane StormdalsheiMo OKN-åpen
Skule StormdalsheiMo OKH 17-A kort
Sondre StormdalsheiMo OKH 11-12
Hilde ThoresenMo OKD 17-C
Sigurd Oxaas WieMo OKH 17-A kort182024

OK Silsand (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håkon BrynjulfsenOK SilsandH 50-158074
Svein Harald HansenOK SilsandH 60-178500
Håvard Krey HansenOK SilsandH 21-502922
Odd-Ivan LorentsenOK SilsandH 40-178399

Olderskog IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingar SolbergOlderskog ILH 60-400866

Annonser

IOF Eventor