Påmeldte deltakere til Blodslitet 2017 eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Blodslitet 2017 eliteklasser
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 21 oktober 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 192 påmeldte deltakere.

D 17-18 E (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Klara AxelssonEksjö SOK222622
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL3659711, 500244
Hedda Raadal BjørloHalden SK182000, 3694023
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990, 3624384
Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø216693
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss501008, 3771847
Ane DyrkornEiker OL180221, 3684875
Helene EgerKongsberg OL3708633, 215112
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL192116
Aurora GjølsjøOK Moss3876273, 180937
Marlin HaavengenKongsberg OL206386, 3852902
Lene Berg HanssenByåsen IL208919, 3782240
Agnethe HasliGjø-Vard OL3715299, 501170
Åsne Naadland HoloFossum IF221407, 3725991
Tora IndregardIL BUL-Tromsø3741261, 502125
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK3640158, 500116
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF3663580, 501105
Pernille KatlaFossum IF191341, 3861374
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Ingrid G. KvålsgardFossum IF500630, 3471083
Erika Källvik-LeufvénÅmåls OK
Johanna Källvik-LeufvénÅmåls OK
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL3402187, 205915
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471, 3828514
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226296, 3846045
Anna MeenPorsgrunn OL178035, 3863560
Birka Øhlenschlæger NielsenOK Pan Århus199456
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849, 3598398
Dina ReitanFreidig3884194, 206043
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL170781
Lotten SandénOK Södertörn
Siiri SilvennoinenKalevan rasti222199
Hedda SkatvedtRaumar Orientering226070, 3636958
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL3572211, 500063
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309, 3621224
Venla TurakainenHelsingin Suunistajat500369
Hanne VassendPorsgrunn OL203386, 3863792
Linn Mei WaalerMåren OK212721, 3611019

D 19-20 E (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb3816220, 500002
Hanna HänströmOK Ravinen
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655, 3620671
Ingrid LundanesEmblem IL154845, 3594934
Marit Melby JacobsenLardal OL3630308, 195885
Tonje Aasheim NymarkNTNUI3690344, 500914
Marie OlaussenFredrikstad SK196727, 3598117
Oda J SikkelandIL Tyrving3577988, 501590
Rebecca WaldenfjordOK Ravinen183250
Emilie WestinPorsgrunn OL203458, 3879020
Margrethe WisløffAsker Skiklubb500313, 3885043
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb3502523, 500266

D 21-E (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AlexandersenNTNUI210053, 3781291
Tove AlexanderssonStora Tuna OK3306016
Andrine BenjaminsenLillomarka OL3885613, 502886
Emma BergmanOK Pan Kristianstad205608
Ingrid GulbrandsenNTNUI3785045, 193890
Maren Jansson HaverstadNTNUI504689, 3255163
Aleksandra HornikOK Kolmården220649, 3782133
Eva JurenikovaHalden SK184340, 3693496
Marjo LiikanenGanddal IL199632
Marte NarumNydalens SK200006, 3577046
Anne M Hausken NordbergNydalens SK3885209, 500293
Delphine PoirotLillomarka OL502044
Jo ShepherdHalden SK3775889, 85408
Hedvig ÅstebølNTNUI3621646, 227489

H 17-18E (64)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3567633, 502140
Jonas AnderssonOK Roxen222621
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering3507654, 211112
Sander ArntzenAsker Skiklubb3801305, 500222
Felix AxelssonMarkbygdens OK222679
Jørgen BaklidKonnerud IL3596343, 201651
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering3693603, 222149
Audun BerganNydalens SK3607686, 501605
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF3625530, 197833
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274, 197879
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF502377
Jens Johan BrekkeLillomarka OL3567088, 215086
Erlend BrendstuenHalden SK195770
Simon DahlbergOK Nolaskogsarna
Sebastian DalandKristiansand OK3624137, 181677
Jostein Svaland DaleVang OL191177, 3638889
Einar EkelandOddersjaa SSK234873, 3575644
Øyvind Eliseussen-SkalleHarstad OL236313
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering3398658, 209873
Kasper FosserHeming Orientering3662384, 195708
Even FossumIK Grane Arendal Orientering206421
Eskil FrøislandVang OL3576477, 208085
Peter GisholtFossum IF3869567, 198904
Joar GjerdahlKonnerud IL3770575, 188760
Axel GranqvistOK Ravinen
Johan Halkjær DupontOK Pan Århus230682
Victor HanssonJönköping OK
Henrik HaugKongsberg OL178360, 3591757
Aslak HeimdalKonnerud IL3819083, 192570
Niels Christian HellerudHalden SK206905, 3640208
Mathias HermstadFreidig159540
Erik HerneOK Ravinen
Erling HjermstadFossum IF190677, 3903523
Øyvind HjermstadFossum IF221133, 3849346
Axel HoveidAsker Skiklubb207564, 3734308
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK503507, 3572088
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757, 3873031
Elias JonssonNydalens SK203274, 3561495
Even-Johan KaspersenMo OK182130, 3907565
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Walter LagerhällRehns BK
Henrik André LarsenKongsberg OL201911, 3790235
Hugo LillieströmOK Roxen222617
Håkon LundKongsberg OL500550
Rasmus MathisenPorsgrunn OL3826484, 186855
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137, 3659539
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325, 190325
Skjalg NysæterSkien OK3586088, 501323
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering3780814, 229709
Lukas OlmKils OK
Sindre R HoltHedrum OL221384, 3867850
Håvard RokkanMo OK3622206, 186141
Oskari SilvennoinenKalevan rasti215469
Olof SkoglundKils OK
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL504150, 3880002
Tord StrandKongsberg OL3712049, 183842
Viktor SvenskStora Tuna OK3611373
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896, 3859287
Lavran ThorstensenOppsal Orientering3571817, 500581
David ThorvikNydalens SK191230, 191230
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb3879764, 181256
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb500300, 3478054
Jørgen WulfsbergNydalens SK180903, 3561404
Elias ØhmanGjø-Vard OL224346, 3692001

H 19-20E (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering226304, 3884848
Eirik Langedal BreivikNydalens SK227567, 3498441
Elias Bäcklund EkvallTrollhättans SOK504666
Håvard EidsmoFreidig186037, 3634599
Lars Eliseussen-SkalleHarstad OL192276
Anton ForsbergLånghundra IF480467
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn501324, 3672177
Olav Milian Schmitt GranHalden SK3624459, 220800
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3785482, 500003
Jonas GustafssonOk Kåre
Anders HagaRaumar Orientering3808920, 195480
Audun HeimdalKonnerud IL183721, 3818846
Simon ImarkTullinge SK100191
Victor ImarkTullinge SK100242
Tobias KristensenLarvik OK216933, 3597416
Albin LillieströmOK Roxen210161
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK503555, 3601671
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb3638103, 500286
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK3693843, 501366
Jan Erik NaessFossum IF504581, 3507647
Peter NordbrødenHalden SK3671427, 184944
Marius PyttenKristiansand OK197877, 3624624
Sander H. RogndokkenNydalens SK195911, 3476496
Ludvig RødnesOppsal Orientering183908, 3621075
Lars SolliMo OK3441482, 182025
Isac von KrusenstiernaOk Kåre100182
Viktor WassénVänersborgs SK

H 21-E (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AhlbergerHestra IF
Jonas AnderssonStora Tuna OK
Bojan BlumensteinNydalens SK3616307, 193877
Alan CherryNydalens SK200459, 3860467
Vetle ChristiansenBækkelagets SK217084, 3227139
Scott CollierCornwall OC
Bjørn EkebergIL Tyrving500261, 3598083
Espen Nordbrøden FiskumHalden SK187227, 3598331
Scott FraserTurun Metsänkävijät199801
Giacomo FrattariOK Pan Århus221469
Robert FredriksenNotodden OL502352
Emil GranqvistNTNUI501157
Håvard HagaNydalens SK502921, 3782182
Øyvind HelgerudHalden SK207805, 3596749
Eirik Kamstrup HovindHalden SK3776093, 200010
Andreas HøyeFredrikstad SK3621257, 193983
Espen JakobsenIL Tyrving504561
Eskil KinnebergIFK Göteborg502877, 3866605
Mads Kruse JuhlNydalens SK210867
Ivar LundanesEmblem IL3596327, 200904
Olav LundanesPaimion Rasti3885035, 500297
Hans Petter MathisenFredrikstad SK3597986, 180916
Sigurd Myhre AndreassenHalden SK196759
Ed NicholasEUOC
Martin NilssonNydalens SK504556, 3676988
Anders NordbergNydalens SK3793700, 181232
Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK179370, 503363
Ola Marius PedersenOppsal Orientering503928
Eirik RavnanIL Tyrving502593
Johan RunessonTampereen Pyrintö504881
Jens RönnolsJärla Orientering
Nicolas SimoninIFK Lidingö SOK
Ralph StreetNydalens SK502673
Emil SvenskStora Tuna OK
Magnus SvingheimRaumar Orientering3779261, 170810
Øyvind WiggenByåsen IL3560604, 500061
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK3620341, 500258

Annonser

IOF Eventor