Påmeldte deltakere til Nord-Norsk Mesterskap Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nord-Norsk Mesterskap Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Mo OK
Dato: lørdag 17 juni 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 96 påmeldte deltakere.

N-åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre FjellheimMo OK
Tamara JoelsenMo OK
Magnus KvitnesMo OK
Sandra MortensenMo OK
Ane StormdalsheiMo OK

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ronja Elise AlteråsMo OK

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø214921
Maja KvitnesMo OK
Sigrid LindMo OK

D 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Bygd HedenstadBodø og Omegn IF Orientering212242
Tilde StoltenbergBodø og Omegn IF Orientering212268

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø168551
Ida SolliMo OK212966

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering212483

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering195861

D 17-A kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mette BjerveMo OK138481
Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orientering187126

D 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne MortensenMo OK
Hilde ThoresenMo OK

D 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø216693
Tora IndregardIL BUL-Tromsø502125
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering170486
Eli KolstadMo OK186199

D 21- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø206775

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Birgitte JensenIL BUL-Tromsø80045
Doris Stien KaspersenMo OK182132

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering156894
Hilde Sofie HansenMo OK184159
Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø91389
Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering226159
Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering206482
Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering179901
Kristin NilssenMo OK184314

D 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lisbeth BeyerMo OK68127
Elsa HauknesMo OK186197
Wenche HjelmsethMo OK91313
Ragnhild MonsenMo OK34657
Wenche RekkedalBodø og Omegn IF Orientering91247

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Niklas Kristoffer AlteråsMo OK
Joachim LindMo OK
Isak MortensenMo OK212961

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AlteråsMo OK
Leo Melfjord FjellheimMo OK
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering
Sondre StormdalsheiMo OK

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vemund Bernhard FunderMo OK225362
Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering204588
Oliver LarsenMo OK
Henning StrandIL BUL-Tromsø192370

H 17-A kort (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Viktor FjellheimMo OK
Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering206480
Ole-Kristian KaspersenMo OK182131
Kjetil KvitnesMo OK
Morten LindMo OK198051
Martin SteinmoMo OK
Skule StormdalsheiMo OK
Sigurd Oxaas WieMo OK182024

H 17-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø193120
Even-Johan KaspersenMo OK182130
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering217140
Håvard RokkanMo OK186141
Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering207012
Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering215129
Lars SolliMo OK182025

H 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø192913
Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering155831
Knut Øyvind JohansenBardu IL216935
Håvard Krey HansenOK Silsand502922

H 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigmund BerglundKorgen IL503971
Svein Henrik HedenstadBodø og Omegn IF Orientering96667
Odd-Ivan LorentsenOK Silsand178399
Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering191232

H 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon BrynjulfsenOK Silsand158074
Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering170706
Jonny I HansenIL BUL-Tromsø80044
Børge HarveyIL BUL-Tromsø501155
Atle IversenIL BUL-Tromsø192305
Tore KolstadMo OK181461
Anders KureBodø og Omegn IF Orientering91245
Jørn K RemloIL Siso215018
Axel Juell TheisenMellembygd OL192990

H 60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar BrattliMo OK186195
Jan Gaute BuvikKorgen IL174549
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering91263
Svein Harald HansenOK Silsand178500
Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering160717
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering91258
Tom SandbergMo OK82361
Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering411308
Ingar SolbergOlderskog IL400866
Arnulf VillmoKorgen IL192115

H 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering91259
Asbjørn PedersenIL Siso67561
Erling PedersenIL Siso226049

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne HåpnesKorgen IL168517

Direkte C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne EilertsenBodø og Omegn IF Orientering226048

Annonser

IOF Eventor