Påmeldte deltakere til KM Mellom Oppland

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Mellom Oppland
Arrangørorganisasjon: Gjø-Vard OL
Dato: søndag 18 juni 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 122 påmeldte deltakere.

N-åpen (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL217800
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Johannes HøieGjø-Vard OL225014
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL225015
Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll223671
Lone Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering234207
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Peder MoOL Toten-Troll223878
Ville Langgård MunchLillehammer OK224021
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL224281
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Øyvind TelstøEtnedal IL75948
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL191165
Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL224719

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering206244

D 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL217847
Ylva Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering211726

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Astrid RognstadHadeland OL180263
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL178074
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK191250

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL212129
Caroline EideGjø-Vard OL192450
Ingeborg RognstadHadeland OL155546
Berthe TesloHadeland OL502452

D 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion Halvorsen NustadØyer-Tretten IF217338

D 17-B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL202358
Elin LauritsenHamar OK211468
Guro MoOL Toten-Troll126639
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll221395

D 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thea SlotnæsSnertingdal IF Orientering206484

D 17-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Charlotte EideGjø-Vard OL192542
Ane Holm GrønengLillehammer OK191310
Agnethe HasliGjø-Vard OL501170
Jasmin SchwammbergerGjø-Vard OL203612
Synne SolbergGjø-Vard OL180801
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL500063
Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL191111

D 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AustadRaumar Orientering216818
Marita HernandezOL Toten-Troll201974
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll215171
Karianne RuudLillehammer OK149000

D 35- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll197831
Mari JøranliTorpa OL501024
Valborg MadslienLillehammer OK182160
Kjersti Hagberg SolumRond OL71991

D 45- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Ane BjørnsgaardLillehammer OK155726
Hilde GrønengLillehammer OK191311
Hege HeibergHadeland OL187205
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Gunn Elin RudiHadeland OL502131
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Anita StensethSnertingdal IF Orientering501370

D 55- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Toril HallanLillomarka OL180923
Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF217389
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031

D 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv FeiringHamar OK182065
Marit TyldumRudsbygd IL191359

H -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Amund Hagberg SolumRond OL71205
Nikolai TesloHadeland OL204702

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Even LienGjø-Vard OL187269
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll212145

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK191251

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Randar HolmøyHadeland OL500665
Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL221392
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL179860
Per Ingvar TollehaugEiker OL228408

H 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL217733

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Jakob MoOL Toten-Troll197755
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL178352

H 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn EriksrudRaufoss IL Orientering91115

H 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen BallangrudRaufoss IL Orientering222149

H 21- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL500263
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL501103
Philip FøyenGjø-Vard OL220763
Vytautas GrasysPerkunas OK
Bjørnar KvåleHadeland OL202210
Øyvind Bakken RognstadLillehammer OK83166
Erlend SlokvikOL Toten-Troll181990
Marius StaffOL Toten-Troll216850
Kim André SveenHadeland OL155084

H 35- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Espen RolandSnertingdal IF Orientering60953
Håvard TelstøEtnedal IL192605

H 45- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guttorm L EggeOslostudentenes IK210110
Håvard KvammeOL Toten-Troll184108
Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll215631
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Kai SolumRond OL68603
Einar TesloHadeland OL487966

H 55- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sjur GjestvangOL Toten-Troll215335
Petter GullikstadRøros IL483728
Erik HaugenRingsaker OK92332
John HofossHadeland OL503035
Jens Olav KløvrudLillomarka OL78646
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Trygve RognstadHadeland OL179970
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Leif Anders StrandeRaufoss IL Orientering188990
Jan SveenRaumar Orientering501365
Øyvind SørlieHadeland OL215505
Thor Inge TollehaugEiker OL228411
Onno VerberneOL Toten-Troll207674

H 65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving214919
Trond FeiringHamar OK202135
Hans Petter JevanordRingsaker OK216986
John Thomas PetersenNittedal OL184542
John Birger SkansenRudsbygd IL191276
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering208715

H 75- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Iver RognstadHadeland OL67785
Svein SolerødOL Toten-Troll215633
Jon TyldumRudsbygd IL191358
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017