Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sprintcup løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sprintcup løp 1
Arrangørorganisasjon: OL Vallset/Stange
Dato: mandag 3 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 52 påmeldte deltakere.

N-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242

D 13-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Henriette BergLøten o-lag168471
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587

D 17- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK500047
Ingvild GjessingVang OL181651
Sofie JohanssonLøten o-lag211191
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll215171
Valborg MadslienLillehammer OK182160
Nina SmestadLøten o-lag501471
Eli StensliLøten o-lag501070
Kari SvingheimLillehammer OK208088
Emilie Westli AndersenLøten o-lag114842

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida EngenRaumar Orientering228076
Marita HernandezOL Toten-Troll201974
Kjersti RønningHamar OK480289

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535

H -12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509

H 13-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963

H 17- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein Svaland DaleVang OL191177
Audun FingarsenElverum OK216838
Philip FøyenGjø-Vard OL220763
Fredrik SveenVang OL188458
Sveinung SyversenHamar OK502233
Yngve VoldenLøten o-lag84104
Jacob WesterbergFinspångs SOK483789
Marius ØieLøten o-lag501531

H 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AndersenLøten o-lag214744
Arne ArnesenHamar OK202026
Herman BakkeLøten o-lag202141
Harald BergeLøten o-lag224526
Knut EngenRaumar Orientering228075
Bjarne HarkinnHamar OK222436
Frode HaugHamar OK97998
Erik HaugenRingsaker OK92332
Stein Arne NegårdVang OL170443
Kristian StorsveenLøten o-lag402944
Henning WernøeHamar OK189105
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering501405

H 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon BeitnesHamar OK92230
Knut MalmoRingsaker OK170285
Kjell Magne NordviGrue IL501926
Stein NordviElverum OK211173
Harald VoldenHamar OK78710

H 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terje MalmHamar OK206901
Knut SkjesetVang OL185959
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715
Knut WikstrømRingsaker OK211405

Annonser

IOF Eventor