Påmeldte deltakere til Pinseløpet - Dag 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pinseløpet - Dag 3
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: mandag 5 juni 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 337 påmeldte deltakere.

N-åpen (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Aakre-LarsenAndebu IL235047
Abelone Josefine AxelsonEiker OL212493
Ofelia Leonora AxelsonEiker OL185470
Erik BerganKongsberg OL
Olai BisethKongsberg OL236317
Ida Amundsen BjørkliRingerike OL79005
Tuva BredholtKongsberg OL225051
Jakob Bredland EidAsker Skiklubb214300
Mathias Bredland EidAsker Skiklubb215111
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Tony N HansenOdda OL192232
Frida HopeModum OL228428
Julie Økern HågårdKonnerud IL226183
Mina LauvlidKongsberg OL
Eirik LestebergKongsberg OL95246
Magnus LestebergKongsberg OL211224
Sigurd Oma LøyningOdda OL206058
Jonas MikkelsenHorsens OK233248
Sara NerlandAsker Skiklubb228543
Mathis RenardKongsberg OL209723
Ingvild RingheimLarvik OK211958
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL63777
Jens Vonen SvaeSarpsborg OL166960
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)212314
Christoffer Vråle RønningSturla, IF149109
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)161991
Håkon ØverbyKongsberg OL217391
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering234332

D -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)213431
Marte EgerKongsberg OL196871
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering212912
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Rannveig Oma LøyningOdda OL206054
Elise RenardKongsberg OL201982

D 11-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Kristine EidAsker Skiklubb212523
Ragne KlavenesSandefjord OK206452
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering213647
Una NastadAsker Skiklubb212614

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn217822

D 17-A kort (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sanna AntellRøyken OL225793
Åsa FranzenIL Tyrving220728
Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK199431
Vera Gano MønnichRøyken OL158431
Åshild OmaOdda OL96297
Hege Holth RekaaRøyken OL221272
Elin UlsakerHemsedal IL136940

D 17-B (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Moian NydalAsker Skiklubb501114
Hilde Andrea NysetherOK Horten
Ingrid Anne RosshaugPorsgrunn OL80720
Aileen RundeKristiansand OK177978
Susanne StrømHedrum OL173293
Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb94083
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)67821
Celine YtternesKolbotn og Skimt OL211801
Mie ZagarLarvik OK217726

D 17-C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari BergLarvik OK217231
Maj Lene NystuenRøyken OL213103
Solveig SchouOK Sør60724
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223588
Anne Berit UlsakerHemsedal IL216820

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrun GjoneSandefjord OK224334

D 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb207005
Kristiane RogstadKongsberg OL209948

D 21- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trine BolstadGanddal IL206193
Mari Jellum HelgerudIL Tyrving96257
Trine D. KihleRingerike OL78987
Maren KoplandModum OL86844
Marjo LiikanenGanddal IL199632
Helene Lund-JohansenIL Tyrving185835
Helen MartinsenIL Gular209975
Anne Marthe PeveriEiker OL211458
Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving188445
Katharina RogstadEmblem IL214742
Marianne Solheim SandbergModum OL228432

D 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AmundsenRingerike OL215577
Pernille NaufHedrum OL203284

D 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Kristin Nergaard BergFossum IF500239
Monica BerglundRingerike OL182073
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Linda FredhOK Moss184147
Larysa MironavaModum OL63605
Mone NastadNotodden OL207422
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Ingrid UndstadLarvik OK204302

D 45- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)39208
Randi EngløkkHaugesund IL Orientering188456
Marit GanoRøyken OL179411
Birgit Økern JensenKonnerud IL203656
Torunn Økern JensenRingerike OL216396
Irene MikkelsenHorsens OK208769
Tone SkramRøyken OL188879
Anita SælevikHaugesund IL Orientering206521
Tonje VråleSturla, IF84832
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)192462

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Heidi SchatvetNotodden OL207905
Ida SyversenRøyken OL500585

D 55- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL10016
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL98609
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Cathrine NorvikRøyken OL76186
Inger SchibstedRøyken OL179406
Eva SyversenRøyken OL222663
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714

D 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK97977
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Unni Strand KarlsenFredrikstad SK200749
Aud KjemperudEiker OL184662
Inger NergaardStokke IL198006
Live Joronn YtrehusRingerike OL61051

D 65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit HegdalBergens TF215429
Elisabeth RødAndebu IL79499
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Aud I SpjelkavikIL Tyrving188850
Linda VerdeSturla, IF209838
Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø204751

D 70- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
May Helene HansenSandefjord OK184672
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Inger LindløvOK Moss183670
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag83055
Edel SlettemarkStord Orientering207689
Ingvill VoldFana IL218600
Gry Bruland VråleSturla, IF144060

D 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin DahlenRingerike OL503360
Unni DrageHaugerud IF502419
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb502379

D 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gudveig JørundlandOK Sør181467
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595

H -10 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Arne BisethKongsberg OL157068
Rasmus EngehultNotodden OL212066
Jarand GustafssonKongsberg OL196856
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL77057
Herman LauvlidKongsberg OL
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Jon StrandKongsberg OL183843
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL206027
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)184085

H 11-12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias AxelsonEiker OL212792
Borgar SkjelbredKongsberg OL215594
Erlend UlsakerHemsedal IL206340
Erik ZagarLarvik OK212309

H 13-16N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Paulsen AskLierbygda OL206537
Børge Nilsen BergFossum IF71838
Daniel NystuenRøyken OL211692

H 17-A kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian BergersenIL Tyrving234974
Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering222627
Endre UlsakerHemsedal IL228377

H 17-B (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard Sandvoll AskLierbygda OL228430
Tony HalsallOtra IL501219
Ove KjetsåOtra IL204645
Eiliv Bjarne LønningenOtra IL204833
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL98665
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120

H 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik AxelsonEiker OL211980
Knut GjoneSandefjord OK223921
Einar HansenOdda OL206066
Lars-Erik ØsterudEiker OL400186

H 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF502377
Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL197939

H 21- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten Urdal BakkeIL Tyrving176234
Morten Taraldsten BrunesModum OL502583
Christian Faruga KarldénKvillebyns SK194003
Robert FredriksenNotodden OL502352
Lars GrønhovdModum OL220976
Emil JönssonIL Tyrving208695
Markus LivingIL Tyrving221394
Sigurd Myhre AndreassenHalden SK196759
Rune NygaardIL Gular207699
Kjetil OkkenhaugEmblem IL181025
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL221348
Stefan RingOK Löftan199548
Torbjørn SagbergIL Tyrving185842
Kenneth SandvoldEiker OL401430
Øyvind StoksethHalden SK501487
Morten TangenOK Moss208419
Anders TiltnesIL Tyrving159512

H 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein F. TellnesAsker Skiklubb189066

H 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Lars BerglundRingerike OL71663
Ola BratlieIL BUL-Tromsø203561
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Gard LindsethNydalens SK203418
Inge LindsethNydalens SK502771
Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering39624
Mads MikkelsenHorsens OK185104
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)210151

H 45- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terje BlindheimLillomarka OL187118
Atle BorgersenHedrum OL203672
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)229434
Steinar EastwoodLillomarka OL191287
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Rune EngehultNotodden OL207904
Erik EngløkkHaugesund IL Orientering198968
Sturle FurlandSandefjord OK199596
Lars Erik GjeinFossum IF183678
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Håvard HågårdKonnerud IL187048
Steinar LågAsker Skiklubb411745
Neil MarstonHemsedal IL483542
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)229435
Jon NicolaysenSandefjord OK221373
Frode NysæterSkien OK184473
Ian RingheimOL Trollo204716
Atle StrømHedrum OL150454
Kenneth WesterheimStord Orientering197944

H 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar ByeModum OL193869
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)208719
Gunnar HopeModum OL212760
Harald KvisliNotodden OL207900
Inge RingheimLarvik OK205549
Gjermund RørenEiker OL173451
Torgeir SnilsbergOK Moss67577
Per Einar StrømHedrum OL221210
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)67813
Øystein ØstermannHeming Orientering179812

H 55- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif Kåre BessebergEiker OL78377
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL158107
Kristian KihleRingerike OL160321
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb207706
Håkon MogstadFana IL217035
Roar NydalAsker Skiklubb228405
Christian SchibstedRøyken OL188867
Per SlungaardIL Tyrving502443
Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb83150
Harald ThonSturla, IF209837
Eivind TokheimOdda OL192416
John YtternesKolbotn og Skimt OL221152

H 60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Ragnar AndersenHalden SK227519
Axel DamgaardOL Trollo86497
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Roy GjerdingOK Moss197796
Erik LindstrømModum OL207457
Dag MoeKristiansand OK184578
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595
Magne VollenOslostudentenes IK91022

H 65- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Jan BøhleOL Trollo221216
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Leif Roger HultgreenRingerike OL78995
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Tom A. KarlsenFredrikstad SK204100
Rolf LundeEiker OL206414
Martin NaufHedrum OL182122
Jimmy NordliTrøsken IL501940
Sveinung RekaaNotodden OL480043
Arnulf RulnesNotodden OL82342
Paul SkjakerHadeland OL236303
Jørn TorgersenTIF Viking219114
Per Ove TransethRøyken OL234917
Widar TrømborgSande Sportsklubb170747
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537
Martin WilsonBerkshire Orienteers412277

H 70- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank EliassenSandefjord OK174991
Helge FossheimHedrum OL182064
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Kjell GrønhovdModum OL501141
Brede Høibak GundersenRingerike OL236504
Ragnar HillestadLardal OL502481
Knut LindløvOK Moss183686
Kjell MeenPorsgrunn OL221464
Helge RevhaugRingerike OL214964
Sigvald RobberstadHalsnøy OL211544
Bjørn A. SchouOK Sør60725
Steinar SlettemarkStord Orientering207797
Bjørn SpjelkavikIL Tyrving186015
Harald SteinslandVikebygd IL186292
Kjell StenstadvoldIL Tyrving211181
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK502669
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215
Per VoldFana IL220842
Lasse VråleSturla, IF147450

H 75- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod DahlenRingerike OL211376
Ingolf DybvikStord Orientering197827
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb198001
Kjell KlokkerudEiker OL211221
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Harald LundhaugOK Moss201
Erling TidemannLommedalens IL168119

H 80- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor DrageHaugerud IF502814
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Johan JanssonVäxjö OK
Einar JørundlandOK Sør211619
Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag71619
Per MeilandLommedalens IL214982
Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn207341

Direkte A-Kort (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torun DyrkornEiker OL185988
Einar KlavenesSandefjord OK199378
Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL500563
Arve LøyningOdda OL206005
Pål RundeKristiansand OK182054
Kjell RønnebergRøyken OL207912
Vemund RønnebergRøyken OL215528
Merete UndelandSturla, IF159614
Nina Marie UndelandSturla, IF159663

Direkte A-Lang (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torill BrekkenGanddal IL184483
Aud Ellen BrevikSturla, IF158432
Adam ConwayKongsberg OL201777
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066
Snorre FrydenlundSturla, IF159624
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Jon Erik KvarmeSturla, IF71508
Øystein RastadAsker Skiklubb212379
David RundeKristiansand OK221505
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Kristian ØstermannHeming Orientering187042

Direkte B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torbjørn BogenSturla, IF144606
Svend Kristian EidstenSturla, IF159615
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Aagot HartmannRøyken OL171033
Karsten RønningSturla, IF109387
Jørgen WesterheimStord Orientering197834

Direkte C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias Nguyen HansenOdda OL178036
Nora Christine HansenRøyken OL213005
Torbjørn Nguyen HansenOdda OL206056
Ellen Sofie RuudEiker OL206497

Annonser

IOF Eventor