Påmeldte deltakere til KM Sprint AAOK og VAOK

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Sprint AAOK og VAOK
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Birkenes IL
Dato: lørdag 6 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 85 påmeldte deltakere.

N-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sandra Sofie TømtIL Imås

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid MosfjellBirkenes IL156554

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK221130
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Malin HaugeHisøy OK212879

D 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje HaugeHisøy OK193045

D 21- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åse Karin AakvikBirkenes IL203295
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK231241
Mari CowardOK Sør203641
Linn Carina DalandKristiansand OK181678
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK211385
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027

D 45- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnhild U. BråtenVegårshei IL87596
Anne Marie EkelandOddersjaa SSK229716

D 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Kari BirkelandBirkenes IL203399
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

D 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Karin StigemoIL Imås98007

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BirkenesBirkenes IL225105

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL224819

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin Reiersen JensenBirkenes IL132819
Brage TakleKristiansand OK198046
Henrik Andreas TømtIL Imås207732

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Omdal TharaldsenIL Vindbjart200442
Edvard ÅneslandBirkenes IL203402

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL203401
Erling Heggelund LiaBirkenes IL225011
Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK204748
Magnus MosfjellBirkenes IL203450
David RundeKristiansand OK221505

H 17-20 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Svaland AasBirkenes IL203290
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK174100
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Sebastian DalandKristiansand OK181677
Einar EkelandOddersjaa SSK234873
Even FossumIK Grane Arendal Orientering206421
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK158094
Anund NyhusBirkenes IL184628
Torkel ReinhartsenKristiansand OK184468

H 21- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Svaland AasKristiansand OK201450
Ørjan Svaland AasKristiansand OK156978
Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering230599
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK184348
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Christian BøenKristiansand OK197760
Morten CowardOK Sør192692
Stig DalsørenKristiansand OK229985
Vegard DanielsenKristiansand OK230085
Kjell Arne HålandOK Sør227057
Per Olav NærestadIF Trauma221105
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK184353
Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK231504
Per Kristian TømtIL Imås206546
Terje UrfjellIL Imås97792

H 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419

H 45- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir BråtenVegårshei IL181985
Arne BujordetKristiansand OK149104
Oluf BøckmanKristiansand OK184174
Erik Broers DamsgaardHisøy OK500400
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Egil FossumIK Grane Arendal Orientering193466
Paul-Erling LiaBirkenes IL203339
Rune SkogerbøIL Vindbjart184619
Idar TveitOtra IL411292

H 55- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åge AashamarFlosta IL114839
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
Ole-Herman CappelenHisøy OK78910
Robert CowardOK Sør60693
John HansenKristiansand OK208650
Dag MoeKristiansand OK184578
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934

H 65- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank Glad BalchenOddersjaa SSK192474
Stein CowardOK Sør71282
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK80031
Audun KjøstvedtIL Høvdingen192274
Widar Taxth LølandHisøy OK98008
Magne MoyOK Sør60533
Øyvin SimonsenIL Imås157021

H 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peter RosendahlIL Vindbjart86351
Olav StrislandIL Vindbjart86342
Bjørn SyvertsenIL Vindbjart186048

C-Åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri CowardOK Sør193129
Victoria Lund JensenOddersjaa SSK211907
Therese NilsenIL Imås

Annonser

IOF Eventor