Påmeldte deltakere til Foll-O-karusellen #3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #3
Arrangørorganisasjon: Ås IL
Dato: onsdag 14 juni 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 62 påmeldte deltakere.

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering224293
Oline Bjerknes FagerlidMåren OK
Malin GjetangerMåren OK213106

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL211707
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje CarlsenSturla, IF212906
Celine YtternesKolbotn og Skimt OL211801

D 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL192116
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering91574
Linn Mei WaalerMåren OK212721

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica FeylingKolbotn og Skimt OL62292
Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering79476
Linda FredhOK Moss184147
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering180125

D 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit DanielsenIL Tyrving220726
Gro Hege LudvigsenMåren OK400784

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL204601

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK192432
Johannes GaustadÅs-NMBU Orientering234094
Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering223938
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Jakob Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering
Martin Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering211957
Magnus EndresenMåren OK213002
Andreas GjetangerMåren OK197814
Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering212191

H 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396

H 17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun BjerknesMåren OK501317
Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL221352
Donatas KontautasOK Moss503666
Sindre NordhagenÅs-NMBU Orientering207007
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering208696
Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering502557
Morten TangenOK Moss208419

H 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peter CarlsenSturla, IF207695
Lars Petter EndresenMåren OK502121
Bjørn-Erik PedersenÅs-NMBU Orientering500611

H 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Per Kristian EkebergIL Tyrving211555
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL500051
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Morten KarlsenMåren OK400006
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering89431
John YtternesKolbotn og Skimt OL221152

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten DueMåren OK400286
Peter KlavenessMåren OK501154
Stein TurtumøygardMåren OK502381

H 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar HarstadKolbotn og Skimt OL88994
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215

D -12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Selma FeylingKolbotn og Skimt OL224241
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL212790
Lea Leiren GüntherKolbotn og Skimt OL224917
Johanna LundeKolbotn og Skimt OL197155

H -12N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard EndresenMåren OK204774
Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL213191
Alfred KemptonKolbotn og Skimt OL209511
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK212023
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL224129

Åpen C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL193883

LangLett (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orientering191198

Annonser

IOF Eventor