Påmeldte deltakere til Pinseløpet - Dag 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pinseløpet - Dag 2
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 4 juni 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 575 påmeldte deltakere.

N-åpen (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Aakre-LarsenAndebu IL235047
Abelone Josefine AxelsonEiker OL212493
Ofelia Leonora AxelsonEiker OL185470
Erik BerganKongsberg OL
Olai BisethKongsberg OL236317
Tuva BredholtKongsberg OL225051
Jakob Bredland EidAsker Skiklubb214300
Mathias Bredland EidAsker Skiklubb215111
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Linus Mestad HansenLillomarka OL10241
Tony N HansenOdda OL192232
Frida HopeModum OL228428
Karen KlavenesSandefjord OK224040
Eirik LestebergKongsberg OL95246
Magnus LestebergKongsberg OL211224
Sigurd Oma LøyningOdda OL206058
Jonas MikkelsenHorsens OK233248
Annika Næss-UlsethHeming Orientering
Mathis RenardKongsberg OL209723
Ingvild RingheimLarvik OK211958
Silje Andresen SkotteFossum IF225571
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL63777
Odin Vie StrislandFossum IF213256
Adele TeigenKongsberg OL204618
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)212314
Eivind VågsnesOppsal Orientering193868
Martina VågsnesOppsal Orientering212695
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)184085
Håkon ØverbyKongsberg OL217391
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering234332

D -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)213431
Marte EgerKongsberg OL196871
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering212912
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Rannveig Oma LøyningOdda OL206054
Elise RenardKongsberg OL201982

D 11-12 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise Nilsen BergFossum IF71839
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Tuva EspelinAsker Skiklubb500233
Nora Christine HansenRøyken OL213005
Johanne Hedemark NelsonBerger og Svelvik OL218727
Ingrid LestebergKongsberg OL95250
Sara MartiniAsker Skiklubb168800
Ella MikkelsenHorsens OK210256
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering213647
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300
Iril RingheimLarvik OK180714
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Synne SandvenNotodden OL501119
Line Borgejordet SimonesNotodden OL213013
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb182028
Selma Størmer-AntonsenNydalens SK213819
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975
Johanna WidmaierFossum IF225341
Sofia ØhlckersIL Tyrving212783
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

D 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Kristine EidAsker Skiklubb212523
Ragne KlavenesSandefjord OK206452
Una NastadAsker Skiklubb212614

D 13-14 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Mille Baastad BergIL Tyrving211509
Eileen BjanesIL Tyrving210911
Helene Brandal SøftingKongsberg OL193063
Emma EngehultNotodden OL213060
Ingvild GustafssonKongsberg OL203004
Vida Helland-HansenIL Tyrving220894
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Johanna Sofie LongfjeldModum OL212818
Kseniya MironavaModum OL63472
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Mari ØverbyKongsberg OL217555

D 13-16C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amanda AxelsonEiker OL213690
Maren BruserudOL Trollo224937
Selma Mestad HansenLillomarka OL221349
Sigrid SkjelbredKongsberg OL215172

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn217822

D 15-16 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL179805
Christine HoenEiker OL192291
Malene InstanesSturla, IF199366
Mina JørgensenIL Tyrving200361
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Marte Karine LarsenKongsberg OL229423
Ingrid Lund HovdenIL Tyrving500311
Ina MartiniAsker Skiklubb196973
Ida MonsenEgersund OK38983
Malene NysæterSkien OK229992
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL198019
Tale StrandKongsberg OL158096
Mari Landro SvingheimKonnerud IL500237
Karoline TorøKongsberg OL183883
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Celine YtternesKolbotn og Skimt OL211801
Live ØstvoldHeming Orientering181518

D 15-16B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ine InstanesSturla, IF199367
Martine JægtvikKonnerud IL500243
Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering211863
Anni SaarelaKonnerud IL225931

D 17-A kort (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Baldishol BrevigRøyken OL183727
Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK199431
Vera Gano MønnichRøyken OL158431
Mone NastadNotodden OL207422
Hanna NysæterSkien OK201437
Åshild OmaOdda OL96297
Hege Holth RekaaRøyken OL221272
Ida SvanbergRøyken OL207004
Elin UlsakerHemsedal IL136940
Sigrid Melander VieFossum IF176299

D 17-B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Bodil HulløenKristiansand OK402926
Tove Beate JelstadModum OL97963
Rita RaastadSkien OK502129
Aileen RundeKristiansand OK177978
Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL501599
Susanne StrømHedrum OL173293

D 17-C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL88779
June Helen MyklebustHedrum OL156950
Solveig SchouOK Sør60724
Grete SkotteFossum IF179795
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223588
Anne Berit UlsakerHemsedal IL216820

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrun GjoneSandefjord OK224334

D 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BrekkeLillomarka OL197786
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL192116
Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb207005
Kristiane RogstadKongsberg OL209948

D 21- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trine BolstadGanddal IL206193
Sølvi FossøyEiker OL211620
Therese HaareKonnerud IL182032
Marjo LiikanenGanddal IL199632
Helene Lund-JohansenIL Tyrving185835
Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering192379
Helen MartinsenIL Gular209975
Anne Marthe PeveriEiker OL211458
Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving188445
Katharina RogstadEmblem IL214742
Malin SørensenNydalens SK204574

D 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pernille NaufHedrum OL203284

D 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Kristin Nergaard BergFossum IF500239
Monica BerglundRingerike OL182073
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Linda FredhOK Moss184147
Larysa MironavaModum OL63605
Siri StørmerNydalens SK204745
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Ingrid UndstadLarvik OK204302

D 45- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)39208
Line Skjevik ArnevikRingerike OL400723
Solveig BerganNydalens SK180326
Jorunn BlindheimLillomarka OL82194
Kristin BruserudOL Trollo216680
Randi EngløkkHaugesund IL Orientering188456
Marit GanoRøyken OL179411
Marit InngjerdingenHeming Orientering172350
Tanja InstanesSturla, IF226658
Ina Cecilie LandroKonnerud IL200367
Irene MikkelsenHorsens OK208769
Trude NysæterSkien OK402610
Åse NysæterSkien OK184475
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Kristin SandvenNotodden OL182001
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb181955
Anita SælevikHaugesund IL Orientering206521
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering229690
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)67821
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)192462
Milda ØhlckersIL Tyrving211551

D 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Ingvild MulenKristiansand OK80825
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Toini SkyttersæterKonnerud IL502707
Veslemøy SolbergKonnerud IL195950
Tove StrandMåren OK400534
Ida SyversenRøyken OL500585
Maria TorgersenBækkelagets SK91550

D 55- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsti Aas OlsenEiker OL173149
Grete S B HoviSkien OK184157
Berit BergeIL Tyrving200025
Grete BerntsenMåren OK400598
Anne Margit BrattenMåren OK86324
Anne Berit EidNydalens SK500280
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL98609
Carina JacobssonOK Rodhen
Bente LandmarkFossum IF208596
Dagrun MelkildHeming Orientering197758
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
May Jorunn RognlienModum OL87079
Kjersti SkantzeIL Tyrving186157
Eva SyversenRøyken OL222663
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714

D 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Wenche HultgreenIL Tyrving186240
Unni Strand KarlsenFredrikstad SK200749
Aud KjemperudEiker OL184662
Inger NergaardStokke IL198006
Randi NilstadIL Tyrving222047
Bjørg SvanbergRøyken OL200601

D 65- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL150384
Berit HegdalBergens TF215429
Astrid LundeDrangedal OL89887
Bjørg MostaulBø OL39205
Helga PeveriEiker OL129730
Grethe Lill RyengSturla, IF142519
Elisabeth RødAndebu IL79499
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Ingrid StrandeSkien OK195812
Kari StrandeRingerike OL87520
Inger TiltnesIL Tyrving234973
Linda VerdeSturla, IF209838
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL165646
Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø204751

D 70- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Synnøve DalvaBø OL88670
May Helene HansenSandefjord OK184672
Reidun M. KarlsenStavanger Orienteringsklubb227054
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL204601
Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag83055
Edel SlettemarkStord Orientering207689
Ingvill VoldFana IL218600

D 75- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin DahlenRingerike OL503360
Unni DrageHaugerud IF502419
Inger Lise SolbergBø OL208756
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb502379

D 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gudveig JørundlandOK Sør181467
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595

H -10 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Arne BisethKongsberg OL157068
Lauritz BrunborgNittedal OL160152
Silas Mestad HansenLillomarka OL10259
Sofus Mestad HansenLillomarka OL10254
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL224741
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Jon StrandKongsberg OL183843
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048

H 11-12 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL212863
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL186273
Brage EikåsSandefjord OK182096
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Oskar HopeModum OL213031
Anders Næss-UlsethHeming Orientering
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Endre SandKongsberg OL236449
Borgar SkjelbredKongsberg OL215594
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK80017
Erlend UlsakerHemsedal IL206340
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)212148
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias AxelsonEiker OL212792
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)223710

H 13-14 (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Eivind Bogen ArenthSturla, IF502376
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb217112
Børge Nilsen BergFossum IF71838
Arne BerganKongsberg OL502336
Gaute BerganNydalens SK502486
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Arthur BrunborgNittedal OL205411
Andreas DaleBergens TF206541
Johan EgerKongsberg OL500586
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering149100
Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering151433
Tarje EspelinAsker Skiklubb500262
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Vegard Holm JohannesenKongsberg OL179399
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Anders KlavenesSandefjord OK199597
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)68532
Erlend LangeggenKongsberg OL211331
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb216964
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Jacob MikkelsenHorsens OK223061
Mathias NyhaugAsker Skiklubb204534
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Eirik Vie StrislandFossum IF191201
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Sindre UlsakerHemsedal IL229630
Jørgen WesterheimStord Orientering197834
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering212826
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815

H 13-16C (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Paulsen AskLierbygda OL206537
Christian DaleBergens TF201918
Markus EikåsSandefjord OK216675
Elias Nguyen HansenOdda OL178036
Torbjørn Nguyen HansenOdda OL206056
Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering203509
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)223698
Åsmund Paulsen VieHaugesund IL Orientering
Kristoffer ØhlckersIL Tyrving191210

H 15-16 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman BrunborgNittedal OL190333
Vetle DrageKongsberg OL502338
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Rolf Trygve HaugKongsberg OL192397
Peder Bonden KjørsvikKongsberg OL192439
Olav LundKongsberg OL228395
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL220781
Eivind Berner MyhreFossum IF187105
Iver RingheimLarvik OK195549
Halvor RudningenHemsedal IL192605
David RundeKristiansand OK221505
Anders VestølVegårshei IL222559
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering229677
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832

H 15-16B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering212811
Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering217877
Ulrik Andre StrømHedrum OL186937

H 17-A kort (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander ArnevikRingerike OL87545
Stian BergersenIL Tyrving234974
Peter CarlsenSturla, IF207695
Eirik Holth JohannessenRøyken OL227556
Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering222627
Simon NysæterSkien OK184474
Håvard Landro SvingheimKonnerud IL219380
Endre UlsakerHemsedal IL228377

H 17-B (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard Sandvoll AskLierbygda OL228430
Tony HalsallOtra IL501219
Eivind Bøhn HeiebråtenRøyken OL212882
Helge JørgensenHaugesund IL Orientering192235
Ove KjetsåOtra IL204645
Eiliv Bjarne LønningenOtra IL204833
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL98665
Arild NyhaugAsker Skiklubb160771
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Thor VollsetHeming Orientering216665

H 17-C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik AxelsonEiker OL211980
Knut GjoneSandefjord OK223921
Einar HansenOdda OL206066
Stian LillegårdLillomarka OL193883
Lars-Erik ØsterudEiker OL400186

H 17-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar ArnevikRingerike OL220771
Audun BerganNydalens SK501605
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF502377
Skjalg NysæterSkien OK501323
Martin Andresen SkotteFossum IF221013
Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL197939

H 21- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Inge ArnevikRingerike OL400732
Morten Urdal BakkeIL Tyrving176234
Lars GrønhovdModum OL220976
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Steinar LandeBø OL88666
Trond LundIL Tyrving501010
Sigurd Myhre AndreassenHalden SK196759
Rune NygaardIL Gular207699
Eirik Næss-UlsethNydalens SK217164
Kjetil OkkenhaugEmblem IL181025
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL221348
Stefan RingOK Löftan199548
Kenneth SandvoldEiker OL401430
Halvor SaunesNydalens SK195811
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Øyvind StoksethHalden SK501487
Øystein SørensenNydalens SK232977
Morten TangenOK Moss208419
Sigve VågsnesOppsal Orientering180877

H 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer JacobsenIL Tyrving502358
Jostein F. TellnesAsker Skiklubb189066

H 40- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Lars BerglundRingerike OL71663
Ola BratlieIL BUL-Tromsø203561
Charles HalaasFossum IF209868
André JægtvikKonnerud IL500282
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering39624
Jan Tore LudvigsenIL Koll407431
Mads MikkelsenHorsens OK185104
Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL222456
Kristian Bernhard NilsenFossum IF207006
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)210151
Henning SpjelkavikIL Tyrving184661

H 45- (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terje BlindheimLillomarka OL187118
Atle BorgersenHedrum OL203672
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)229434
Steinar EastwoodLillomarka OL191287
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Rune EngehultNotodden OL207904
Erik EngløkkHaugesund IL Orientering198968
Sturle FurlandSandefjord OK199596
Lars Erik GjeinFossum IF183678
Geir HoffIL Tyrving161007
Stig InstanesSturla, IF209843
Eirik JørgensenIL Tyrving211243
Neil MarstonHemsedal IL483542
Bjørn MartiniAsker Skiklubb203849
Stig MellingRingerike OL215004
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)229435
Jon NicolaysenSandefjord OK221373
Frode NysæterSkien OK184473
Gisle NysæterSkien OK217460
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL188786
Dag StrislandKolbotn og Skimt OL157164
Frode StrislandFossum IF229636
Atle StrømHedrum OL150454
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb207867
Lars Audun VoldLillomarka OL187120
Kenneth WesterheimStord Orientering197944
Øystein WiersdalenNedre Sigdal IF188449
Håkon WoldSturla, IF189075

H 50- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndresenFossum IF165904
Lars BaklidKonnerud IL220872
Nils BerganNydalens SK191246
Øivind BergetSarpsborg OL83070
Roar ByeModum OL193869
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Helge GisholtOK Skeidi94900
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)208719
Gunnar HopeModum OL212760
Håkon JendalFossum IF214746
Bjørn Richard KirsteSkien OK195867
Inge RingheimLarvik OK205549
Rune RøedStokke IL197822
Erik SaugerudKonnerud IL187097
Torgeir SnilsbergOK Moss67577
Per Einar StrømHedrum OL221210
Njål SvingheimKonnerud IL200368
Arne TorgersenBækkelagets SK38368
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)67813

H 55- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin BagnessWarrior OC
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL500051
Inge GlittumOK Skeidi190985
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL158107
Morten HulløenKristiansand OK191221
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb207706
Ove MartinsenHauketo IF199744
Håkon MogstadFana IL217035
Espen RaastadSkien OK211809
Per SlungaardIL Tyrving502443
Harald ThonSturla, IF209837
Eivind TokheimOdda OL192416
John YtternesKolbotn og Skimt OL221152

H 60- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein AckenhausenKonnerud IL222213
Gisle Nordahl DueMåren OK235154
Morten DueMåren OK400286
Morten DåsnesRingerike OL198537
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Roy GjerdingOK Moss197796
Arve GlittumOK Skeidi188444
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Per Chr. HagenBø OL227680
Harald HoviSkien OK184572
Erik LindstrømModum OL207457
Frode LøsetRingerike OL192394
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Dag MoeKristiansand OK184578
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn80466
Alf PettersenIL Tyrving222468
Kjell SvanbergRøyken OL200600
Magne VollenOslostudentenes IK91022

H 65- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Jan BøhleOL Trollo221216
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Hans Lyder HaareKonnerud IL186999
Leif Roger HultgreenRingerike OL78995
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Tom A. KarlsenFredrikstad SK204100
Hogne KjæråsAndebu IL411362
Rolf LundeEiker OL206414
Martin NaufHedrum OL182122
Jimmy NordliTrøsken IL501940
Sveinung RekaaNotodden OL480043
Arnulf RulnesNotodden OL82342
Paul SkjakerHadeland OL236303
Arne TiltnesIL Tyrving182069
Jørn TorgersenTIF Viking219114
Per Ove TransethRøyken OL234917
Eystein WeltzienIL Tyrving169037
Martin WilsonBerkshire Orienteers412277
Per ØhlckersIL Tyrving199326

H 70- (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir ArnesenBærums Skiklub220673
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Kjell DolvaSkien OK185921
Frank EliassenSandefjord OK174991
Helge FossheimHedrum OL182064
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn203390
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Kjell GrønhovdModum OL501141
Ragnar HillestadLardal OL502481
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Arne KristensenStokke IL211333
Roar LøkenSandefjord OK147125
Hallvard MyrvollBø OL88672
Helge RevhaugRingerike OL214964
Sigvald RobberstadHalsnøy OL211544
Bjørn A. SchouOK Sør60725
Steinar SlettemarkStord Orientering207797
Harald SteinslandVikebygd IL186292
Kjell StenstadvoldIL Tyrving211181
Tor SørensenEiker OL173346
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215
Tore VaajeAsker Skiklubb400434
Per VoldFana IL220842
Trond WettergreenDriv IL180270

H 75- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Odd AureDrangedal OL89873
Ivar Louis BergSturla, IF206426
Tormod DahlenRingerike OL211376
Ingolf DybvikStord Orientering197827
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm195723
Sigurd HaugerudIL GeoForm195810
Sturle HånesIL GeoForm169036
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb198001
Kjell KlokkerudEiker OL211221
Kåre KnudsenIL GeoForm186891
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Harald LundhaugOK Moss201916
Steinar RuudKonnerud IL210997
Olav SolbergBø OL203367
Erling TidemannLommedalens IL168119
Arne ØfsthusAsker Skiklubb152194

H 80- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Einar DalenRingerike OL192563
Tor DrageHaugerud IF502814
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Johan JanssonVäxjö OK
Einar JørundlandOK Sør211619
Carl-Fred. KolderupStabæk IF221094
Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag71619
Per MeilandLommedalens IL214982
Olav MostaulHøydalsmo IL39177
Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn207341
Helge TvedtenLarvik OK169252

Direkte A-Kort (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom André AlstadsætherEiker OL211445
Einar KlavenesSandefjord OK199378
Arve LøyningOdda OL206005
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering180125
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Pål RundeKristiansand OK182054
Donald SkantzeIL Tyrving186156
Toril WiigIL Tyrving186236
Mila ZaharinovaOppsal Orientering180515
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering197748
Roger ØstvoldHeming Orientering195762

Direkte A-Lang (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Torill BrekkenGanddal IL184483
Adam ConwayKongsberg OL201777
Dag Helland-HansenIL Tyrving160979
Aase MestadLillomarka OL224288
Trond MyhreFossum IF191338

Direkte B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torbjørn BogenSturla, IF144606
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Sølvi MartiniAsker Skiklubb207594

Direkte C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Sofie RuudEiker OL206497

Annonser

IOF Eventor