Påmeldte deltakere til SO-cup løp nr 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: SO-cup løp nr 2
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: torsdag 20 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 43 påmeldte deltakere.

Jenter over 60 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb98302
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb207747
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

Jenter 13-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb211921
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb171900
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648

Gutter 13-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Henrik WadelStavanger Orienteringsklubb211667

Jenter 17-59 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margretha AlmedalStavanger Orienteringsklubb221510
Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb172126
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb198796
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Hildegunn SvenssonStavanger Orienteringsklubb212725
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139

Gutter over 60 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb181616
Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb184558
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb501011
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb483691
Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb192464

Gutter 17-59 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb173470
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Helge RisaStavanger Orienteringsklubb169784
Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb114931
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb146332
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb158042
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

Nybegynnere (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ronja Marie FalkenbergStavanger Orienteringsklubb211796
Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb79070
Åsne Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)213056

B-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars DymbeStavanger Orienteringsklubb226943
Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169767
Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169780
Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169677

Annonser

IOF Eventor