Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til 2.juledagsløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: 2.juledagsløpet
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 26 desember 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 78 påmeldte deltakere.

D A-6km (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF197990
Malin HaugeHisøy OK212879
Silje HaugeHisøy OK193045

D A-4 km (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri BjorvandBirkenes IL216806
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK221130
Gro BørteKristiansand OK221217
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Marianne HaugeHisøy OK78908
Torun LynnebakkenKristiansand OK224238
Siri Thortveit MyhreKristiansand OK219383
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388
Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK161016
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

D C-3km (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adriana EikKristiansand OK222156
Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering229702

H A-6km (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars AurebekkFredrikstad SK502128
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF197879
Christian BøenKristiansand OK216987
Espen Coward RefsnesOK Sør71279
Magnus Frestad NygaardViaNova BIL
Gaute FriestadKristiansand OK184414
Ståle GjelstenKristiansand OK184459
Matias Hodne HanischKristiansand OK229996
Holger HottKristiansand OK213724
Kjell Arne HålandOK Sør227057
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK503555
Øyvind MikkelsenKristiansand OK502231
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Kristian PyttenKristiansand OK221206
Marius PyttenKristiansand OK197877
Brage TakleKristiansand OK198046
Ulrik ThistedKristiansand OK184307

H A-4km (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Svaland AasKristiansand OK201450
Sigurd Svaland AasBirkenes IL156980
Steinar AasBirkenes IL156979
Ørjan Svaland AasKristiansand OK156978
Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering230599
Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK197888
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Oluf BøckmanKristiansand OK184174
Stein CowardOK Sør71282
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Harald EikKristiansand OK237882
Einar EkelandOddersjaa SSK234873
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Petter Marki ErichsenKristiansand OK197823
Tony HalsallOtra IL501219
John HansenKristiansand OK208650
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Nils HæstadFossum IF191375
Espen JohannessenIL Høvdingen221274
Svein Roar JonsmyrBirkenes IL203394
Magne Reier JørgensenKristiansand OK91374
Ove KjetsåOtra IL204645
Helge KristensenOK Sør83267
Geir KristiansenKristiansand OK229983
Eiliv Bjarne LønningenOtra IL204833
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Roar MyhreKristiansand OK237895
Vegard MyhreKristiansand OK186287
Ernst PyttenKristiansand OK197841
Kjell SandåkerIL Imås206403
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Reidar SæstadKristiansand OK91382
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934
Idar TveitOtra IL411292
Terje UrfjellIL Imås97792
Harald VingerhagenKristiansand OK184399
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK216713

H C-3km (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørnar KlunglandOtra IL217266
Jørn StordalenOK Sør141944
Stian StordalenOK Sør222636

N - 2 km (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola AurebekkFredrikstad SK502123
Bent Aaris Willam ThistedKristiansand OK184639
Kurt Kristian Willam ThistedKristiansand OK149168

Annonser

IOF Eventor