Påmeldte deltakere til KSO Vår 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KSO Vår 2
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 25 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 105 påmeldte deltakere.

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BoothKristiansand OK213740
Maria StødleKristiansand OK186299
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK221130
Julie felicia ChristiansenKristiansand OK222169
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Tuva HepburnKristiansand OK184670
Silje KregnesKristiansand OK221435
Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK161016

D 17- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi Fidje AndersenOK Sør193028
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK231241
Ida AurebekkKristiansand OK62682
Kristin D AuslandOddersjaa SSK235217
Benedicte BeckmannKristiansand OK212044
Maja BergerByåsen IL124950
Janne BjorvandOddersjaa SSK189092
Gro BørteKristiansand OK221217
Trine EskelandOK Sør60712
Målfrid KonstKristiansand OK197878
Hege Hennig LundeOK Sør147050
Elise RøsnesIL Høvdingen124004
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309
Tone WigemyrOddersjaa SSK201417

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen211662
Åse Reidun KregnesKristiansand OK184648
Unni MyhreOddersjaa SSK91278
Anne Karin RibeKristiansand OK84997
Anette RøsnesIL Høvdingen145184

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunvor BlakstadOddersjaa SSK84652
Kirsten SalthaugRambøll91384
Solveig SchouOK Sør60724
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK158601
Gudveig JørundlandOK Sør181467

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar Salthaug MessenlienKristiansand OK209673
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Brage TakleKristiansand OK198046

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend Fidje AndersenOK Sør141943
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986
Erlend Odd BergeKristiansand OK212666
Martin HaugenKristiansand OK
Odd-Anton HermansenKristiansand OK500623
Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK204748

H 17- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johannes Bakke AashamarKristiansand OK174100
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK413179
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Christian BøenKristiansand OK197760
Pau Llorens CaellasKristiansand OK184062
Morten CowardOK Sør192692
Vegard DanielsenKristiansand OK230085
Kjell Arne HålandOK Sør227057
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Vegard MyhreKristiansand OK186287
Marius PyttenKristiansand OK197877
Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK181299
Rune SalthaugKristiansand OK195855
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK184353
Svein SundeSøgne og Songdalen OK
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885

H 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
Robert CowardOK Sør60693
Bjørn A FriestadKristiansand OK184415
Kristen RibeKristiansand OK84996
Terje RøsnesIL Høvdingen192275
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Harald VingerhagenKristiansand OK184399
Tor ÅmdalKristiansand OK10296

H 60- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigmund BergKristiansand OK217041
Stein CowardOK Sør71282
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK80031
John HansenKristiansand OK208650
Erik HodneOddersjaa SSK84867
Jan Tore JørgensenOK Sør400857
Magne Reier JørgensenKristiansand OK91374
Jostein KorsvikOK Sør60726
Sigmund SalthaugRambøll91385
Svein Olav SyvertsenIL Høvdingen192196
Magne TaulerOddersjaa SSK84651
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934
Øyvind TorgersenKristiansand OK184699
Terje UlebergOK Sør165637

H-16N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin Øverøyen BalchenOddersjaa SSK502708
Brage BjorvandOddersjaa SSK483693
Lars KostølKristiansand OK213510
Magnus Hennig LundeOK Sør

H 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK84731
Einar JørundlandOK Sør211619
Audun KjøstvedtIL Høvdingen192274
Magne MoyOK Sør60533
Bjørn A. SchouOK Sør60725
Arild TelstøIL Vindbjart203330

H17N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen Refsnes CowardOK Sør71279

H-bedr (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oluf BøckmanNikkelverket BIL184174
Harald EikNikkelverket BIL71537
Bjarne FærestrandBroadnet188905
Nils Gunnar GjelstenNikkelverket BIL211661
Geir KristiansenKristiansand OK229983
Tor LohneRambøll216835
Reidar SæstadKristiansand OK91382

D-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne TønnesenOK Sør203499
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465

D-bedr (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda G. OpheimUiA BIL221501
Christina WhiteNikkelverket BIL176142

Annonser

IOF Eventor