Påmeldte deltakere til Nammo-cup 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nammo-cup 1
Arrangørorganisasjoner: OL Toten-Troll / Raufoss IL Orientering
Dato: onsdag 19 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 100 påmeldte deltakere.

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering212774
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944

D 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Henriette BergLøten o-lag168471
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Emma DåsnesVang OL213609
Oline HyttebakkLøten o-lag202057
Serine JørgensenLillehammer OK217724
Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Astrid RognstadHadeland OL180263
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL212129
Tuva Fossheim AsplinGjø-Vard OL168541
Kristine KravdalGjø-Vard OL201989
Kamilla LomeHamar OK189071
Ingeborg RognstadHadeland OL155546
Berthe TesloHadeland OL502452

D 17-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Holm GrønengLillehammer OK191310
Agnethe HasliGjø-Vard OL501170
Jasmin SchwammbergerGjø-Vard OL203612
Dorthe B. SeierstadRaufoss IL Orientering166490
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL500063
Marit SveenHamar OK501245
Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL191111
Heidi Therese WiestVang OL173253

H 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orientering213273
Ola DåsnesVang OL188854
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Jørgen Holm GrønengLillehammer OK217876
Thomas KalgraffRingsaker OK92322
Eirik Olsen KirkevikHamar OK224063
Even LienGjø-Vard OL187269
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll212145
Audun TorsethLillehammer OK183848
Erik WallinSnertingdal IF Orientering211713

H 13-14 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL217733
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Sjur Holm GrønengLillehammer OK217875
Patrick JemtlandRingsaker OK225112
Lars LienGjø-Vard OL187270
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL221392
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Anders TaraldsenLillehammer OK224297
Håkon TorsethLillehammer OK183847
Lars WallinSnertingdal IF Orientering211923
Håkon WedumLillehammer OK183841

H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AlfeiLøten o-lag202142
Even BordalRingsaker OK215180
Håvard GjestvangOL Toten-Troll223689
Iver HyttebakkLøten o-lag202037
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Jakob MoOL Toten-Troll207814
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352

H 17-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering222149
Ole Johan BråtenVang OL159324
Jostein Svaland DaleVang OL191177
Even LindaasVang OL202094
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Sverre NarumVang OL206442
Fredrik SveenVang OL188458
Elias ØhmanGjø-Vard OL158026

N-Åpen (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL217800
Linus BekkelundGjø-Vard OL217883
Selma BekkelundGjø-Vard OL217713
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Arja Martine HellebustSnertingdal IF Orientering206244
Maiken Aileen HellebustSnertingdal IF Orientering206245
Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering206244
Mina HolmenSnertingdal IF Orientering211700
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752
Helene KokslienSnertingdal IF Orientering213641
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Guro LillebyVang OL
Benjamin LiumRaufoss IL Orientering209578
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Peder MoOL Toten-Troll223878
Ville Langgård MunchLillehammer OK182160
Thor Morten SandungenRaufoss IL Orientering209263
Sivert Mickelson StanderholenOL Vallset/Stange223855
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401
Sofie TaraldsenLillehammer OK212593
Nikolai TesloHadeland OL204702
Sigve TorsethLillehammer OK
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL191165
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL212132
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL213126

C-Åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sunniva Alm-KristiansenVang OL
Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL217847
Anne FrøislandVang OL213777
Markus KvammeOL Toten-Troll
Vilde LoeRaufoss IL Orientering212504

Annonser

IOF Eventor