Påmeldte deltakere til KSO Vår 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KSO Vår 1
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 18 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 103 påmeldte deltakere.

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BoothKristiansand OK213740
Maria KostølKristiansand OK198036
Maria StødleKristiansand OK186299
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK221130
Julie felicia ChristiansenKristiansand OK222169
Tuva HepburnKristiansand OK184670
Silje KregnesKristiansand OK221435

D 17- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK231241
Kristin D AuslandOddersjaa SSK408297
Benedicte BeckmannKristiansand OK212044
Marita HernandezOL Toten-Troll201974
Målfrid KonstKristiansand OK197878
Hege Hennig LundeOK Sør147050
Ane RibeSøgne og Songdalen OK84998
May Lene SlettebøeSøgne og Songdalen OK158603
Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSK208723
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen211662
Ragnhild HaldKristiansand OK228397
Åse Reidun KregnesKristiansand OK184648
Unni MyhreOddersjaa SSK91278
Anne Karin RibeKristiansand OK84997

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin Glad BalchenOddersjaa SSK221166
Kirsten SalthaugRambøll91384
Solveig SchouOK Sør60724
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK158601
Gudveig JørundlandOK Sør181467
Kari Timenes LaugenIL Imås183856

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar Salthaug MessenlienKristiansand OK209673
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Brage TakleKristiansand OK198046

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986
Erlend Odd BergeKristiansand OK212666
Odd-Anton HermansenKristiansand OK500623
Guttorm RosendahlIL Vindbjart186154
David RundeKristiansand OK221505

H 17- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Svaland AasKristiansand OK201450
Ørjan Svaland AasKristiansand OK156978
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK184348
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Christian BøenKristiansand OK197760
Espen CowardOK Sør71279
Morten CowardOK Sør192692
Vegard DanielsenKristiansand OK230085
Petter Marki ErichsenKristiansand OK197823
Kjell Arne HålandOK Sør227057
Jonas KittelsenNTNUI142859
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884
Marius PyttenKristiansand OK197877
Torkel ReinhartsenKristiansand OK184468
Olaf RosendahlIL Vindbjart186044
Stein-Erik ScheieOK Sør181466
Rune SkogerbøIL Vindbjart184619
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK184353
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885

H 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
Robert CowardOK Sør60693
Helge KristensenOK Sør83267
Kristen RibeKristiansand OK84996
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL176262
Øivind SæbøKristiansand OK153550
Harald VingerhagenKristiansand OK184399

H 60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank Glad BalchenOddersjaa SSK192474
Stein CowardOK Sør71282
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK80031
John HansenKristiansand OK208650
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Jan Tore JørgensenOK Sør400857
Jostein KorsvikOK Sør60726
Sigmund SalthaugRambøll91385
Øyvin SimonsenIL Imås157021
Svein Olav SyvertsenIL Høvdingen192196

H-16N (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin Øverøyen BalchenOddersjaa SSK502708
Brage BjorvandOddersjaa SSK483693
Jonas HenriksenSøgne og Songdalen OK213755
Lars KostølKristiansand OK213510
Bent Aaris Willam ThistedKristiansand OK184639
Kurt Kristian Willam ThistedKristiansand OK184307

H 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Einar JørundlandOK Sør211619
Audun KjøstvedtIL Høvdingen192274
Jan Petter LaugenIL Imås157080
Magne MoyOK Sør60533
Peter RosendahlIL Vindbjart86351
Bjørn A. SchouOK Sør60725

H12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik PyttenKristiansand OK197956

H-bedr (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oluf BøckmanNikkelverket BIL184174
Harald EikNikkelverket BIL71537
Bjarne FærestrandBroadnet188905
Nils Gunnar GjelstenNikkelverket BIL211661
Tor LohneRambøll216835
Øivind StenstadNikkelverket BIL188881
Reidar SæstadDNB91382
Ulrik ThistedNikkelverket BIL149168

D-16N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie HenriksenSøgne og Songdalen OK213606
Hanne TønnesenOK Sør203499
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465

D17N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Una Glende JansonKristiansand OK231504

D-bedr (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda G. OpheimUiA BIL221501
Elke ThistedNikkelverket BIL134828
Christina WhiteNikkelverket BIL176142

Annonser

IOF Eventor