Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Smaaleneneløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Smaaleneneløpet
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: søndag 8 april 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 85 påmeldte deltakere.

N-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Josephine Lin BjørkSandefjord OK157982
Signe Dahlseng MoeFet OL234929

D 17-AK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK197855
Ida TiltnesIL Tyrving159511

D 40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maiken Skirstad MoNydalens SK91082

D 45- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde PoppeFredrikstad SK203117

D 50- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089

D 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger SchibstedRøyken OL179406
Solveig SikkelandIL Tyrving501595

H 17-AK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916
Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett204669

H 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Joachim FribergIF Hagen
Håkon JendalFossum IF214746

H 55- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Phil ConwayKongsberg OL201600
Bjørn Henning GrandalIL Tyrving502357
Petter GullikstadRøros IL483728

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roy GjerdingOK Moss504397
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814
Bjørn ÅstorpSarpsborg OL94056

H 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Are EriksenOslostudentenes IK195715

H 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving214919
Øistein HagenOK Øst203211

DirekteC (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Gøran BjørkSandefjord OK199487
Kin Kwan KwokOAHK

DirekteAK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Morten MoeFet OL181700

H 21-E (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering221058
Alexander ChepelinHalden SK
Alan CherryNydalens SK200459
Håvard HagaNydalens SK502921, 3782182
Audun HeimdalNTNUI183721, 3917200
Jo Forseth IndgaardFrol IL502893, 3880465
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997, 3701604
Simen Eid NielsenNTNUI238260, 3781994
Torgeir NørbechIL Tyrving500257, 3614930
Vegard Brun SagaIL Tyrving207865, 3625233
Yngve SkogstadFrol IL502895, 3817269
Sverre Bang StøengNTNUI220919, 3426418
Wing Chung TamOAHK171506
Håvard Wedege IrgensKristiansand OK206479, 3661774
Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett202199, 3777596
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI222552
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK500305, 3777877

D 21-E (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AlexandersenNTNUI210053, 3781291
Andrine BenjaminsenLillomarka OL502886, 3885613
Kristine BergliaEiker OL208169
Ingeborg EideByåsen IL199727, 3801479
Alicia FribergIF Hagen51612
Marthe GløersenBækkelagets SK501217, 3781937
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890, 3785045
Ragnhild HjermstadFossum IF502915, 3389483
Ingrid LundanesNTNUI154845, 3594934
Marit Melby JacobsenNTNUI195885, 3631058
Ingjerd MyhreKongsberg OL502878, 3864535
Kårhild Husby NordstadNTNUI195923
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562, 3230364
Åsne Skram TrømborgNTNUI180127, 3709573
Anna UlvensøenNTNUI182140
Emilie Westli AndersenLøten o-lag114842, 3593050

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Adam ConwayKongsberg OL201777
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK187003
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Sivert PoppeFredrikstad SK192398

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648
Embla ØvretveitFredrikstad SK212390

H 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Theodor BjørkSandefjord OK213504

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maja Mo HjelsethNydalens SK224289

D 15-16-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie BerntzenFet OL225581

H 17-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Raymond BerntzenFet OL225524

H 17-AL (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Myhre AndreassenHalden SK504573
Morten TangenOK Moss208419

H 17-20E (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

D 17-20E (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124, 3738929
Marlin HaavengenKongsberg OL206386, 3852902
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering192628, 3458205
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI501834, 3623527
Oda J SikkelandIL Tyrving501590, 3577988

Annonser

IOF Eventor