Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pinseløpet - Dag 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Pinseløpet - Dag 2
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 4 juni 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 575 påmeldte deltakere.

Andebu IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elling AakreAndebu ILH 65-181554
Magnus Aakre-LarsenAndebu ILN-åpen235047
Hogne KjæråsAndebu ILH 65-411362
Elisabeth RødAndebu ILD 65-79499

Asker Skiklubb (31)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jakob Backer-TellnesAsker SkiklubbH 13-14217112
Ane Kristine EidAsker SkiklubbD 11-12N212523
Jakob Bredland EidAsker SkiklubbN-åpen214300
Mathias Bredland EidAsker SkiklubbN-åpen215111
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker SkiklubbH 15-16205545
Margrete EngzeliusAsker SkiklubbD 50-224573
Jan Richard EriksenAsker SkiklubbH 50-209846
Tarje EspelinAsker SkiklubbH 13-14500262
Tuva EspelinAsker SkiklubbD 11-12500233
Reidar FossumAsker SkiklubbH 60-60917
Bjørn GunnerødAsker SkiklubbH 75-501122
Øyvind GylverAsker SkiklubbH 60-195801
Thea Charlotte HansenAsker SkiklubbD 17-20207005
Martin Johannessen LinneboAsker SkiklubbH 13-14216964
Øyvind Johannessen LinneboAsker SkiklubbH 55-207706
Bjørn MartiniAsker SkiklubbH 45-203849
Ina MartiniAsker SkiklubbD 15-16196973
Sara MartiniAsker SkiklubbD 11-12168800
Sølvi MartiniAsker SkiklubbDirekte B207594
Una NastadAsker SkiklubbD 11-12N212614
Randi NicolaisenAsker SkiklubbD 55-211089
Edel Sofie NilsenAsker SkiklubbD 55-190665
Arild NyhaugAsker SkiklubbH 17-B160771
Mathias NyhaugAsker SkiklubbH 13-14204534
Ellen Aure SkogedalAsker SkiklubbD 45-181955
Maren Aure SkogedalAsker SkiklubbD 11-12182028
Pål SkogedalAsker SkiklubbH 21-181953
Jostein F. TellnesAsker SkiklubbH 35-189066
Tore VaajeAsker SkiklubbH 70-400434
Anne Lise ØfsthusAsker SkiklubbD 75-502379
Arne ØfsthusAsker SkiklubbH 75-152194

Bergens TF (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andreas DaleBergens TFH 13-14206541
Christian DaleBergens TFH 13-16C201918
Berit HegdalBergens TFD 65-215429
Ingjerd SognnæsBergens TFD 65-480130

Berger og Svelvik OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OLD 17-C88779
Johanne Hedemark NelsonBerger og Svelvik OLD 11-12218727
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OLD 70-188991
Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OLH 40-222456
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OLH -10224741
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OLH 45-188786

Berkshire Orienteers (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Martin WilsonBerkshire OrienteersH 65-412277

Botne SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid MobråthenBotne SKD 13-14217780
Thorolf TrolsrudBotne SKH 70-501730

Bækkelagets SK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eldar BørsumBækkelagets SKH 70-181968
Arne TorgersenBækkelagets SKH 50-38368
Maria TorgersenBækkelagets SKD 50-91550

Bærums Skiklub (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Geir ArnesenBærums SkiklubH 70-220673

Bø OL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Synnøve DalvaBø OLD 70-88670
Per Chr. HagenBø OLH 60-227680
Steinar LandeBø OLH 21-88666
Bjørg MostaulBø OLD 65-39205
Hallvard MyrvollBø OLH 70-88672
Inger Lise SolbergBø OLD 75-208756
Olav SolbergBø OLH 75-203367

Drangedal OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Odd AureDrangedal OLH 75-89873
Astrid LundeDrangedal OLD 65-89887

Driv IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trond WettergreenDriv ILH 70-180270

Egersund OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ida MonsenEgersund OKD 15-1638983
Inger Tone NygårdEgersund OKD 50-184113

Eiker OL (21)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kirsti Aas OlsenEiker OLD 55-173149
Tom André AlstadsætherEiker OLDirekte A-Kort211445
Abelone Josefine AxelsonEiker OLN-åpen212493
Amanda AxelsonEiker OLD 13-16C213690
Fredrik AxelsonEiker OLH 17-C211980
Mathias AxelsonEiker OLH 11-12N212792
Ofelia Leonora AxelsonEiker OLN-åpen185470
Hans Roar BakkenEiker OLH 65-209778
Sølvi FossøyEiker OLD 21-211620
Eli Tufte HanssenEiker OLD 55-208633
Christine HoenEiker OLD 15-16192291
Aud KjemperudEiker OLD 60-184662
Kjell KlokkerudEiker OLH 75-211221
Rolf LundeEiker OLH 65-206414
Anne Marthe PeveriEiker OLD 21-211458
Helga PeveriEiker OLD 65-129730
Ellen Sofie RuudEiker OLDirekte C206497
Kenneth SandvoldEiker OLH 21-401430
Tor SørensenEiker OLH 70-173346
Oda Isnes TyseEiker OLD 15-16192560
Lars-Erik ØsterudEiker OLH 17-C400186

Emblem IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjetil OkkenhaugEmblem ILH 21-181025
Katharina RogstadEmblem ILD 21-214742

Fana IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håkon MogstadFana ILH 55-217035
Ingvill VoldFana ILD 70-218600
Per VoldFana ILH 70-220842

Fossum IF (22)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arild AndresenFossum IFH 50-165904
Børge Nilsen BergFossum IFH 13-1471838
Elise Nilsen BergFossum IFD 11-1271839
Kristin Nergaard BergFossum IFD 40-500239
Lars Erik GjeinFossum IFH 45-183678
Charles HalaasFossum IFH 40-209868
Helene Bjørkvold JendalFossum IFD 13-14179910
Håkon JendalFossum IFH 50-214746
Bente LandmarkFossum IFD 55-208596
Eivind Berner MyhreFossum IFH 15-16187105
Trond MyhreFossum IFDirekte A-Lang191338
Kristian Bernhard NilsenFossum IFH 40-207006
Grete SkotteFossum IFD 17-C179795
Gustav Andresen SkotteFossum IFH 13-14191344
Martin Andresen SkotteFossum IFH 17-20221013
Silje Andresen SkotteFossum IFN-åpen225571
Eirik Vie StrislandFossum IFH 13-14191201
Frode StrislandFossum IFH 45-229636
Odin Vie StrislandFossum IFN-åpen213256
Sindre Vie StrislandFossum IFH 13-14191343
Sigrid Melander VieFossum IFD 17-A kort176299
Johanna WidmaierFossum IFD 11-12225341

Fredrikstad SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tom A. KarlsenFredrikstad SKH 65-204100
Unni Strand KarlsenFredrikstad SKD 60-200749

Ganddal IL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal ILD 15-16187124
Trine BolstadGanddal ILD 21-206193
Torill BrekkenGanddal ILDirekte A-Lang184483
Marjo LiikanenGanddal ILD 21-199632
Ann Karin TjørhomGanddal ILD 55-216714

Hadeland OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Paul SkjakerHadeland OLH 65-236303

Halden SK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øyvind HelgerudHalden SKH 21-207805
Sigurd Myhre AndreassenHalden SKH 21-196759
Øyvind StoksethHalden SKH 21-501487

Halsnøy OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sigvald RobberstadHalsnøy OLH 70-211544

Haugerud IF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tor DrageHaugerud IFH 80-502814
Unni DrageHaugerud IFD 75-502419

Haugesund IL Orientering (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eivind EngløkkHaugesund IL OrienteringH 13-14149100
Erik EngløkkHaugesund IL OrienteringH 45-198968
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL OrienteringD -10212912
Magnus EngløkkHaugesund IL OrienteringH 13-14151433
Randi EngløkkHaugesund IL OrienteringD 45-188456
Aleksander JørgensenHaugesund IL OrienteringH 13-14216720
Helge JørgensenHaugesund IL OrienteringH 17-B192235
Kristoffer JørgensenHaugesund IL OrienteringH 13-16C203509
Alf Inge LindtnerHaugesund IL OrienteringH 40-39624
Per Bjarne MyhreHaugesund IL OrienteringH 17-A kort222627
Tiril OlaussenHaugesund IL OrienteringD 15-16B211863
Tore Ruset AlneHaugesund IL OrienteringH 15-16B217877
Anita SælevikHaugesund IL OrienteringD 45-206521
Grethe Paulsen VieHaugesund IL OrienteringD 45-229690
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL OrienteringH 15-16229677
Åsmund Paulsen VieHaugesund IL OrienteringH 13-16C
Vegard Wiig NystadHaugesund IL OrienteringH 13-14212826

Hauketo IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ove MartinsenHauketo IFH 55-199744

Hedrum OL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Atle BorgersenHedrum OLH 45-203672
Helge FossheimHedrum OLH 70-182064
June Helen MyklebustHedrum OLD 17-C156950
Martin NaufHedrum OLH 65-182122
Pernille NaufHedrum OLD 35-203284
Atle StrømHedrum OLH 45-150454
Per Einar StrømHedrum OLH 50-221210
Susanne StrømHedrum OLD 17-B173293
Ulrik Andre StrømHedrum OLH 15-16B186937

Heming Orientering (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marit InngjerdingenHeming OrienteringD 45-172350
Dagrun MelkildHeming OrienteringD 55-197758
Anna Øvrebø MyrvoldHeming OrienteringD 11-12213647
Anders Næss-UlsethHeming OrienteringH 11-12
Annika Næss-UlsethHeming OrienteringN-åpen
Thor VollsetHeming OrienteringH 17-B216665
Anne ØstvoldHeming OrienteringD 11-12197921
Einar ØstvoldHeming OrienteringH 11-12197959
Hanne Marthe ØstvoldHeming OrienteringDirekte A-Kort197748
Live ØstvoldHeming OrienteringD 15-16181518
Roger ØstvoldHeming OrienteringDirekte A-Kort195762
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming OrienteringN-åpen234332

Hemsedal IL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Neil MarstonHemsedal ILH 45-483542
Halvor RudningenHemsedal ILH 15-16192605
Anne Berit UlsakerHemsedal ILD 17-C216820
Elin UlsakerHemsedal ILD 17-A kort136940
Endre UlsakerHemsedal ILH 17-A kort228377
Erlend UlsakerHemsedal ILH 11-12206340
Sindre UlsakerHemsedal ILH 13-14229630

Horsens OK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ella MikkelsenHorsens OKD 11-12210256
Irene MikkelsenHorsens OKD 45-208769
Jacob MikkelsenHorsens OKH 13-14223061
Jonas MikkelsenHorsens OKN-åpen233248
Mads MikkelsenHorsens OKH 40-185104

Høydalsmo IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Olav MostaulHøydalsmo ILH 80-39177

IL BUL-Tromsø (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ola BratlieIL BUL-TromsøH 40-203561
Ingunn YtrehusIL BUL-TromsøD 65-204751

IL GeoForm (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Knut Kristen HangeraasIL GeoFormH 75-195723
Sigurd HaugerudIL GeoFormH 75-195810
Sturle HånesIL GeoFormH 75-169036
Kåre KnudsenIL GeoFormH 75-186891

IL Gular (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helen MartinsenIL GularD 21-209975
Rune NygaardIL GularH 21-207699

IL Koll (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan Tore LudvigsenIL KollH 40-407431

IL Tyrving (31)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mille Baastad BergIL TyrvingD 13-14211509
Morten Urdal BakkeIL TyrvingH 21-176234
Berit BergeIL TyrvingD 55-200025
Stian BergersenIL TyrvingH 17-A kort234974
Eileen BjanesIL TyrvingD 13-14210911
Dag Helland-HansenIL TyrvingDirekte A-Lang160979
Vida Helland-HansenIL TyrvingD 13-14220894
Geir HoffIL TyrvingH 45-161007
Wenche HultgreenIL TyrvingD 60-186240
Kristoffer JacobsenIL TyrvingH 35-502358
Eirik JørgensenIL TyrvingH 45-211243
Mina JørgensenIL TyrvingD 15-16200361
Ingrid Lund HovdenIL TyrvingD 15-16500311
Trond LundIL TyrvingH 21-501010
Helene Lund-JohansenIL TyrvingD 21-185835
Randi NilstadIL TyrvingD 60-222047
Alf PettersenIL TyrvingH 60-222468
Ane Næsset RamtvedtIL TyrvingD 21-188445
Don SkantzeIL TyrvingDirekte A-Kort186156
Kjersti SkantzeIL TyrvingD 55-186157
Per SlungaardIL TyrvingH 55-502443
Henning SpjelkavikIL TyrvingH 40-184661
Kjell StenstadvoldIL TyrvingH 70-211181
Arne TiltnesIL TyrvingH 65-182069
Inger TiltnesIL TyrvingD 65-234973
Eystein WeltzienIL TyrvingH 65-169037
Toril WiigIL TyrvingDirekte A-Kort186236
Kristoffer ØhlckersIL TyrvingH 13-16C191210
Milda ØhlckersIL TyrvingD 45-211551
Per ØhlckersIL TyrvingH 65-199326
Sofia ØhlckersIL TyrvingD 11-12212783

Kolbotn og Skimt OL (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OLDirekte A-Lang204600
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OLH 55-500051
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OLD 17-20192116
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OLDirekte B91343
Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OLD 15-16179805
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OLH 17-B98665
Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OLD 70-204601
Dag StrislandKolbotn og Skimt OLH 45-157164
Geir TrøanKolbotn og Skimt OLH 70-186215
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OLD 65-165646
Celine YtternesKolbotn og Skimt OLD 15-16211801
John YtternesKolbotn og Skimt OLH 55-221152

Kongsberg OL (44)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arne BerganKongsberg OLH 13-14502336
Erik BerganKongsberg OLN-åpen
Jan Olav BerganKongsberg OLH -10205394
Arne BisethKongsberg OLH -10157068
Olai BisethKongsberg OLN-åpen236317
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OLD 15-16193062
Helene Brandal SøftingKongsberg OLD 13-14193063
Tuva BredholtKongsberg OLN-åpen225051
Adam ConwayKongsberg OLDirekte A-Lang201777
Vetle DrageKongsberg OLH 15-16502338
Johan EgerKongsberg OLH 13-14500586
Marte EgerKongsberg OLD -10196871
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OLD 15-16210112
Ingvild GustafssonKongsberg OLD 13-14203004
Åsne HaavengenKongsberg OLD 15-16202045
Rolf Trygve HaugKongsberg OLH 15-16192397
Vegard Holm JohannesenKongsberg OLH 13-14179399
Peder Bonden KjørsvikKongsberg OLH 15-16192439
Erlend LangeggenKongsberg OLH 13-14211331
Ingvild LangeggenKongsberg OLD 15-16192879
Marte Karine LarsenKongsberg OLD 15-16229423
Eirik LestebergKongsberg OLN-åpen95246
Ingrid LestebergKongsberg OLD 11-1295250
Magnus LestebergKongsberg OLN-åpen211224
Olav LundKongsberg OLH 15-16228395
Halvor LøkenKongsberg OLH 13-14206488
Konstanse MoholthKongsberg OLD 13-14184520
Elise RenardKongsberg OLD -10201982
Mathis RenardKongsberg OLN-åpen209723
Kristiane RogstadKongsberg OLD 17-20209948
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OLH -10192421
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OLD 11-12204756
Endre SandKongsberg OLH 11-12236449
Borgar SkjelbredKongsberg OLH 11-12215594
Sigrid SkjelbredKongsberg OLD 13-16C215172
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OLN-åpen63777
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OLH 11-12217134
Jon StrandKongsberg OLH -10183843
Tale StrandKongsberg OLD 15-16158096
Adele TeigenKongsberg OLN-åpen204618
Karoline TorøKongsberg OLD 15-16183883
Atle Nikolai WølloKongsberg OLH 13-14502815
Håkon ØverbyKongsberg OLN-åpen217391
Mari ØverbyKongsberg OLD 13-14217555

Konnerud IL (21)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Svein AckenhausenKonnerud ILH 60-222213
Lars BaklidKonnerud ILH 50-220872
Emma Grete Feyling HaareKonnerud ILD 65-150384
Hans Lyder HaareKonnerud ILH 65-186999
Therese HaareKonnerud ILD 21-182032
André JægtvikKonnerud ILH 40-500282
Martine JægtvikKonnerud ILD 15-16B500243
Ina Cecilie LandroKonnerud ILD 45-200367
Sven OhrvikKonnerud ILDirekte A-Kort215453
Martine Gjermstad PettersenKonnerud ILD 11-12224300
Steinar RuudKonnerud ILH 75-210997
Anni SaarelaKonnerud ILD 15-16B225931
Erik SaugerudKonnerud ILH 50-187097
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud ILD 15-16198019
Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud ILD 17-B501599
Toini SkyttersæterKonnerud ILD 50-502707
Veslemøy SolbergKonnerud ILD 50-195950
Håvard Landro SvingheimKonnerud ILH 17-A kort219380
Mari Landro SvingheimKonnerud ILD 15-16500237
Njål SvingheimKonnerud ILH 50-200368
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud ILD 13-14212335

Kristiansand OK (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan BlandkjennKristiansand OKH 55-220759
Bodil HulløenKristiansand OKD 17-B402926
Morten HulløenKristiansand OKH 55-191221
Dag MoeKristiansand OKH 60-184578
Ingvild MulenKristiansand OKD 50-80825
Aileen RundeKristiansand OKD 17-B177978
David RundeKristiansand OKH 15-16221505
Pål RundeKristiansand OKDirekte A-Kort182054

Lardal OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ragnar HillestadLardal OLH 70-502481

Larvik OK (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OKH 75-182002
Tor Eivind EdvardsenLarvik OKH 75-177772
Anne Berg GjølbergLarvik OKD 17-B210975
Rolf GjølbergLarvik OKH 70-221255
Helge HalvorsenLarvik OKH 80-187324
Inge RingheimLarvik OKH 50-205549
Ingvild RingheimLarvik OKN-åpen211958
Iril RingheimLarvik OKD 11-12180714
Iver RingheimLarvik OKH 15-16195549
Helge TvedtenLarvik OKH 80-169252
Ingrid UndstadLarvik OKD 40-204302

Lierbygda OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håvard Sandvoll AskLierbygda OLH 17-B228430
Sigurd Paulsen AskLierbygda OLH 13-16C206537
Helga HaverstadLierbygda OLD 60-500499
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OLH 55-158107

Lillomarka OL (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid BlindheimLillomarka OLD 15-16187075
Jorunn BlindheimLillomarka OLD 45-82194
Terje BlindheimLillomarka OLH 45-187118
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OLH 11-12212863
Kristin BrekkeLillomarka OLD 17-20197786
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLH 11-12186273
Steinar EastwoodLillomarka OLH 45-191287
Linus Mestad HansenLillomarka OLN-åpen10241
Selma Mestad HansenLillomarka OLD 13-16C221349
Silas Mestad HansenLillomarka OLH -1010259
Sofus Mestad HansenLillomarka OLH -1010254
Stian LillegårdLillomarka OLH 17-C193883
Aase MestadLillomarka OLDirekte A-Lang224288
Lars Audun VoldLillomarka OLH 45-187120
Mathias Pedersen VoldLillomarka OLH 15-16185832

Lommedalens IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per MeilandLommedalens ILH 80-214982
Erling TidemannLommedalens ILH 75-168119

Modum OL (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Roar ByeModum OLH 50-193869
Kjell GrønhovdModum OLH 70-501141
Lars GrønhovdModum OLH 21-220976
Frida HopeModum OLN-åpen228428
Gunnar HopeModum OLH 50-212760
Oskar HopeModum OLH 11-12213031
Tove Beate JelstadModum OLD 17-B97963
Erik LindstrømModum OLH 60-207457
Johanna Sofie LongfjeldModum OLD 13-14212818
Kseniya MironavaModum OLD 13-1463472
Larysa MironavaModum OLD 40-63605
May Jorunn RognlienModum OLD 55-87079

Måren OK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Grete BerntsenMåren OKD 55-400598
Anne Margit BrattenMåren OKD 55-86324
Gisle Nordahl DueMåren OKH 60-235154
Morten DueMåren OKH 60-400286
Tove StrandMåren OKD 50-400534

Nedre Sigdal IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øystein WiersdalenNedre Sigdal IFH 45-188449

Nittedal OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arthur BrunborgNittedal OLH 13-14205411
Herman BrunborgNittedal OLH 15-16190333
Lauritz BrunborgNittedal OLH -10160152

Notodden OL (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hugo A. ChristensenNotodden OLH 65-480044
Emma EngehultNotodden OLD 13-14213060
Rune EngehultNotodden OLH 45-207904
Mone NastadNotodden OLD 17-A kort207422
Sveinung RekaaNotodden OLH 65-480043
Arnulf RulnesNotodden OLH 65-82342
Kristin SandvenNotodden OLD 45-182001
Synne SandvenNotodden OLD 11-12501119
Line Borgejordet SimonesNotodden OLD 11-12213013
Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OLH 17-20197939

Nydalens SK (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SKH 13-14210600
Audun BerganNydalens SKH 17-20501605
Gaute BerganNydalens SKH 13-14502486
Nils BerganNydalens SKH 50-191246
Solveig BerganNydalens SKD 45-180326
Anne Berit EidNydalens SKD 55-500280
Terje Wiig MathisenNydalens SKH 60-190637
Eirik Næss-UlsethNydalens SKH 21-217164
Halvor SaunesNydalens SKH 21-195811
Siri StørmerNydalens SKD 40-204745
Martin Størmer-AntonsenNydalens SKH 13-14204746
Selma Størmer-AntonsenNydalens SKD 11-12213819
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SKH 11-1280017
Malin SørensenNydalens SKD 21-204574
Øystein SørensenNydalens SKH 21-232977

Odda OL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Einar HansenOdda OLH 17-C206066
Elias Nguyen HansenOdda OLH 13-16C178036
Tony N HansenOdda OLN-åpen192232
Torbjørn Nguyen HansenOdda OLH 13-16C206056
Arve LøyningOdda OLDirekte A-Kort206005
Rannveig Oma LøyningOdda OLD -10206054
Sigurd Oma LøyningOdda OLN-åpen206058
Åshild OmaOdda OLD 17-A kort96297
Eivind TokheimOdda OLH 55-192416

OK Löftan (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stefan RingOK LöftanH 21-199548

OK Moss (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Linda FredhOK MossD 40-184147
Roy GjerdingOK MossH 60-197796
Harald LundhaugOK MossH 75-201916
Torgeir SnilsbergOK MossH 50-67577
Morten TangenOK MossH 21-208419

OK Rodhen (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Carina JacobssonOK RodhenD 55-

OK Skeidi (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helge GisholtOK SkeidiH 50-94900
Arve GlittumOK SkeidiH 60-188444
Inge GlittumOK SkeidiH 55-190985
Tirill Liby SeipOK SkeidiD 80-211595

OK Sør (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Einar JørundlandOK SørH 80-211619
Gudveig JørundlandOK SørD 80-181467
Bjørn A. SchouOK SørH 70-60725
Solveig SchouOK SørD 17-C60724

OL Trollo (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristin BruserudOL TrolloD 45-216680
Maren BruserudOL TrolloD 13-16C224937
Jan BøhleOL TrolloH 65-221216
Dag Rønning JensenOL TrolloH 70-171167

OL Tønsberg og omegn (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegnH 70-203390
Maria GrovanOL Tønsberg og omegnD 13-16N217822
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegnH 75-184298
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegnH 60-80466
Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegnH 80-207341

Oppsal Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eivind VågsnesOppsal OrienteringN-åpen193868
Martina VågsnesOppsal OrienteringN-åpen212695
Sigve VågsnesOppsal OrienteringH 21-180877
Mila ZaharinovaOppsal OrienteringDirekte A-Kort180515

Oslostudentenes IK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Are EriksenOslostudentenes IKH 60-195715
Magne VollenOslostudentenes IKH 60-91022

Otra IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tony HalsallOtra ILH 17-B501219
Ove KjetsåOtra ILH 17-B204645
Eiliv Bjarne LønningenOtra ILH 17-B204833

Ringerike OL (21)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars-Inge ArnevikRingerike OLH 21-400732
Line Skjevik ArnevikRingerike OLD 45-400723
Oskar ArnevikRingerike OLH 17-20220771
Sander ArnevikRingerike OLH 17-A kort87545
Lars BerglundRingerike OLH 40-71663
Mikkel BerglundRingerike OLH 13-14201736
Monica BerglundRingerike OLD 40-182073
Rasmus BerglundRingerike OLH 11-12201737
Elin DahlenRingerike OLD 75-503360
Tormod DahlenRingerike OLH 75-211376
Ole Einar DalenRingerike OLH 80-192563
Morten DåsnesRingerike OLH 60-198537
Leif Roger HultgreenRingerike OLH 65-78995
Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OLD 55-98609
Frode LøsetRingerike OLH 60-192394
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OLH 15-16220781
Martin Nøkleby MellingRingerike OLH 13-14193917
Stig MellingRingerike OLH 45-215004
Anne Guro NøklebyRingerike OLD 45-87530
Helge RevhaugRingerike OLH 70-214964
Kari StrandeRingerike OLD 65-87520

Røyken OL (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OLD 70-197978
Ane Baldishol BrevigRøyken OLD 17-A kort183727
Marit GanoRøyken OLD 45-179411
Nora Christine HansenRøyken OLD 11-12213005
Øyvind Roger HansenRøyken OLH 55-500590
Eivind Bøhn HeiebråtenRøyken OLH 17-B212882
Eirik Holth JohannessenRøyken OLH 17-A kort227556
Vera Gano MønnichRøyken OLD 17-A kort158431
Hege Holth RekaaRøyken OLD 17-A kort221272
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OLH 21-221348
Bjørg SvanbergRøyken OLD 60-200601
Ida SvanbergRøyken OLD 17-A kort207004
Kjell SvanbergRøyken OLH 60-200600
Eva SyversenRøyken OLD 55-222663
Ida SyversenRøyken OLD 50-500585
Per Ove TransethRøyken OLH 65-234917

Sande Sportsklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øivind FadumSande SportsklubbH 65-201595

Sandefjord OK (24)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mariann Øren ArvesenSandefjord OKD 40-206453
Brage EikåsSandefjord OKH 11-12182096
Ingeborg EikåsSandefjord OKD 11-12181214
Jo Børre EikåsSandefjord OKH 45-206461
Jonas EikåsSandefjord OKH 15-16206477
Markus EikåsSandefjord OKH 13-16C216675
Wenche EikåsSandefjord OKD 40-207892
Frank EliassenSandefjord OKH 70-174991
Sindre FurlandSandefjord OKN-åpen211880
Sturle FurlandSandefjord OKH 45-199596
Oddvar GjelstadSandefjord OKH 75-221026
Benjamin GjoneSandefjord OKH 13-14213254
Daniella GjoneSandefjord OKD -10213501
Gabriel GjoneSandefjord OKH 11-12213383
Knut GjoneSandefjord OKH 17-C223921
Sigrun GjoneSandefjord OKD 17-N224334
May Helene HansenSandefjord OKD 70-184672
Anders KlavenesSandefjord OKH 13-14199597
Einar KlavenesSandefjord OKDirekte A-Kort199378
Karen KlavenesSandefjord OKN-åpen224040
Kari Hasaas KlavenesSandefjord OKD 17-A kort199431
Ragne KlavenesSandefjord OKD 11-12N206452
Roar LøkenSandefjord OKH 70-147125
Jon NicolaysenSandefjord OKH 45-221373

Sandnes IL (Rogaland) (28)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)D 45-39208
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)D 13-14502999
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)D -10213431
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)H 40-503032
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)D 11-12195899
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)H 45-229434
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)H 50-208719
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)H 13-14211139
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)H 40-195788
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)H 13-1468532
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)H 13-16C223698
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)H 45-229435
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)H 11-12N223710
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)H 11-12181492
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)D 13-14181460
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)H 40-210151
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)H 13-14501266
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)N-åpen212314
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)D 17-C223588
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)H 13-14184394
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)H 17-B224120
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)D 11-12223975
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)N-åpen204850
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)N-åpen184085
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)H 11-12212148
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)H 50-67813
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)D 45-67821
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)D 45-192462

Sarpsborg OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øivind BergetSarpsborg OLH 50-83070

Skien OK (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OKD 55-184157
Kjell DolvaSkien OKH 70-185921
Harald HoviSkien OKH 60-184572
Bjørn Richard KirsteSkien OKH 50-195867
Frode NysæterSkien OKH 45-184473
Gisle NysæterSkien OKH 45-217460
Hanna NysæterSkien OKD 17-A kort201437
Malene NysæterSkien OKD 15-16229992
Simon NysæterSkien OKH 17-A kort184474
Skjalg NysæterSkien OKH 17-20501323
Trude NysæterSkien OKD 45-402610
Åse NysæterSkien OKD 45-184475
Espen RaastadSkien OKH 55-211809
Rita RaastadSkien OKD 17-B502129
Ingrid StrandeSkien OKD 65-195812

Snertingdal IF Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF OrienteringH 15-16B212811

Stabæk IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Carl-Fred. KolderupStabæk IFH 80-221094

Stavanger Orienteringsklubb (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arne KarlsenStavanger OrienteringsklubbH 75-198001
Reidun M. KarlsenStavanger OrienteringsklubbD 70-227054
Sara Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbD 15-16211735
Jone SæbbøStavanger OrienteringsklubbH 45-207867
Peter SæbbøStavanger OrienteringsklubbH -10227048
Vilde Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbD 13-14207851
Wenche Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbD 40-227050

Stokke IL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ragnar Niemi BergStokke ILH 65-197800
Lars Martin GjeinStokke ILH 70-203627
Ove Gunnar JacobsenStokke ILH 65-231205
Arne KristensenStokke ILH 70-211333
Inger NergaardStokke ILD 60-198006
Bjørnar OlsrødStokke ILH 45-203614
Rune RøedStokke ILH 50-197822

Stord Orientering (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingolf DybvikStord OrienteringH 75-197827
Edel SlettemarkStord OrienteringD 70-207689
Steinar SlettemarkStord OrienteringH 70-207797
Jørgen WesterheimStord OrienteringH 13-14197834
Kenneth WesterheimStord OrienteringH 45-197944

Sturla, IF (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eivind Bogen ArenthSturla, IFH 13-14502376
Ivar Louis BergSturla, IFH 75-206426
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IFH 17-20502377
Torbjørn BogenSturla, IFDirekte B144606
Peter CarlsenSturla, IFH 17-A kort207695
Ine InstanesSturla, IFD 15-16B199367
Malene InstanesSturla, IFD 15-16199366
Stig InstanesSturla, IFH 45-209843
Tanja InstanesSturla, IFD 45-226658
Bjørn W. LudvigsenSturla, IFH 75-500674
Grethe Lill RyengSturla, IFD 65-142519
Harald ThonSturla, IFH 55-209837
Linda VerdeSturla, IFD 65-209838
Håkon WoldSturla, IFH 45-189075

TIF Viking (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jørn TorgersenTIF VikingH 65-219114

Trøsken IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jimmy NordliTrøsken ILH 65-501940

Varanger Orienteringslag (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars MauritzsenVaranger OrienteringslagH 80-71619
Aina Romsdal MauritzsenVaranger OrienteringslagD 70-83055

Vegårshei IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders VestølVegårshei ILH 15-16222559

Vikebygd IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Harald SteinslandVikebygd ILH 70-186292

Växjö OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johan JanssonVäxjö OKH 80-

Warrior OC (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Martin BagnessWarrior OCH 55-

Ås-NMBU Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU OrienteringD 21-192379
Anne NilsenÅs-NMBU OrienteringDirekte A-Kort180125

Annonser

IOF Eventor