Påmeldte deltakere til Oslo City Cup, løp nr.2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Oslo City Cup, løp nr.2
Arrangørorganisasjon: Bækkelagets SK
Dato: tirsdag 4 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 598 påmeldte deltakere.

D 11-12 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK
Elise Nilsen BergFossum IF
Emilie Ruste FløLillomarka OL3885621
Ane HustvedtOppsal Orientering3688595
Karoline JebsenHeming Orientering3727047
Juni Espolin JohnsonBækkelagets SK
Mari KallesonOppsal Orientering
Helene Margarethe KristensenHeming Orientering
Ingrid LestebergKongsberg OL
Sara MartiniAsker Skiklubb3640182
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3721065
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering3714771
Marie ScheeleNydalens SK3725330
Nora SørbergRaumar Orientering
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering3725025
Marie Bjordal VegganOppsal Orientering
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Martha WisløffAsker Skiklubb3478732
Anne ØstvoldHeming Orientering3806056

H 11-12 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054
Nov Bar-NathanLillomarka OL3782075
Olav BirkemoeOppsal Orientering
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3334869
Håkon BogasonLillomarka OL201440
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Aksel EideBækkelagets SK204533
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering3724671
Simen Gløgård StensrudNittedal OL3660255
Markus HirschBækkelagets SK3809324
Sigurd HobølOppsal Orientering
Oskar HoltvedtBækkelagets SK3606621
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK3516572
Elias KleivaNydalens SK5000158
Mathias LinløkkenØstmarka OK3653003
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK3781283
Sondre OlaussenOppsal Orientering
Einar ØstvoldHeming Orientering3695236
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering3809316

D 13-16 (61)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering3644192
Alexandra AngvollFredrikstad SK
Maya ArnesenHeming Orientering171152
Marte Madslien BakkenNydalens SK3641230
Netta Bar-NathanLillomarka OL3635125
Julie BerntzenFet OL
Ella BerstadHeming Orientering3780467
Ingrid BlindheimLillomarka OL3504479
Mari BrendeFossum IF3885464
Johanne Rognerud BøeFossum IF3662012
Elin FløLillomarka OL3883709
Ida Marie FlågenHeming Orientering3637311
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3567971
Kathinka Zahl HagenFossum IF3521564
Vida Helland-HansenIL Tyrving3542941
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL3661295
Iris HolstIL Tyrving3632163
Linnea HolstIL Tyrving3635430
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK3613973
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL
Malene JebsenHeming Orientering3668720
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Mina Espolin JohnsonBækkelagets SK
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655
Mina JørgensenIL Tyrving3699832
Tina KallesonOppsal Orientering
Kristine KravdalGjø-Vard OL3642766
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3636719
Marie LilandNydalens SK
Eira Wessel LineØstmarka OK222126
Alexandra LinløkkenØstmarka OK3640729
Guro LinneboHeming Orientering3829983
Ingrid Lund HovdenIL Tyrving3885175
Ea LunøeNydalens SK3624046
Ingrid LuråsOppsal Orientering3864717
Hannah MansNydalens SK157489
Anna Tysse NakkimBækkelagets SK
Sigrid NermoenØstmarka OK
Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK3672094
Hanne Eide RappRaumar Orientering3657913
Kristine Eide RappRaumar Orientering3657517
Ingeborg RognstadHadeland OL3643830
Idunn Cecilie RolfsenHeming Orientering3887130
Marie SaugestadNydalens SK3852852
Oda ScheeleNydalens SK3654589
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering
Karen SkaugeHeming Orientering3737012
Silje SlungaardIL Tyrving
Kristine SolbakkenIL Tyrving3638632
Malin SveenBækkelagets SK
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering3780863
Oda SørlieNydalens SK171949
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering3043221
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering
Pia Young VikNydalens SK3656352
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115
Ada WulfsbergNydalens SK3671328
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering3649365
Live ØstvoldHeming Orientering3607983

H 13-16 (51)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius E. AamodtOppsal Orientering3781200
Jonas AarsethNydalens SK
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb3638319
Marius BakkeFossum IF
Arild dy BaumannHeming Orientering3647351
Børge Nilsen BergFossum IF
Rolf Andreas BergNydalens SK3583820
Gaute BerganNydalens SK3604097
Fredrik Berning BorchseniusHeming Orientering
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering3671013
Tobias EspedalNydalens SK3670999
Gaute FosstveitRaumar Orientering
Ole Jakob FrankrigNydalens SK3613833
Ferdinand FremmingHeming Orientering3667177
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering3887056
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK3636453
Vemund HeierNydalens SK187139
Jo Randar HolmøyHadeland OL3801735
Isak JonssonNydalens SK3602398
Mikkel KatlaFossum IF3630894
Eskil KolshusOppsal Orientering3630399
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Jonas KroghOppsal Orientering3713765
Sturla Rognskog MellaOppsal Orientering
Kristian Norum MeløysundNydalens SK3668290
Erik Munch-FinneAsker Skiklubb3584885
Jonas MyhrAsker Skiklubb3810595
Eivind Berner MyhreFossum IF3652666
Oliver NilsenFossum IF213244
Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK3773603
Ask OlaussenOppsal Orientering
Felix R. HyllesethSentrum OK
Anselm ReichenbachOppsal Orientering3884863
Fridtjof ReuschHeming Orientering3672045
Henrik ReuschHeming Orientering3779683
Philip Lehmann RomørenFossum IF3677168
Marlon RustadBækkelagets SK3673381
Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering3661253
Ådne SkjærsteinIL Tyrving3635950
Paul Johan SlungaardHeming Orientering
Eirik Vie StrislandFossum IF3637238
Sindre Vie StrislandFossum IF3636792
Elias StubberudNydalens SK3646452
Birk Felland SætnanFossum IF3636339
Birk ThorstensenOppsal Orientering3779824
Lars Young VikNydalens SK3656881
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832
Lars Øderud VatneBækkelagets SK3670031
August Syrdal ØenHeming Orientering3649324
Kristian ØstermannHeming Orientering3649175

D 17- (82)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvil AhlsandNydalens SK3521028
Karoline AndersenIL Tyrving
Frida Bakken UlsethNydalens SK
Marianne BakkenNydalens SK3884392
Solveig Eline BergIL Tyrving3698198
Karen BjergaardNydalens SK3329323
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3624384
Maria BrodinFossum IF3626181
Eline BryneHeming Orientering
Tonje Rognerud BøeFossum IF3662855
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering
Torill Sjødin DrangeIL Tyrving
Elise EgsethNydalens SK3667599
Elin EkebergIL Tyrving
Joanna ErikssonNydalens SK3880903
Kristine FjeldboIL Tyrving3621000
Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving3411055
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL3674363
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL
Marthe GløersenBækkelagets SK3781937
Elena GrandNydalens SK3025673
Anine HallénNydalens SK3482809
Thea Feiring HaltiaIL Tyrving3696994
Ingrid HasaasFossum IF3631694
Maren Jansson HaverstadNTNUI3255163
Vigdis HobølOppsal Orientering
Linn HokholtIL Tyrving3597572
Åsne Naadland HoloFossum IF3725991
Marion HuberNydalens SK3809480
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK3640158
Marit IsachsenAsker Skiklubb3619343
Marie Hammer IversenØstmarka OK
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering
Pernille KatlaFossum IF3639663
Maren KoplandModum OL
Ingrid G. KvålsgardFossum IF3471083
Agnes LeoHalden SK
Anne Johanne LindNydalens SK3619426
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK3828514
Anine LomeHamar OK3560125
Cristina LuisNydalens SK3505039
Helene Lund-JohansenIL Tyrving
Oda LægranNydalens SK3363760
Ingvild Maalen-JohansenNTNUI
Lone MalmgrenGjø-Vard OL3784543
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3719200
Toril NesNydalens SK
Stine NjåsteinIL Tyrving3597861
Maren NorderudIL Tyrving3668670
Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK3781630
Ragne NorrudFossum IF3520210
Hanne NøvikNydalens SK188964
Louise OramBækkelagets SK3788544
Marit OwrenNydalens SK
Emma Eithun PaulsenLillomarka OL3781077
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL
Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering
Inger RødnesOppsal Orientering3665908
Maria Rørvik HaverLillomarka OL
Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK3574878
Toril SalomonsenBækkelagets SK
Maiken SandbergNydalens SK3521382
Christine Turter SandvoldNydalens SK3731288
Aurora Opheim SauarSK Vidar3885357
Oda J SikkelandIL Tyrving3577988
Silje SimonsenKlubbløs
Hedda SkatvedtRaumar Orientering3636958
Rikke Skyttersæter IversenHeming Orientering500958
Ingvild Sofie Sundby AukanFlosta IL
Ida TangenNydalens SK
Arianna TauferNydalens SK
Ida TiltnesIL Tyrving
Elise UllernIL Tyrving3404084
Marie UllevålseterNydalens SK3777968
Siri UlvestadNydalens SK3699345
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK
Lisbeth VollNydalens SK
Hedvig VollsetHeming Orientering3667581
Mai WatsonNydalens SK92682
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3593050
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering3618147
Margrethe WisløffAsker Skiklubb3400611

H 17- (86)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3567633
Ola Bakke AashamarFlosta IL3883998
Emil AhlbäckFossum IF3781127
Harald Astrup ArnesenHeming Orientering3222205
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering3507654
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3398070
Sander ArntzenAsker Skiklubb3801305
Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL3164043
Mathias BenjaminsenLillomarka OL3846219
Håkon Nergaard BergStokke IL
Audun BerganNydalens SK3607686
Anders BjergaardNydalens SK3885142
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF3625530
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274
Bojan BlumensteinNydalens SK3616307
Simen BordalFossum IF3226909
Eirik Langedal BreivikNydalens SK3498441
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL3708427
Audun Rognerud BøeFossum IF
Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering3666948
Henrik EijsinkNydalens SK3603875
Bjørn EkebergIL Tyrving3598083
Christian Faruga KarldénKvillebyns SK3780327
Gunnar A FiskumIL Tyrving3619483
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering3398658
Kasper FosserHeming Orientering3662384
Eirik Høst FossgardLillomarka OL3782273
Karl FremstadBækkelagets SK3598547
Peter GisholtFossum IF198904
Markus GladNydalens SK3365616
David GottfridssonLillomarka OL
Eskil Sande GullordBækkelagets SK3810165
Anders HagaRaumar Orientering3808920
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK3498821
Martin Borge HeirFossum IF3393634
Øyvind HjermstadFossum IF3849346
Amund HoelRaumar Orientering3821261
Tarjei HoloFossum IF3388733
Eirik Kamstrup HovindHalden SK3776093
Kristoffer JacobsenIL Tyrving3815735
Martin JullumHalden SK
Sverre Waaler KaasNydalens SK3810462
Torjus Lyng KallerudOppsal Orientering3884939
Donatas KontautasOK Moss
Martin LangaasOppsal Orientering151401
Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb207400
Lukas LilandNydalens SK3572799
Sam LunøeNydalens SK3488467
Borger MelsomFossum IF3701208
Einar MelsomFossum IF3499365
Andreas MoldskredOppsal Orientering197932
Trygve MyhrAsker Skiklubb3850385
Matthew NgOslostudentenes IK
Mathias NipenBækkelagets SK
Thomas NipenNydalens SK
Mikael OlaussonOslostudentenes IK3025376
Joar OldernesLillomarka OL3568987
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering3780814
Rudi B OlsenLillomarka OL3782901
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering3624194
Lukas PetersonIFK Umeå
Tobias R. HyllesethSentrum OK
Kyongsa RiNydalens SK3715265
Sander H. RogndokkenNydalens SK3476496
Sølve Nordahl RolfsenHeming Orientering3880507
Ivar Andre RyttervoldRaumar Orientering3818317
Sindre RønningNydalens SK3598612
Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK3782331
Vegard Brun SagaIL Tyrving3625233
William Resvoll SkaugOppsal Orientering3621513
Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering3852282
Martin Andresen SkotteFossum IF3564838
Aleksander SkøyeneieOslostudentenes IK
Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät3732500
Matthew SpeakeLillomarka OL3618659
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering3885563
Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering3468212
Ove SætraHadeland OL3677697
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3859287
Jostein TandbergNydalens SK3695624
Morten TangenOK Moss3705621
Lavran ThorstensenOppsal Orientering3571817
Trygve TømtaRaumar Orientering3584240
Per Clemet WisløffAsker Skiklubb3478054
Jørgen WulfsbergNydalens SK3561404
Magnus ZachariasenOppsal Orientering

D 40- (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering3620911
Line Bar-NathanLillomarka OL
Julie BaumannHeming Orientering3676160
Kristin Nergaard BergFossum IF
Solveig BerganNydalens SK3613114
Heidi BernerFossum IF3776077
Marit B. EithunNittedal OL3780756
Hege FeiringIL Tyrving3880754
Ann Elin FlågenHeming Orientering3885050
Linda FredhOK Moss3883956
Rikke Kristin GåsholtHedrum OL
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK
Guro HarstadHeming Orientering3852258
Ruth-Marie Høilund LerSentrum OK
Randi HøilundSentrum OK
Elin KallesonOppsal Orientering
Ann-Karin LestebergKongsberg OL
Trine OldernesLillomarka OL3649068
Ida Christine ParnemoOslostudentenes IK
Marianne ReuschHeming Orientering3334885
Brita Opheim SauarIL Koll
Else Kari ScheeleNydalens SK
Nora SkauenIL Tyrving
Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK
Sigrid Melander VieFossum IF
Heidi ØstliRaumar Orientering161766
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering

H 40- (58)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilert AamodtOppsal Orientering3781424
Tor Erling AanerudLierbygda OL
Magne AasAsker Skiklubb3701166
Kimme ArnesenHeming Orientering84024
Harald BakkeFossum IF
Assaf Bar-NathanLillomarka OL
Torstein BerntsenIL Tyrving
Audun BjerknesMåren OK
Terje BlindheimLillomarka OL
Vegard BroxIL Tyrving
Steinar EastwoodLillomarka OL3861788
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering3729126
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering3780806
Erik GierckskyNydalens SK500048
Vidar GjelstadOppsal Orientering214745
Kyrre GranFet OL3883626
Inge GunnesIL Tyrving3778859
Sven Arne GylterudFossum IF3778073
Charles HalaasFossum IF3883683
Olav HasaasFossum IF3632999
Dag Helland-HansenIL Tyrving
Ove HildrumLillomarka OL
Geir HoffIL Tyrving3780277
Torstein HoleNydalens SK3386588
Jens Christian HolstIL Tyrving
Rolf HustvedtOppsal Orientering3656857
Knut Harald HyllesethSentrum OK
Dag Espolin JohnsonBækkelagets SK
Christian JomaasFossum IF3415551
Eirik JørgensenIL Tyrving3708575
Fredrik LarsenIndre Østfold OK
Ola LestebergKongsberg OL
Trond LundIL Tyrving3504107
Steinar LågAsker Skiklubb
Morten MoslandOppsal Orientering3885423
Peder NatvigIL Koll3645694
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering
Kristian Bernhard NilsenFossum IF
Anders NorlingNydalens SK3884061
Ola PermanOK Tyr
Øystein RappRaumar Orientering3506821
Christian ReuschHeming Orientering3887072
Tor RingstadHedrum OL
Alexander RødstenHeming Orientering3778339
Fredrik SaugestadNydalens SK
Bent Erik SkaugOppsal Orientering
Tommy SkårbøRaumar Orientering3710829
Paul SolheimKlubbløs217101
Atle StrømHedrum OL
Knut Jostein SætnanFossum IF3408382
Per SørbergRaumar Orientering
Odin TellesbøØstmarka OK221259
Runar ThorstensenOppsal Orientering3887221
Snorre VegganOppsal Orientering
Lars Audun VoldLillomarka OL187120
Sverre WisløffAsker Skiklubb3883972
Roger ØstvoldHeming Orientering
Eskil ÅsmulOL Trollelg

D 50- (42)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AhlsandNydalens SK3197696
Marianne ArnesenAsker Skiklubb
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering3508165
Grete S B HoviSkien OK
Grete BerntsenMåren OK
Anne Marit BjergaardNydalens SK3886157
Venche BjerkreimFossum IF
Anne DahlNydalens SK3741006
Berit DanielsenIL Tyrving3388063
Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering3662293
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb
Åshild FlatebakkenIL Tyrving3885225
Else GrandalIL Tyrving3497906
Frøy GrøndahlLillomarka OL
Anna GöhlmanIL Tyrving3885506
Lena HammerVestre Akers SK3887171
Linda HanssenØstmarka OK3778883
Hege HeibergHadeland OL
Marita HernandezOL Toten-Troll3593480
Marianne HjermstadFossum IF3389178
Ingvill HoftunAsker Skiklubb
Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL3869666
Kjersti HovFossum IF3703667
Gøril Skyttersæter JonesRocky Mountain Orienteering Club159012
Maria JonssonNydalens SK
Bente LandmarkFossum IF3781226
Kathrine LunøeNydalens SK
Anne MadslienNydalens SK3818739
Dagrun MelkildHeming Orientering3851821
Randi NicolaisenAsker Skiklubb3848223
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb
Marianne NjåsteinIL Tyrving3777646
Anne Kristine NorderudIL Tyrving
Sidsel NørstebøIL Tyrving3881174
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL
Torunn Drage RotiFossum IF500160
Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK
Solveig SikkelandIL Tyrving
Kjersti SkantzeIL Tyrving3162682
Runa SkyttersæterHeming Orientering500599
Helena StubberudNydalens SK3834819
Anne C TurterNydalens SK

H 50- (70)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndresenFossum IF3565124
Truls AngellLillomarka OL
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL3700770
Hallvard BergIL Tyrving3780442
Stein BlomsethLillomarka OL
Tormod BøeVBIL
Bjørn ChristensenØstmarka OK
Håvard ChristiansenKlubbløs
Arne DybdahlLillomarka OL149754
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Egil EideIL Tyrving
Morten EngebretsenRaumar Orientering213222
Kjetil EspedalNydalens SK3705761
Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering3775756
Anders FlågenHeming Orientering
Nils Petter FremmingHeming Orientering3668092
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL
Einar GisholtFossum IF3777638
Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering
Bjørn Henning GrandalIL Tyrving3389434
Øyvind GrandumIL GeoForm3852431
Gjermund GravirAsker Skiklubb3385135
Christian GrotnesIL Tyrving3199718
Thomas GrøstadØstmarka OK
Pål Woldstad HanssenEiker OL3852621
Ole Petter HaugenNydalens SK3782349
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL
Øyvind HelmersenFet OL
Jan Tore HenriksenNydalens SK
Terje HenriksenAsker Skiklubb3422698
Eivind HoffIL Tyrving
Nils HæstadFossum IF3781333
Håkon HåversenØstmarka OK
Skule IngebergKlubbløs225335
Ole IngesenSarpsborg OL
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering3869732
Håkon JendalFossum IF214746
Morten KarlsenMåren OK3780681
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Hallvard KorenOK Moss3777703
Are KristiansenIL Tyrving3593175
Anders KronbergRaumar Orientering3846540
Harald KvisliNotodden OL3778149
Terje LinløkkenØstmarka OK3883543
Einar LunøeNydalens SK
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering
Ove MartinsenHauketo IF
Johan MattssonLillomarka OL
Stein MellaOppsal Orientering
Terje MelsomFossum IF3497856
Are NjåsteinIL Tyrving3597663
Thor NorderudIL Tyrving
Svein NygårdLillomarka OL3855517
Peter NylundKlubbløs
Erik NæssØstmarka OK227720
Børge PedersenNydalens SK
Bjørn Erik ReinsethNydalens SK
Tom RådahlIL Tyrving
Per SandbergNydalens SK
Bent SkatvedtRaumar Orientering
Per SlungaardIL Tyrving
Helge StubberudNydalens SK3834447
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering
Eirik TandrevoldFossum IF3781275
Jo Ulltveit-MoeIL Koll
Thor VollsetHeming Orientering3851698
Carl Erik WasbergOppsal Orientering
Ottar WiklundNydalens SK
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814
Knut Erling ØenHeming Orientering3781176

D 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åse BrødholtIndre Østfold OK3887122
Liv HaugliHeming Orientering
Helga HaverstadLierbygda OL
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL3529260
Margaret RoseveareOppsal Orientering
Ellen Marie TurterNydalens SK188728

H 60- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnstein AndreassenRaumar Orientering
Ketil BergeVestre Akers SK3887155
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF3780889
Per Kristian EkebergIL Tyrving
Vidar ElvekrokEiker OL
Are EriksenOslostudentenes IK
Trond HegnaAsker Skiklubb170718
Stig Hultgreen KarlsenKårvåg IL3653284
Egil HusethKamp/Vestheim IF3780848
Svein S JacobsenIL Tyrving3788809
Einar JensenNydalens SK3777729
Stein KlyveOK Moss
Terje Wiig MathisenOpen iT3778594
Bård NatvigNittedal OL
Trond RønnebergAsker Skiklubb
Per SchancheAsker Skiklubb3883691
Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering
Jan SveenRaumar Orientering3623444
Øyvind SørlieHadeland OL3887163
Nils-Petter WiikDriv IL3887007
Bjørn WilladssenHeming Orientering3782315

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni DrageHaugerud IF502419
Sidsel SandelienHeming Orientering
Inger SkaugOppsal Orientering

H 70- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving214919
Roar BjordalOppsal Orientering
Leif BråtenHeming Orientering
Tor DrageHaugerud IF502814
Trond FeiringHamar OK3887270
Jon C. FougnerHeming Orientering
Jon FærdenKolbotn og Skimt OL3887296
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm3880523
Sigurd HaugerudIL GeoForm
Jørgen HolmboeIL Tyrving3778909
Øystein MadsenHaugerud IF78976
Terje MalmHamar OK
Per MeilandLommedalens IL
John Thomas PetersenNittedal OL3778685
Helge RevhaugRingerike OL
Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving3778107
Bjørn SandelienHeming Orientering
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering
Kjell WintherOppsal Orientering

H Bedrift (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Christopher OlsenOppsal Orientering79991
Peter SvenningKlubbløs

D Rekrutt (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Mathilde BrunesOppsal Orientering
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering217664
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering224311
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering224404
Eirin KolshusOppsal Orientering
Åse LuråsOppsal Orientering3864113
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering
Astrid ReuschHeming Orientering3782174
Linea Kalleson RøedOppsal Orientering
Maja Kalleson RøedOppsal Orientering
Helene ScheeleNydalens SK
Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering
Synne Syversen GihleOppsal Orientering

H Rekrutt (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage FosstveitRaumar Orientering
Silas Mestad HansenLillomarka OL501508
Jonas HirschBækkelagets SK3519097
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK3517448
Leon KnudsenOppsal Orientering
Stian LillegårdLillomarka OL
Viktor Meland-TangenBækkelagets SK
Alfred NikolaisenOppsal Orientering
Eskil OlaussenOppsal Orientering
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF
Simen SkeideOppsal Orientering224156
Gabriel SolemOppsal Orientering
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering
Ask Felland SætnanFossum IF3818572
Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering3869542
Boye WangensteenLillomarka OL
Sondre Tandberg ØhrnNydalens SK

Annonser

IOF Eventor